0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Забременяване на 40+
« Отговор #580 -: Ноември 11, 2015, 17:52:12 pm »

Привет, момичета!

На днешният хубав празник на Св. Мина, който закриля семейството, ви пожелавам да се сбъднат вашите молитви и всяка от нас да получи своето чудо, в най-подходящия за нея момент!

Re: Забременяване на 40+
« Отговор #581 -: Ноември 13, 2015, 13:27:21 pm »
Мила Mirracles БОГ ни пази и обича и за нас има щастие/бебче ,пази вярата която имаш и чудото ще дойде
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #582 -: Ноември 18, 2015, 12:43:34 pm »
Здравеите момичета,при мен нищо интересно,освен това,че съм умопобъркана и не съм запомнила кога да започна да пия естрофем -като ми дойде мц или като ми свърши.В очакване съм на резултатите от
имунологичните изследвания,но тъй като пропуснах да попитам кога ще са готови ....Това е в опщи линии при мен :)
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #583 -: Ноември 18, 2015, 14:57:33 pm »

Здрасти, Тими  :)

По темата за стимулациите не мога да се включа, защото нямам опит с тях.
Имунологичните ми изследвания за хемофилии В Геника станаха за седмица някъде, зависи от лабораторията. Взеха ми тел и ми се обадиха, когато резултатите бяха готови. Не ги качват в нета, защото са конфиденциални. Звнни и ги попитай по тел за колко време стават обикновено. Успех!

Аз се готвя за оперативна хистероскопия в началото на дек и се надявам това да е последното препятствие по пътя и след това вече да има добри новини.  :)
*
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #584 -: Ноември 18, 2015, 16:12:28 pm »
Тими, и аз не мога да помогна за естрофема, защото месеца преди трансфера изобщо нямах цикъл. Но помня, че започнах да го пия доста преди това, възможно е да от първи ден на мц. Най-добре питай самия док.
*
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #585 -: Ноември 18, 2015, 17:14:35 pm »
Естрофема ми го изписаха веднага след пункцията иго продължих до теста за бременност.Приемах го по схема.Дори по време на цикъла не бях го спирала.
Дано ти помогна с моя коментар .
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #586 -: Ноември 19, 2015, 21:35:48 pm »
Здравеите мили момичета,благодаря за отговорите.
Mirracles няма нищо страшно мила,дано найстина това да е последното стискам палци.
Новата година всички да сме с бебоци :)
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #587 -: Ноември 24, 2015, 11:38:31 am »
Здравейте момичета,да се похваля моите имунологични са много добри,много ми е странно защото съм с Хашимото,възможно ли е няколко хапчета Л тироксин да са дали отражение :ask:
Сега остава на 01.12 като пусна ТСХ и то да е ок и да правим трансфер.Само не знам как ще се справя с финансовата страна,но ще му мисля като стигна до нея.Пожелавам ви хубав ден!!!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #588 -: Ноември 24, 2015, 11:46:39 am »
Здравейте момичета,да се похваля моите имунологични са много добри,много ми е странно защото съм с Хашимото,възможно ли е няколко хапчета Л тироксин да са дали отражение :ask:

Л-Тироксин дава отражение единствено на стойността на ТСХ.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Забременяване на 40+
« Отговор #589 -: Ноември 24, 2015, 13:14:22 pm »
Благодаря jam, :) знам,но въпреки това се зачудих,защото док ми каза,че пускаме/изследванията/заради Хашимотото.Но съм щастлива защото съм още една крачка напред
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #590 -: Ноември 24, 2015, 15:56:03 pm »
Тими,

Важното е, че резултатите са добри, няма значение каква е причината. Стискам палци за трансфера!

Re: Забременяване на 40+
« Отговор #591 -: Ноември 24, 2015, 16:24:52 pm »
Благодаря Mirracles,да това е най-важното,как е при теб,мерси за палците :bighug:
Аз следя и другата тема в която сте по-активни,но не пиша там/правим опити за бебе 7/
Хубава вечер
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #592 -: Ноември 27, 2015, 19:46:35 pm »
Здравейте момичета,надявам се всички да сте добре,нищо интересно около никоя щом не пишете.
Мен от два дни ме е подгонил никотинов глад и се чудя как ще ги спра тия пусти цигари.
Дано да ми се гади един ден от тях... :)
Наближава 01.12. и се моля да има резултат ТСХ да е започнало да спада,откакто пия Л-тироксина се чувствам много добре.Хубави почивни дни!!!
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #593 -: Ноември 27, 2015, 22:13:11 pm »
timi-nova, имаш и моите плаци за ТСХ-то и трансфера! Успех!
*
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #594 -: Ноември 28, 2015, 07:51:37 am »
Тими, УСПЕХ!
На Коледа стават чудеса :)
*
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #595 -: Ноември 28, 2015, 09:36:32 am »
Тими, желая ти успех!
Отдавна не вярвам в клишетата за Коледните чудеса. Съжалявам, че го пиша. :?
Коледно, следколедно, Великденско - само да идва вече при нас, защото един батко, мама и татко копнеят така силно за него...

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #596 -: Ноември 28, 2015, 18:58:42 pm »
 :bighug: :bighug: Благодаря ви момичета,
пожелавам на всички ни новата година да е пълна с радост от появата на бебче.Хубави почивни дни
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #597 -: Декември 01, 2015, 17:42:04 pm »
МОмичета помагайте,утре ще си пускам TSH ,въпроса ми е трябва ли да си пия Л тироксина
или след като дам кръв тогава да го пия.
Благодаря предварително!!
*
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #598 -: Декември 01, 2015, 17:45:57 pm »
Да, пий го. Денят ти трябва да протече по обичайния начин - с прием на лекарството в конкретния час след ставане, със закуска, кафе и прочие. Не прави нищо по-различно и изследването ще покаже какво е обичайното ниво на ТСХ при нормални, ежедневни условия и дали предписаната доза на левотироксина е подходяща.
*
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #599 -: Декември 01, 2015, 18:09:27 pm »
Цигу, това ме изненадва като информация, на мен изрично са ми казвали да не пия нищо преди кръвта. И винаги така си пускам изследване, след това си го пия. Така правя вече 2 години...
Най-добре да пита док. щото станаха 2 мнения :)