0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте! Направих си лазерна корекция на зрението преди около месец (22.11.2012) в очна клиника "Света Петка" гр. Варна. Диоптъра ми беше изключително голям: ляво око 6.5, дясно око 7.25. В първите два-три дни всичко беше перфектно, така никога не бях виждала през живота си, но от четвъртия ден започна малко по малко да ми се замъглява зрението. Един ден е замъглено, друг ден - двойно, на другия ден - долу-горе добре и така... изключително променливо всеки ден. След прегледа при доц. Митов (който ми направи корекцията), той каза, че това е нормално, тъй като имам много сухи зони точно в средата на роговицата, които трябва обилно да се овлажняват с изкуствена сълза и до седмица ще ми се проясни зрението, но... уви. За тази седмица съм вече на четвъртото шишенце с капки и ефект - почти няма.
Ако някой е имал същото преживяване и все пак се е оправил, моля да сподели... Ще бъда благодарна...   :balk_80:
Re: Проблеми след лазерна корекция на зрението...
« Отговор #1 -: Март 25, 2013, 14:00:18 pm »
И аз съм със същите оплаквания.Моята операция беше на 13.03. Моля ако някой друг е минал по нашия път да пише.На 02.04. Ще ходя на контролен но се опасявам че отново ще ми кажат че всичко е наред и няма повод за притеснение.Само дето аз не виждом добре :(