0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Аборт в 4тия месец след ИнВитро
« -: Юни 22, 2006, 11:28:49 am »


Здравеите Момичета
Чета форума от миналата година, но едва сега реших да се регистрирам.  Аз съм със две извънматочни, във двете тръби, двурога матка в която между двете операции се установи, че имам септум /преграда/, която също премахнахме. През ноември 2005 правих инвитро. След стимулацията имах деветнадесет чудесни яйцеклетки. Сложиха ми само два ембриона обаче, заради матката. Забременях, в началото и в двете плодни сакчета имаше пулс, но вторият месец остана само едното - другото спря да се развива. Както всичко беше добре изведнъж в 16 седмица неочаквано, без никакви симптоми прокървих обилно. Лекарите в нашета болница искаха да махат бебето веднага, въпреки, че се виждаше, че е добре, но ние със съпругът ми не дадохме. И тогава ме оставиха на Но Шпа и бускулизин ималко след това, започнаха да ми дават и Магнерич. На 10 ден ми изтече водата и малко по-късно ме кюртиха. Все още ми е много мъчно, но Септември започвам отново.
Исках да помоля, ако има някои с подобен проблем, нека ми пише - много ме е страх дали ще успея да износя и следващата бременност, ако стане разбира се.
*
Аборт в 4тия месец след ИнВитро
« Отговор #1 -: Юни 22, 2006, 11:31:41 am »
Съжалявам, че се е случило така  :cry:
Лекарите не изказаха ли предположение каква би могла да е причината?
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
Аборт в 4тия месец след ИнВитро
« Отговор #2 -: Юни 22, 2006, 11:46:01 am »
Съжалявам за случилото се. Бъди сигурна, че всичко ще е наред при следващия опит.
Моят съвет е, да обсъдите с Доц. Конова от Плевен случая и да пуснете едни генетични и имунологични.
Аборт в 4тия месец след ИнВитро
« Отговор #3 -: Юни 22, 2006, 11:46:12 am »
Изказваха различни предположения, зариди др. ембрион, заради двурогата ми матка ... В крайна сметка - нищо.
*
Аборт в 4тия месец след ИнВитро
« Отговор #4 -: Юни 22, 2006, 11:54:07 am »
Скъпа, за съжаление и аз съм горе-долу в твоето полужение - имам двурога матка, три загубени бремености и д-рите така  и не могат да разберат причината, въпреки откритите генетични мутации. Най-добре е да направиш както са те посаветвали момичетата - обади се на доц. Конова. Дано при теб се открие причината. Успех.
Аборт в 4тия месец след ИнВитро
« Отговор #5 -: Юни 22, 2006, 12:02:32 pm »
Момичета, дайте ми координати на тази доц Конова, моля
*
Аборт в 4тия месец след ИнВитро
« Отговор #6 -: Юни 22, 2006, 12:04:51 pm »
http://repro.immunelab.info/index.php?l=3.36
Може да й пишеш предварително по мейла или да й се обадиш по тел. Няма да съжаляваш. Тя е прекрасен човек и лекар.
Аборт в 4тия месец след ИнВитро
« Отговор #7 -: Юни 22, 2006, 12:34:58 pm »
Цитат на: Mary
http://repro.immunelab.info/index.php?l=3.36
Може да й пишеш предварително по мейла или да й се обадиш по тел. Няма да съжаляваш. Тя е прекрасен човек и лекар.

Подкрепям!
Аборт в 4тия месец след ИнВитро
« Отговор #8 -: Юни 22, 2006, 12:41:35 pm »
Много Ви благодаря
Аборт в 4тия месец след ИнВитро
« Отговор #9 -: Юни 22, 2006, 13:50:47 pm »
Писах и веднъж, отговори ми веднага с дълъг и подробен имейл. Изключителна жена, възхищавам й се.


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
Аборт в 4тия месец след ИнВитро
« Отговор #10 -: Юни 22, 2006, 15:22:06 pm »
Altevs, много, много съжалявам  :cry: Много добре са ти препоръчали момичетата доц. Конова. Уникална!!! Дано повече никога не минаваш през тези страдания!
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
Аборт в 4тия месец след ИнВитро
« Отговор #11 -: Юни 22, 2006, 16:13:54 pm »
Съжалявам, Altevs! :cry:
Подкрепям мненията за доцент Конова.
Желая ти следващата бременност да бъде успешна!
Пиши във форума, когато имаш нужда, успех!
Аборт в 4тия месец след ИнВитро
« Отговор #12 -: Юни 22, 2006, 16:36:14 pm »
Аз правих инвитро с едно момиче , което забременя от 2 опит инвитро , но направи аборт в 6 месец . Мисля , че при нея имаше някакъв генетичен проблем . Както са ти казали другите , направи генетични и да се надяваме , че е било просто лош късмет! Успех!