0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #320 -: Март 05, 2014, 23:53:44 pm »
И за мен 8 март е паметна дата...тогава ми беше трансфера...и имаме едно момиченце и мечти за още няколко момиченца...инатлива е, но пък хубава и умна...абе наша си е :) Мих, датата е чудесна ... много хубави емоции ти пожелавам и успех след това :)
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #321 -: Март 06, 2014, 11:06:19 am »
Значи като слушам при всички положения ще е инатливо  :lol:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #322 -: Март 06, 2014, 11:35:43 am »
А на седмия етаж вчера имаше много хора и незнам как сварваха................
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #323 -: Март 06, 2014, 21:51:17 pm »
Дето ще е инатливо - да, ама какви красиви ги правииииииииии  :lol:

А на седмия етаж вчера имаше много хора и незнам как сварваха................


Аз затова се чудя - как пък никой не се отчита тук?!?!?!?!

При моите опити все бяхме по групички тук и си правехме компания  :wink:

А, Мих, емоциите продължават при мен само като ви чета тук  :lol: А инжекциите си ги боцках сама последните опити, защото от мъжО ме болеше понякога! Ама то и като го поядосам - та си го изкарваше  :lol:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #324 -: Март 07, 2014, 10:09:44 am »
Значи и красиво казваш..................е супер супер :lol навих се :lol: :wink:

Преди три години като писах ,а особено преди това като четях само наистина си се образуваха групички и по кафенца и сладкарнички се ходеше :D
А наистина бая народ и за боцкане имаше и за изследвания ...................


Сега като каза..............и мене ме боли от време на време  при боцкане,а то какво било :? :lol:  :ask:


Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #325 -: Март 08, 2014, 13:38:59 pm »
И аз давам своя вот за инатливо :) Успех МИХ днеска

Честит празник на всички дами и мами!
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #326 -: Март 08, 2014, 14:52:06 pm »
Благодаря ти Весито:)

Да се отчета 15 яйцеклетки 8O за моя голяма изненада.............При първия опит бяха 6............и по принцип Доктора ми беше казал при първия опит ,че нямам много яйцеклетки, та изнедата ми беше тоя път огромна :D
Този път доста ме боляха яйчниците веднага след събуждане ........доста ,но Ани ми донесе вълшебна напитка(ккто каза тя)аулин ми ми поотмина :)Много ми олекна ,че мина пункцията -нещо ме беше хванало шубето........Олекна ми

Сега дано всичко е наред ,ще се обадят утре :)



И не на последно място-ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МИЛИ ,ПРЕКРАСНИ ДАМИ :PБъдете много здрави,обичани и глезени жени :drunk: osi_5
Моя банкет май ще отпадне.................
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #327 -: Март 08, 2014, 15:01:13 pm »
Да ви питам ,момичета нали си слагам утрогестан,след тоалет топченцата излизат 8O аз ли не правя нещо правилно.................Преди нямам много спомен ма май пак така са излизали,но не съм сигурна
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #328 -: Март 08, 2014, 16:16:14 pm »
Мих, нормално е. При мен даже тече, затова слагам по две евридейки (иначе ми мокри на д-то). Важното е, че не излизат веднага, а след няколко часа.
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #329 -: Март 08, 2014, 17:12:40 pm »
Благодаря ти,рабит-че :)След около 1 час излезнаха :oops:Мислих,че аз не правя нещо както трябва,поне да не го мисля това :wink:
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #330 -: Март 09, 2014, 11:11:20 am »
Така е МИХ не се притеснявай , а се нагласи , че дълго време ще ги слагаш :)
Хайде чакаме да кажеш колко са се оплодили от тази хубава бройка , май ще има за замразяване.  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #331 -: Март 09, 2014, 21:23:22 pm »
Ей това Михче - колко много яйчица направило:))))))))

Бройката е супер - ще имате избор! А то за замразяване така или иначе няма смисъл, щото ще се хванат 2  :wink: Освен, ако не искате повече от 2 бебета  :lol:

Утрогестана изтича - нормално е, но се препоръчва като го сложиш 20-30 минути да полежиш. И после пак си изтича, но не целите топченца, а течност / жълтеникава/. С една евридейка се оправят нещата.

