0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...

Доставката до БГ е Безплатна

Пратките пристигат в Пощата, ако са на стойност до 30лв и на Митница, ако са над 30лв.
Ако се поръча само Парфюм - начисляват се 15% от сумата му
Ако се поръча Парфюм + Козметика, не се начислява тези 15%  

ДДС което трябва да се плати, ако пратката отиде на Митница - сайта връща

Сайта е много коректен

Надявам се, темата да е от полза на любителите на парфюми и хубава козметика


 
« Последна редакция: Януари 29, 2013, 08:52:07 am от denis »

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Strawberrynet.com или Ягодка- парфюми и козметика
« Отговор #1 -: Януари 29, 2013, 08:55:51 am »
Имам Код за 10$ + Подарък - гланц на СК   - за нови потребители
/ за стари потребители -може да го ползвате, ако използвате нов мейл /за ПП/ или др. карта  и влезете чрез линка който получите в пощата си /

Хваща с всички др. намаления в момента
Който, иска да го ползва да ми даде име и мейл

Промоцията е валидна до 31.01.2013

Това е Гланцът на СК - автоматично се добавя след като платите
http://us.strawberrynet.com/makeup/calvin-klein/fully-delicious-sheer-plumping/114944/

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Strawberrynet.com или Ягодка- парфюми и козметика
« Отговор #2 -: Февруари 06, 2013, 11:58:50 am »
Аз също пазарувам от този сайт вече повече от година и съм много доволна. Имат страхотни промоции и намаления, доставката е безплатна, обслужването и на ниво :)И да, наистина връщат начисленото ДДС и митническите такси след представяне на съответните документи. Никога досега не съм проблеми с поръчаните продукти, а пратките ми са идвали навреме :D Един от любимите ми сайтове за пазаруване на козметика и парфюми :D
Re: Strawberrynet.com или Ягодка- парфюми и козметика
« Отговор #3 -: Февруари 06, 2013, 12:43:34 pm »
Пазарувахме от там за приятел и една седмица по-късно ни хакнаха кредината карта, честито 200 долара назад.

Само там и в ихерб е без пейл - пал. От ихерб пазарувам само аз. От строубери, мъжа. Неговата карта хакнаха.
[/url][/url]
Re: Strawberrynet.com или Ягодка- парфюми и козметика
« Отговор #4 -: Февруари 07, 2013, 15:49:11 pm »
Много неприятно, но се изненадвам да го чуя. никога не съм имала проблеми с тях. Освен това те предлагат плащане чрез PayPal. Винаги са били много коректни с мен и познатите ми, които пазаруват от там.
Re: Strawberrynet.com или Ягодка- парфюми и козметика
« Отговор #5 -: Февруари 16, 2013, 12:34:15 pm »
Искам да ви попитам вашите пратки винаги ли отиват в митници? Или си ги получавате нормално? Нали пратките на стойност под 30 лв не се облагат с митнически такси? Или аз греша :?
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Strawberrynet.com или Ягодка- парфюми и козметика
« Отговор #6 -: Февруари 18, 2013, 09:24:33 am »
Искам да ви попитам вашите пратки винаги ли отиват в митници? Или си ги получавате нормално? Нали пратките на стойност под 30 лв не се облагат с митнически такси? Или аз греша :?

Ако пратката ти е за сума до 30лв. отива в Пощата


Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Strawberrynet.com или Ягодка- парфюми и козметика
« Отговор #7 -: Февруари 18, 2013, 09:27:26 am »
Пазарувахме от там за приятел и една седмица по-късно ни хакнаха кредината карта, честито 200 долара назад.

Само там и в ихерб е без пейл - пал. От ихерб пазарувам само аз. От строубери, мъжа. Неговата карта хакнаха.
Много неприятно. Защо не си регистрирате картите в ПП?

Аз пазарувам от Ягодка от години и никога не съм имала проблем, но винаги плащам през ПП.
Има ли опция ПП винаги плащам чрез нея

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Strawberrynet.com или Ягодка- парфюми и козметика
« Отговор #8 -: Юни 05, 2013, 14:04:47 pm »
Момичета, да напиша и тук, че Ягодка вече си имат страница във ФБ и на български https://www.facebook.com/StrawberrynetBulgaria както и телефонна линия на български!!! Много се радвам да споделя това за един от любимите ми от години сайтове :D
Re: Strawberrynet.com или Ягодка- парфюми и козметика
« Отговор #9 -: Ноември 23, 2013, 15:15:17 pm »
Здравейте тъй като мислех скоро да направя поръчка от Strawberrynet и проучих няколко мнения и сайтове. Попаднах на този сайт, в който има ваучери и отстъпки за Strawberrynet , но не мога да разбера какво е това кеш бек, някой посещавал ли го е? http://www.cashback365.bg/merchant/strawberrynet-com-bg
Мерси предварително за отговора.
Re: Strawberrynet.com или Ягодка- парфюми и козметика
« Отговор #10 -: Март 16, 2014, 23:48:34 pm »

Не пазарувайте от този сайт, току що ми източиха 120$ от някакъв хонконгски търговец, няма от къде от друго място освен от Ягодка да са ми свили данните, в момента ПИБ разледват, освен това продуктите са ментета, писах им до момента повече от 4 седмици нямам никакъв отговор, не мога да повярвам как се хванах на въдицата им, а какъв кошмар беше да си освободя на митницата 2 опаковки масажно масло, отиде ми един ден, а и платих още 50 лева,
НЕ СЕ ХВАЩАЙТЕ НА ТЕЗИ!
Re: Strawberrynet.com или Ягодка- парфюми и козметика
« Отговор #11 -: Септември 02, 2015, 13:03:53 pm »
Хм, изненадана съм. Доколкото знам, Ягодка възстановяват все още платеното ДДС и митнически такси. А относно източването на картата - сигурни ли сте, че наистина е станало така.
Аз пак ще кажа, че от години пазарувам от тях, както и много мои познати и никога не сме имали проблеми със сайта. :D