0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Търся Золадекс
« -: Юни 21, 2006, 22:20:42 pm »
Мили момичета ако някой има останали ампули, нека ми пише тук или на лични, искам да помогна на едно момиче, касата е спряла програмата.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    Anonymous

Търся Золадекс
« Отговор #1 -: Юни 23, 2006, 11:42:38 am »
Здравей луна.
Колко ти е спешна тази инжекция Золадекс, която търсиш.
Аз имах една излишна която в момента съм я дала на една позната аптекарка, да я продава, но не ми се е обадила досега и не я е продала все още си мисля, та мога да я потърся и да ти я дам евяентуално.  Аз я бях дала за продаване за цена наполовината на тази която я бях купила.
Търся Золадекс
« Отговор #2 -: Юни 23, 2006, 17:35:24 pm »
Не спешно, момичето се нуждае от цял курс затова ви моля всеки който са му останали да пише и да помогнем.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    bellissima

Re: Търся Золадекс
« Отговор #3 -: Юли 08, 2006, 17:54:30 pm »
ПРЕДЛАГАМ ЗОЛАДЕКС 3.6 ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ ххххх (skype-хххххх)


Търговия с лекарства от здравната каса тук не се допуска.
При следващ опит ще ти бъде спрян достъпа до сайта.
« Последна редакция: Юли 09, 2006, 21:23:46 pm от little_rabbit »
*

    bellissima

Re: Търся Золадекс
« Отговор #4 -: Юли 10, 2006, 07:06:28 am »
little_rabbit опит за какво???Лекарството е закупено с лични средства и на мен не ми е за парите, важното е че съм здрава!!!Исках да помогна на хора които не могат да си го позволят от аптеката!!!
Re: Търся Золадекс
« Отговор #5 -: Юли 10, 2006, 08:51:12 am »
little_rabbit опит за какво???Лекарството е закупено с лични средства и на мен не ми е за парите, важното е че съм здрава!!!Исках да помогна на хора които не могат да си го позволят от аптеката!!!
А защо не си го поиска от касата? Никой с лични средства не би си купил 6 ампули наведнъж.

Търговията с лекарства по този начин е незаконна.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Търся Золадекс
« Отговор #6 -: Юли 10, 2006, 09:34:03 am »
Търговията с лекарства не се толерира тук.
Белисима, престани да предлагаш.
Re: Търся Золадекс
« Отговор #7 -: Юли 12, 2006, 12:53:12 pm »
Здварей Луна,

Аз пуснах преди време съобщение, че имам ампули Золадекс, които ми се наложи да си купя тъй като от касата ми одобриха протокола след 4 месеца (поради липса на хистология). Лекарят ми обясни, че лечението трябва да започне веднага след лапарото за да се избегне появата на нови ендо-огнища така, че тези 4ри инжекции си ги купувах, а с протокола си взех последните 2. Аз си сложих последната 6-тата на 1 май. Сега при мен имам 3 от ампулите, а август началото ще взема и 4-тата. Ако все още имаш нужда ще се радвам да помогна.