0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Две двойки ще получат безплатни инсеминации от Медицински център "Технобиос"


Скъпи приятели, На 15.12.2012 г. по време на традиционното Коледно тържество на Сдружение "Зачатие" д-р Еврев от Медицински център  "Технобиос" дари две инсеминации. Той помоли Сдружение "Зачатие" да избере най-подходящите хора, които да се възползват от процедурите.
Ние вярваме, че заедно с финансовата подкрепа ще изпратим и много късмет и положителна енергия на всички нуждаещи се.
Имената на потребителите, които ще получат ваучерите за финансово подпомагане, ще бъдат изтеглени посредством жребий на 31.01.2013 г.
Подаването на заявления за кандидатстване започва от 07.01.2013 г. и приключва до 25.01.2013 г.

Условието за кандидатстване за инсеминация, дарена от Медицински център „Технобиос” е
задължително е участниците да са регистрирани във форумите на Зачатие с дата, не по-късна от 02.01.2013 г.

---------------------------------------------------------------------

Формуляр за кандидатстване:

1. Име, фамилия, потребителско име във форума:
2. Телефонен номер:
3. Партньор (Име, Фамилия):
4. Пълен пощенски адрес:
5. E-mail адрес:
6. Правим опити за забременяване от ... години
7. Деца от настоящия или от друг партньор - да/не (оградете вярното)
8. Декларирам, че имам нужда от финансова помощ, за да продължа лечението си и ще я използвам по предназначение.
9. Напишете откъде научихте за благотворителната инициатива (сайт, форум, Facebook, приятел или медия).

--------------------------------------------------------------------
Формулярът изпратете на адрес zachatie@gmail.com до 25.01.2013 г., включително.
Ваучерите ще имат срок на валидност от 1 година, считано от деня на тяхното получаване.
Пожелаваме ви късмет в жребия и успехи във всичките ви начинания!
« Последна редакция: Януари 03, 2013, 12:30:31 pm от Сдружение Зачатие »
*
Скъпи приятели,

На 01.02.2013 г. по време на форумска среща в гр. София, беше проведен жребият за двамата потребители, които ще получат безплатни инсеминации дарени от Медицински център “Технобиос”.

Жребият беше изтеглен в присъствието на голяма част от съфорумците ни от гр. София в пицария Дон Домат, намираща се на ул. Цар Асен.

Ваучери за две безплатни инсеминации от Медицински център “Технобиос” получават Des11 и hali4ka85. Ще се свържем с тях на посочените във формулярите им телефони. Честито и ви желаем успех!
Сдружение Зачатие не може да си представите колко съм щастлива . Направо ми се разтрепери сърчицето , дано с тази награда успея да постегна мечтата си . Ще чакам да се свържете с мен и още веднъж много благодаря . :thankyousign:

Ако посоката, в която си се запътил ти носи радост, не питай какъв ще е пътят, просто върви!
Здравейте Зачатие,
Току що видях, че сте ми писали и направо не мога да повярвам, че точно аз съм спечелила. Благодаря ви.
Радвам се че ви има.
Разчитам в това само хубав знак за нас.
Благодаря ви от сърце.
:thankyousign: