0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Избор на нов модератор
« -: Ноември 20, 2012, 15:05:58 pm »
Скъпи приятели,

За да превърнем форумите на "Зачатие" в едно още по-полезно и добро място за всички, които търсят информация и помощ по проблемите на репродуктивното здраве и семейното планиране, сдружение "Зачатие" се обръща към вас - потребителите на този подфорум - с въпрос.

Кажете ни кой от редовните и познати потребители на този подфорум бихте искали да изберете за модератор на подфорума.

Ролята на модератора е много важна и отговорна - той следи за спазване на правилата на форумите, които са публикувани в началото на всеки подфорум, той насочва и упътва новите потребители, той сигнализира на глобалните модератори, ако някоя тема има нужда от преместване, редактиране или друг вид намеса.
Модераторът трябва да е човек, който има познания по темата на подфорума и е добре приет от общността на потребителите в този подфорум. Не е задължително да е член на сдружение "Зачатие". В работата си, той ще бъде подпомаган от втори модератор, определен от администрацията на форумите.

Надяваме се, че с избора на нови модератори, посочени от самите потребители, ще съумеем да направим това място още по-добро за всички вас!

Моля, споделяйте в тази тема имената на онези потребители, които искате да бъдат ваши модератори. След 1 седмица ще затворим темата с предложенията и чрез анонимно гласуване в специална анкета ще определите вашия нов модератор.

Благодарим ви за съдействието!
Re: Избор на нов модератор
« Отговор #1 -: Ноември 20, 2012, 16:15:04 pm »
Мисля, че мога да се ангажирам с този подфорум. Познавам добре всички страни на осиновяването - деца, осиновители, емоционалност, мааалко от правната страна.

Предлагам и Чандра, защото е много отзивчива, компетентна, позитивна.
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
Re: Избор на нов модератор
« Отговор #2 -: Ноември 20, 2012, 17:52:48 pm »
предлагам cofee_lungo, chandra и dodi4
*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
Re: Избор на нов модератор
« Отговор #3 -: Ноември 20, 2012, 18:41:17 pm »
Аз предлагам Кофи и Фуси, макар че Фуси напоследък рядко наминава тъдява и не знам, дали ще се съгласи... :)
"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."

*
Re: Избор на нов модератор
« Отговор #4 -: Ноември 20, 2012, 18:43:56 pm »
предлагам Чандра
Re: Избор на нов модератор
« Отговор #5 -: Ноември 20, 2012, 19:29:33 pm »
За съжаление не мога да предложа защото не познавам много добре момичетата от форума тъй като съм сравнително нова.Успех на новите модератори.
*
Re: Избор на нов модератор
« Отговор #6 -: Ноември 20, 2012, 20:27:23 pm »
Предлагам Чандра. Нейните познания и споделен опит са ми били винаги полезни, а вярвам, че и на другите съфорумци.
Re: Избор на нов модератор
« Отговор #7 -: Ноември 21, 2012, 10:42:22 am »
Предлагам cofee_lungo и chandra osi_9
Yes, I am harsh.
 I'm also demanding,
 stubborn, self-sufficient and always right.
Re: Избор на нов модератор
« Отговор #8 -: Ноември 21, 2012, 11:14:21 am »
Аз съм от скоро, но Chandra е името, което свързвам с компетентност и точна преценка. Споделя събрана полезна информация, вкл. и собствения си опит без да се налага.
Предлагам Chandra.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Избор на нов модератор
« Отговор #9 -: Ноември 26, 2012, 14:40:29 pm »
Аз номинирам за нови модератори на този подфорум cofee_lungo, Chandra и Фуси.

Въпреки, че се водя модератор тук, изостанах доста с информацията, която преди имах и рядо ми остава време да преглеждам темите. Момичетата, които изброих са много отзивчиви, мили и най-важното компетентни по въпросите, които вълнуват всички тръгнали по пътя на осиовяването.

 
Re: Избор на нов модератор
« Отговор #10 -: Ноември 26, 2012, 14:59:51 pm »
Е, те вече някак естествено са се наложили като "експертите" в този подфорум - имам предивд Чандра, Фуси и Кофи, така че се присъединявам към вече направените предложения за тях трите
*
Re: Избор на нов модератор
« Отговор #11 -: Ноември 28, 2012, 20:28:47 pm »