0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Коледна седмица 24- 30.12.2012
« Отговор #20 -: Декември 27, 2012, 15:13:45 pm »
Честита Коледа! Нека здраве, щастие и любов да цари във всеки дом.

Честит имен ден на именниците днес!


*
Re: Коледна седмица 24- 30.12.2012
« Отговор #21 -: Декември 28, 2012, 12:20:21 pm »
Ууу, и среща ли ще има? Пак ще изпусна значи!  :)
Да изкарате много весело :)

Моята Ники от вчера е на втори антибиотик. Аман от болести значи. Откакто тръгна на ясла, все си е болна горката. Дано този период да е по-кратък. Иначе в яслата и харесва и свъкна много бързо. :)

Весело изкарване на Нова година от мен! :)   



*
Re: Коледна седмица 24- 30.12.2012
« Отговор #22 -: Декември 28, 2012, 15:01:12 pm »
Раши, нормално е да боледува детето. На някои им понася по-зле, на други - по-добре, но всички боледуват, като започнат ясла или градина. При нас продължи малко повече от година. Беше болен с темп.или конюнктивит на всеки 6-8 седмици. Преживява се, ама е тежък период за родителите.

Весели празници и от нас!

*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Коледна седмица 24- 30.12.2012
« Отговор #23 -: Декември 28, 2012, 17:59:39 pm »
Весели празници и от нас.
Аз съм с температура на АБ. Определено не съм доволна от живота... :)
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
Re: Коледна седмица 24- 30.12.2012
« Отговор #24 -: Декември 29, 2012, 16:18:32 pm »
И аз да ви се оплача момичета-цялото семейство сме болни от коледа и още не можеме да се оправиме. Цяла седмица всички сме на антибиотик и не минава  :( какъв е този грип???  :balk_137:
Весело посрещане на новата година от нас  :kaos7:
 
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Коледна седмица 24- 30.12.2012
« Отговор #25 -: Декември 30, 2012, 06:43:16 am »
И ние в отбора на много болните:(

Не се разминахме без бърза помощ и ходене в спешното.
Тази нощ мина малко по-добре и се надявам да посрещнем Новата година повече здрави от повече болни:)

Лиде и аз не съм доволна от живота напоследък, ама при мен психариите напоследък бяха в повечко:):)
Откакто децата са се родили не "си позволявах" да изпадна в депресия, ама сега ме връхлетя голямата черна дупка:) Никак не ми е коледно и новогодишно но пък добре, че са децата та покрай грейналите им от щастие очички от новогидшната украса нвсякъде и подаръците, които не спират да получават от рожденния си ден насам ми е малко по-леко на душичката:)

Момичета, весело посрещане на Нова година и ви благодаря от цялото си сърце за всеки, съвет, за приятелското рамо, за това, че ме търпите и четете като ми е весело или тежко.

Радвам се, че ви има и пожелавам много здраве за семействата и близките ви хора.
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Коледна седмица 24- 30.12.2012
« Отговор #26 -: Декември 30, 2012, 07:45:01 am »
Честита Коледа!
Здрава, здрава, здрава, щастлива и спокойна 2013 година!
 
Много боледувахме тази година  :(
Десет дни не посмях да пиша, вече съм по-добре...сега е Калина наред!
Аз някак преживях 39.8 Т, но не искам да отчитам такива стойности на тях!
Искам да свърши тази година в нея да оставим тревогите и несгодите,
нека новата е по-добра, важно е да бъде така, за всички ни!

Лис, пожелавам ти едно ново начало, защото го заслужаваш!
Ще се справиш сигурна съм, някъде дълбоко в теб е останала още малко сила!


Прегръщам ви, момичета и съм щастлива, че ви има в живота ми!
Много и изпълнени с емоции моменти преживяхме заедно тази година
и те бяха много ценни за мен, много!
Те са изписани по лицата ни - ДРЗ- Хасково...Коледа!
В семейството на Зачатие се появиха още дългоочаквани бебета
и нека през новата да се удвоят...и то ще бъде!

Бъдете здрави и благословени!
Обичам Ви!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Коледна седмица 24- 30.12.2012
« Отговор #27 -: Декември 30, 2012, 13:11:42 pm »
Всички болни да посрещнат новата година здрави. От сърце ви го желая.
Лис  :bighug:
ще откриеш още сила в себе си, за да се пребориш - знам. А и ние ще помагаме с каквото можем.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Коледна седмица 24- 30.12.2012
« Отговор #28 -: Декември 30, 2012, 14:18:18 pm »
Всички болни да посрещнат новата година здрави. От сърце ви го желая.
Лис  :bighug:
ще откриеш още сила в себе си, за да се пребориш - знам. А и ние ще помагаме с каквото можем.

