0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Благотворителна инициатива Коледно желание
« Отговор #20 -: Декември 17, 2012, 10:05:29 am »
Честито на спечелилите  :)
Успех!
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Благотворителна инициатива Коледно желание
« Отговор #21 -: Декември 17, 2012, 10:08:29 am »
Честито на всички спечелили!
Момичета и момче - вярвайте, че помощта от Зачатие е вълшебна.
Re: Благотворителна инициатива Коледно желание
« Отговор #22 -: Декември 17, 2012, 10:22:40 am »
Честито на всички спечелили!
Знайте и вярвайте, че тази помощ ще бъде възнаградена и догодина ще бъдете най-щастливите родители!

Успех!
*
Re: Благотворителна инициатива Коледно желание
« Отговор #23 -: Декември 17, 2012, 19:48:15 pm »
Благодаря!!!!!
Лично за мен по-хубав подарък за Коледа не може да има! Ваучерът идва в момент в които усилено търсехме пари за провеждане на последната ин-витро процедура, която трябва да стартира живот и здраве през януари 2013г. Казвам последната, защото благодарение на позитивните мисли на всички мои приятели - реални и виртуални се надявам тя да бъде успешна. Дано това да е последната Коледа в която сме двама.
Пожелавам на всички с вълшебната помощ на Зачатие в най-скоро време да гушнем своята мечта. Късмет и Весела снежна Коледа!
Re: Благотворителна инициатива Коледно желание
« Отговор #24 -: Декември 17, 2012, 21:53:04 pm »
Благодаря!!!!!
Лично за мен по-хубав подарък за Коледа не може да има! Ваучерът идва в момент в които усилено търсехме пари за провеждане на последната ин-витро процедура, която трябва да стартира живот и здраве през януари 2013г. Казвам последната, защото благодарение на позитивните мисли на всички мои приятели - реални и виртуални се надявам тя да бъде успешна. Дано това да е последната Коледа в която сме двама.
Пожелавам на всички с вълшебната помощ на Зачатие в най-скоро време да гушнем своята мечта. Късмет и Весела снежна Коледа!



Ако знаеш как се радвам за решението ви!

А всичко, де е свързано със ЗАЧАТИЕ, носи положителни емоции, тъй че...... догодина по това време сте трима  :wink:
*
Re: Благотворителна инициатива Коледно желание
« Отговор #25 -: Декември 18, 2012, 13:24:20 pm »
Сърдечни благодарности  за помоща и от нас! :D/така необходима в днешнто време/.На мен много ми върви със сдружението,явно,защото и миналат година имчах този късмет. :)тази година "тържествено"/тъй като помоща е от томбола на тържеството/ обещавам,че на следващото парти ще се отчетем,както се полага,с ++ резултат. :wink:Все пак помощ ще трябва и на други,нали?! :lol:
Голямо благодаря!!!
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Благотворителна инициатива Коледно желание
« Отговор #26 -: Декември 18, 2012, 18:29:06 pm »
обещавам,че на следващото парти ще се отчетем,както се полага,с ++ резултат. :wink:Все пак помощ ще трябва и на други,нали?! :lol:
Голямо благодаря!!!


Рачо, на вас и ви се пише и ви се пада да се отчетете не само с +++ тест, ами и с едно здраво и ревливо бебе  :lol:
Re: Благотворителна инициатива Коледно желание
« Отговор #27 -: Декември 18, 2012, 22:19:29 pm »
Честито на печелившите!  :D
*
Re: Благотворителна инициатива Коледно желание
« Отговор #28 -: Декември 19, 2012, 11:47:18 am »
момичета и момче, днес пускам договорите за дарение, проверявайте си кутиите. моля всички да си попълните липсващите данни, а членовете да ми напишат и банкова сметка на която да преведем парите. Стоека и джо-джоооо да посочат сметка на клиниката в която ще правят процедурата. ако сега не сте на ясно все още, не е проблем и по късно да ми пуснете сметката на лс.
едното копие остава за вас, другото да ми го върнете на посочения адрес :)
Re: Благотворителна инициатива Коледно желание
« Отговор #29 -: Декември 20, 2012, 22:06:14 pm »
Успех на спечелилите!
Да знаете, че ваучер от сдружението е нещо като орисване за бебе. Наистина е вълшебство.
*
Re: Благотворителна инициатива Коледно желание
« Отговор #30 -: Декември 21, 2012, 19:31:12 pm »
Благодаря на Сдружение"Зачатие"! Не очаквах такъв жест, трогната съм от вашата човещина и готовността да помагате. Благодаря от сърце за помощта и това че отново ми връщате надеждата! На всички желая весели празници и сбъдване на най-съкровените мечти!

*
Re: Благотворителна инициатива Коледно желание
« Отговор #31 -: Декември 21, 2012, 23:47:25 pm »
Пожелавам ви всеки от вас да сбъдне мечтата си!

*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Благотворителна инициатива Коледно желание
« Отговор #32 -: Декември 22, 2012, 21:33:14 pm »
Успех на спечелилите!
Да знаете, че ваучер от сдружението е нещо като орисване за бебе. Наистина е вълшебство.

Дай боже! Аз спечелих преди време, но ще ползвам през 2013, дано мога да се похваля с Блага вест :D
Честито на всички печеливши и дай боже сбъднем мечтата си!!!