Пожелавам ти да имаш повод да го слагаш поне още 2-3 месеца!
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #332 -: Март 09, 2014, 21:45:16 pm »
Ха ха Барбаронче :D внасяш настроение
Ама наистина бройката е голяма изненада

Днес казаха ,че 8 оплодени 5 нещо си . :oops:...........забравих,но утре най вече като се обадя ще е по точно колко ембриона и кога ще е трансфера............

А тоя утрогестан като го сложа полежавам вече ама след един час се случва да се покаже някое и друго топченце поразтопено малко,но..............незнам


*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #333 -: Март 09, 2014, 21:53:03 pm »
А и все забравям да питам гърдите много ме болят още по време на стимулацията, а и сега...............предполагам е нормално  :?,но много болят..............
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #334 -: Март 09, 2014, 22:19:49 pm »
Нямам спомен за болки в гърдите, но след толкова хормони е нормално тук- там да има неразположения - я в яйчници, я в гърди....... Ако е нещо, което те притеснява - можеш да попиташ! Пък и тренирай с болежките, че после - още 8 месеца ще се питаш - това нормално ли е?!?!?!?!

Пък като се родят дребосите - пак ще питаш - това - добре ли е, това така ли трябва да е?!?!?!?!
Хахахаха!

Ако се задържат до утре толкова на брой - вероятно ще те оставят до 5 ден за трансфер! Но аз само мога да гадая де  :wink:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #335 -: Март 10, 2014, 14:07:16 pm »
Обадих се на доктор Кисioв,каза,че нормално се развиват и за четвъртък трансфера :D

Аз голямо лежане тия дни и днес така................досадно,но ще търпя...............боли ме
 При първия опит само в деня на пункция ме боля ,бързо мина..........тоя път по -различно ,наистина,Барбаронче явно наистина опит с опит не си прилича.........не знаех,че е така :?
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #336 -: Март 10, 2014, 14:30:43 pm »
А за замразяване дали има не питах...................кога се разбира ,че има  :ask:
При първия опит не е ставало на въпрос.................
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #337 -: Март 10, 2014, 16:13:16 pm »
Здравейте, престраших и аз най после да се вмъкна тук. Стартирах моята процудера на 01.02. Ето накратко и моята история - на 12.02 - пункция на 12 яйцеклетки, от които 9 оплодени, 8 добре развиващи се. Док прецени, че можем да изчакаме до 5-ти ден за трансфер, но какво беше учудването ми като отидох на 17 -ти и разбрах, че само 1 Я е стигнала до стадий бластоцист. Голямо разочарование :(Пропуснах да отбележа, че ние сме с тежък мъжки фактор. Едвам каза док са успели да догонят 10-12 мъжкаря.  :wink:Както и да е - трансфер като по ноти, 3 седмици болничен и лежане до припадък. Само най-лека дзомакинска работа. На 8-ден не ми издържаха нервите и направих уринарен тест. Блееееееееееееееда втора черта. Разбира се надеждата в мен заблъска и веднага се обадих в болницата. Извикаха ме след 3 дни за кръвен тест. Аз за тези 3 дни направих още два уринарни, 1 кръвен. на 10 ден след трансфер - ЧХГ - 97,38, на 11 - 112, на 18-ти - 831. Чак на 17.03 съм на преглед и съм като на тръни. Всичко по време на цялата процедура ми беше приятно, дори и боцкането.  :lol:Успех желая на всички момичета, тръгнали по този път. Доктора е велик. Само трябва да вярваме. Нито за миг не съм се усъмнила в него и в целия екип. Хубав ден момичета!
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #338 -: Март 10, 2014, 16:19:06 pm »
С такива хубави новини,няма как и денят ни да не е хубав :lol:Честито Мел!!! :D
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #339 -: Март 10, 2014, 16:42:12 pm »
Еееее,честито Мел :D страхотни новини :DРачо е прав с такива хубави новини деня е чуден :D