Не остана време да си допълня поста преди да си писала:)

Много е ценно в живота си човек да има на кого да разчита за помощ-всякаква. Мими, благодаря ти, че винаги знаеш как да ме накараш да съм по-спокойна когато децата са болни и не само де. Безценно е, че мога да ти звънна всеки път по никое време:) и по-безценно ми е, че винаги си права:) Знам, че не си го научила от хубаво а от болестите на твоите деца, но си те използвам като наръчник и врачка:)

Вярвайте ми, и врачуването много и се отдава:)))))Чак ме плаши вече:)

Креми, ако четеш, благодаря, че посред нощите идвате да ми носите лекарства и не ме оставяте.
Добре, че беше Зачатие, че пак то ни събра:)

Мише, права си. Не малко, много сила имам още и скоро ще се възползвам от нея надявам се.

Забравих да кажа най-важното, че ми дадоха координати на представители на детска израелска клиника тук в БГ.
След Нова година ще пишем с Ганка един мейл до Мюнхен и ако не ми дадат отговор кога могат да ни повикат мисля да не ги чакам повече. Ще пиша на израелците, дадоха ми добри отзиви за тях и се надявам новата година да ни даде яснота  за състоянието и диагнозата на Ники-добри, лоши, каквито и да са, само да знам:)

И аз много ви обичам:)))))))))
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Коледна седмица 24- 30.12.2012
« Отговор #29 -: Декември 30, 2012, 14:45:47 pm »
Много съжалявам да прочета за толкова болни, малки и големи! Дано се оправите и да посрещнете Новата година здрави и такива да бъдете през всичките и дни!
Весело посрещане на всички
!
*
Re: Коледна седмица 24- 30.12.2012
« Отговор #30 -: Декември 30, 2012, 15:31:27 pm »
Ех, Лисицо, лоша си, разрева ме  :D
Защо ми разваляш реномето на злобна и завистлива. Знаеш ли с колко труд съм го изградила, а ти сега - помагала съм ти, не лъжи хората  :lol: Аз гледам как да ти създам работа и да ти разбутам къщата като дойда, пък ти... За кво си мислиш, че все кафе или чай пия, за да имаш после чаши за миене  :lol:
Re: Коледна седмица 24- 30.12.2012
« Отговор #31 -: Декември 30, 2012, 19:22:09 pm »
Много ви се радвам, да знаете! Обичам да виждам такива приятелства.
Снощи майка ми ме пита, какво толкова пиша в тоя форум, какво толкова помагам на непознати хора с мнения, за компетентна ли се имам? Опитах да обясня - уви, не ме разбра.

Ние сме болни от Коледа насам и аз и Ники.

Нещо тази година никак не ми е Коледно или Новогодишно. Само на партито на Зачатие се забавлявах. Депресия ли ме наляга, какво става...ще мине. Все някога.
[/url][/url]
*
Re: Коледна седмица 24- 30.12.2012
« Отговор #32 -: Декември 30, 2012, 22:33:47 pm »
Влизам тук само, за да ви пожелая хубава нова година, по-здрава за всички, по-успешна по- от всякъде.

Благодаря на Зачатие, че ме запозна с вас, че съм част от вас.Лисицо, знаеш колко те обичам нали?Всичко ще е наред.

Жаси, и аз така, само на Коледното парти на Зачатие се забавлявах нещо ми е заминало настроението в посока незнайна.

Хубав празник от мен на всички момичета и техните семейства.Не ви изброявам много сте, но сте толкова близки...

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Коледна седмица 24- 30.12.2012
« Отговор #33 -: Декември 30, 2012, 23:43:29 pm »
Лис, съжалявам да чуя, че сте болни, и нас ни налегнаха такива грижи. Явно ще отложим поливането на столчетата за по-добри времена... Когато и каквото кажеш, знаеш, ако мога, ще помогна! А за силата  - налага ни сме да сме мъжки момичета, за жалост по-често от необходимото :?
Та и аз в кюпа на депресираните и без настроение :oops:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Коледна седмица 24- 30.12.2012
« Отговор #34 -: Декември 30, 2012, 23:46:55 pm »
Като гледам, на всички ни е писнало да сме мъжки момичета.
Ще ни мине депресията, къде ще ходим.
[/url][/url]
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Коледна седмица 24- 30.12.2012
« Отговор #35 -: Декември 31, 2012, 09:27:46 am »
Лис, пожелавам ти през новата година да бъдеш само усмихната и да забравиш тревогите с малката Никол :bighug:

На всички Ви желая много здраве и усмивки, двойни и тройни доходи, умни, здрави и щастливи деца.

Моника Септември ще ми е ученичка, първите дни от Януари ще я запиша на училище. Прегръщам и си стискам детето и не мога да повярвам, как така ще бъде 1 клас  :).
Здрави да сме.  :)
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0