0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Rh-конфликта
« -: Февруари 06, 2005, 22:14:14 pm »
:ask: На последък започна да се коментира въпроса за Rh-конфликта и когато ходим на практика сам чувала как акушерки плашат жените с този Rh-конфликт.Може ли да ми кажете каде да намеря повече информация за Rh-конфликта или да ми обясните за какво точно става въпрос.Информацията ,която сам чела е твърде малко,а и на лекция не е споменавана.Аз мисля,че трябва да сам наясно за какво става въпрос дори и да не е част от бъдещата ми работата.Да се надявам че този път въпроса ми е уместен и ще получа нужната информация?
L.S.G
*
Rh-конфликта
« Отговор #1 -: Февруари 06, 2005, 22:19:45 pm »
Доколкото знам те са с неутрално PH. Аз лично ползвам бебешки сапун.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Rh-конфликта
« Отговор #2 -: Февруари 07, 2005, 09:53:07 am »
Пеперудка, моля те  пиши на кирилица.
Понякога може да се появи алергична реакция към интимните гелове, както и към определена марка сапун, която си използвала дълго време  и изобщо не ти минава мисъл, че може да е от това. Ако имаш бяло течение първо трябва да отидеш на лекар, да установи точно каква е причината, и след това да сменяш интимният гел.
*

    С.Георгиева

Rh-конфликта
« Отговор #3 -: Февруари 07, 2005, 15:38:55 pm »
Не говори ли момичето за резус фактора и конфликта, който се получава при отрицателен Rh?
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Rh-конфликта
« Отговор #4 -: Февруари 07, 2005, 15:42:01 pm »
Цитат на: С.Георгиева
Не говори ли момичето за резус фактора и конфликта, който се получава при отрицателен Rh?


ами в момента-да,но на мястото на старата тема е сложила нова-за това се разминават отговорите и въпроса.
<br />
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Rh-конфликта
« Отговор #5 -: Февруари 07, 2005, 15:44:16 pm »
Виж, Пеперудка, не си променяй тотално темите, защото настава объркване. Ако искаш да питаш нещо, пусни нова тема.
И моля те, пиши с нормален размер на буквите.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Rh-конфликта
« Отговор #6 -: Февруари 07, 2005, 15:57:43 pm »
Хайде да започнем отначало.  :)

Пеперудка, след като си пуснала питане и вече са ти отговорили, не бива да го подменяш с друго, защото се получава объркване. В конкретния случай първоначалното ти питане беше за интимните гелове и отношението им към бялото течение.

За резус конфликта можеш да прочетеш следната статия - http://www.bg-mamma.com/contents.php?id=622&action=send.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Rh-конфликта
« Отговор #7 -: Февруари 07, 2005, 21:35:39 pm »
Май пак оплесках работата а?Извинявам се дано не ви омразне от мене и не ме изхварлите?Благодаря ви за информацията :blowingdust:
L.S.G