0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Седмично забавление 10.12.-16.12.2012
« -: Декември 10, 2012, 09:26:02 am »
Добро утро от снежния Мюнхен :D

Мини
, що да си лоша бе, мойта без да е легнала в толкова часа, пак куква с първи петли :lol: Ясно е, че ще спим в някой друг живот :wink:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Седмично забавление 10.12.-16.12.2012
« Отговор #1 -: Декември 10, 2012, 09:30:42 am »
ама пък само си представи като станеш в 5 колко работа можеш да отметнеш до 7 :lol: :lol:

да е хубава и весела седмицата, партита, смях и забавления :D
*
Re: Седмично забавление 10.12.-16.12.2012
« Отговор #2 -: Декември 10, 2012, 09:44:22 am »
Успешна седмица на всички!
Здрави да са малки и големи, парти ни чака :D
С нетърпение чакам да дойде 15-ти :D

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Седмично забавление 10.12.-16.12.2012
« Отговор #3 -: Декември 10, 2012, 09:47:02 am »
Стефи, да ти кажа предпочитам в последно време да си почина, не да отмятам работа. Явно остарявам :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Седмично забавление 10.12.-16.12.2012
« Отговор #4 -: Декември 10, 2012, 09:50:57 am »
така е Гане, ама хич не ми се получава почиването като знам че имам 342 задаци, които мен чакат :lol:
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Седмично забавление 10.12.-16.12.2012
« Отговор #5 -: Декември 10, 2012, 09:52:14 am »
Аз в последно време докато се обърна и дошло времето да вземам Алекс от училище. Така ми липсва понякога една баба... А и с тия драми - ще чета, няма да чета, искам-не искам... Писна ми, що на мен се падна такова дете, не знам, трябва нещо много да съм сбъркала :(
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Седмично забавление 10.12.-16.12.2012
« Отговор #6 -: Декември 10, 2012, 10:00:41 am »
Не знам къде да попитам, та да попитам тук -може някой да знае. Става дума за добър уролог, не за репродуктивни цели, а за бъбречно заболяване - във Варна или Русе, или другаде в Североизточна България.
Брат ми една седмица е с болки и няма точна диагноза.
*
Re: Седмично забавление 10.12.-16.12.2012
« Отговор #7 -: Декември 10, 2012, 10:27:33 am »
Снежна и весела седмица от нас. :)
Аз пък цяла нощ завивах малкия, че му изпрах чувала и спа с юрганче, и понеже е като шило все си беше отвит. Като резултат мама е недоспала, а той не знам дали от това -леко хремав. Та пускахме бейби вака в действие. ДАно отмине бързо, че е голяма драма с него вече  osi_12

много здраве на малки и големи  :)


*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Седмично забавление 10.12.-16.12.2012
« Отговор #8 -: Декември 10, 2012, 10:35:22 am »
И аз от недоспалите. В 3 часа се намърда при мен, а ние с баща ѝ спим с 1 юрган. Та от 3 часа аз все се старая да я завивам, но да не отвия баща ѝ. Пък и рита маймуната и се сърди като се обърна с гръб към нея. На всичкото отгоре тъкмо ги изпратих сутринта и седнах да пийна кафенце и оп - „не мога да запаля колата отивай да я водиш на ДГ“. Ами заведох я, добре че е относително близо градината та успяхме да се класираме навреме.
*
Re: Седмично забавление 10.12.-16.12.2012
« Отговор #9 -: Декември 10, 2012, 11:32:36 am »
То това си е ежедневие у нас - разни сомнамбули се разхождат по 10 пъти на нощ :)

Къщата е украсена, писмото на Дядо Коледа е взето, коледните сладки са опечени. Остава само да сме здрави!!! С писмото имаме лек проблем, обаче, младежа го написа и каза, че е тайна и ще каже само на Дядо Коледа какво пише в него   :lol:

Здраве на всички!
*
Re: Седмично забавление 10.12.-16.12.2012
« Отговор #10 -: Декември 10, 2012, 12:05:31 pm »
Момичета,здравейте

Започвам седмицата малко тъжно,

http://www.facebook.com/#!/DaPomognemNaFilipDaSeSbudi Да помогнем на Филип да се събуди

Това семейство го познавам,таткото е от моето село, Филип съм го виждала страхотно дете,един малък боец,защото е роден недоносен и много мъничък.
Помогнете ако имате желание и средства разбира се.
Re: Седмично забавление 10.12.-16.12.2012
« Отговор #11 -: Декември 10, 2012, 12:36:38 pm »
Аз вече помогнах. Гледах репортажа тази сутрин по Нова и много се разстроих  :(

*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Седмично забавление 10.12.-16.12.2012
« Отговор #12 -: Декември 10, 2012, 15:23:11 pm »
Здрава и Успешна седмица и от нас.

Re: Седмично забавление 10.12.-16.12.2012
« Отговор #13 -: Декември 10, 2012, 15:53:34 pm »
Здрави дечица и щастливи родители по празниците!

Ние днес сме за първи ден на ясла след двуседмична почивка в къщи - /мааалко болен/.
Злато вече знае къде отива и не плака толкова силно, но едно тъжно и укорително ме гледаше, че..... Взех го на обяд, защото много е плакал. Надявам се утре пак да остане да спи там - тъъъкмо беше посвикнал и.... Ама така ще е май!
На 18.12. ще имат Дядо Коледа в яслата и се надявам да е здрав и да отиде, за да изпита удоволствието от подаръците! Днес ходихме в един склад тук в Бургас и накупихме с баба му доста играчки. Ще ги разпределим между Дядо Коледовците и подаръци от мама, баба.... Купих повече, но по-дребнички нещица. Не се хвърляхме на едри, скъпи играчки, че Злато е на вълна хвърляне и всичко чупи  :wink:
А иначе ние по принцип спим непробудно, но откак тръгна на градина, явно се страхува и се събужда към 3-4 часа и идва при нас. И снощи беше така, понеже го подготвях, че ще ходи на градина :wink: Дано е еднократно пробуждане.

А, Иванита, аз ако нямам чувал в момента, завивам с голямо /наше / одеало. Така и да се завърти, както и да се извърти, все е завит  :wink:
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Седмично забавление 10.12.-16.12.2012
« Отговор #14 -: Декември 10, 2012, 17:54:35 pm »
Аз в последно време докато се обърна и дошло времето да вземам Алекс от училище. Така ми липсва понякога една баба... А и с тия драми - ще чета, няма да чета, искам-не искам... Писна ми, що на мен се падна такова дете, не знам, трябва нещо много да съм сбъркала :(

Ооо... не си сама, сестро  :lol:. Ние вече 4 години се борим  :wink:. Покрай тия грижи хич не разбрах, че гледам бебе /макар че Терезата е същински Тарзан/.

Ние миналата седмица се напразнувахме - рождени и именни дни, та тази малко ще си починем  :wink:. С удоволствие официално започвам да стягам куфарите  :D.

Хубава седмица на всички!
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Седмично забавление 10.12.-16.12.2012
« Отговор #15 -: Декември 10, 2012, 18:52:42 pm »
Еле, тва да не е от мъжкия ген, бе :? Писна ми, днес в рамките на половин част три пъти си мени мнението, битер жена е, да му се невииди :x
Хех, и аз стягам куфарите, дано няма много сняг по пътя, че времето мерено, не знам за къде ще стигне, ако загубим много в път :(
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Седмично забавление 10.12.-16.12.2012
« Отговор #16 -: Декември 10, 2012, 22:46:14 pm »
Еле, тва да не е от мъжкия ген, бе :? Писна ми, днес в рамките на половин част три пъти си мени мнението, битер жена е, да му се невииди :x
Хех, и аз стягам куфарите, дано няма много сняг по пътя, че времето мерено, не знам за къде ще стигне, ако загубим много в път :(

С кола ли ще пътувате?

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Седмично забавление 10.12.-16.12.2012
« Отговор #17 -: Декември 10, 2012, 22:50:17 pm »
Блу, да, затова се притеснявам, че миналата година и двата пъти бяхме все преди бурята :? Писах ти в календарната тема - ако искаш да ти взема от Лиса календара и да ти го пусна тук? Да си го ползваш от началото на годината, ако няма да идва някой при теб.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Седмично забавление 10.12.-16.12.2012
« Отговор #18 -: Декември 10, 2012, 22:56:44 pm »
Мерси, Гане! Много мило, че си се сетила.
Майка ми ще идва в средата на януари. Приятелят й ще ходи на лекар тук. Тъкмо няма да им пращам по-тежките Коледни подаръци, а направо ще им ги връча.

Лек път ви желая тогава! Аз това упражнение не съм го правила още. Е, като нямах пари и деца, пътувала съм два-три пъти с рейса. От другата година ще имаме директни полети с Изи джет, така че съм доволна. 

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Седмично забавление 10.12.-16.12.2012
« Отговор #19 -: Декември 10, 2012, 23:01:37 pm »
Ее, тъкмо и малко помощ ще имаш :D О ние от доста време го правим, вярно много е пътя, но като бяха по-малки децата спирахме да спим някъде.Иначе тия капиталисти луфтханза искат майка си и баща си :x За четиримата лятото трябваше да платим около 2000 евро :? та с колата - бавно, славно, към къщи :D При вас има повече възможности, тук са монополисти и няма лоу кост компании.
Благодаря, дано е лек :oops:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю