0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Да ви кажа разтършувах се за магаренцата. Тук в северозападнала България в мола е 25 лева, в централен магазин 19.00, а в тип "1 лев" - 13.50.

Иначе съм се зачудила за футболна врата. Има и едни съвсем бебешки на Чиполино. Просто имам място в хола.  :lol:






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
*
абе аз ако знам че моите няма да се присетят ще ви ги разпратя и топката и магарето, че само ги премятам, нещо са интересни вече, но пусто ще се сетят и ще има драма :lol:
*
Да ви кажа разтършувах се за магаренцата. Тук в северозападнала България в мола е 25 лева, в централен магазин 19.00, а в тип "1 лев" - 13.50.

И в южна България е долу-горе така  :wink:
Аз май или юни месец взех такова, но в зелено - за 12.90  :wink:
Много полезна тема. Моят въпрос е може би не за тук, но така и не намерих къде да го задам. Напоследък откривам в себе си скрити заложби и влечение към кулинарни експерименти та съм решила за тази Коледа да направя сладки, обаче как да ги изрисувам? Ясно със сладкарски бои, обаче как става самото рисуване?........ттцц по рисуване едвам вързах 4-ка хахаха
*
Къди, има сладкарска коледна тема
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=47299.0;all
Може да откриеш нещо полезно :)
*
Аз малко изпуснах нишката, ама тези магаренца дали стават за непроходили деца?

Страхотни предложения за подаръци :-)


*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Мини, благодаря за идеите! Ще ги помислим тия варианти, тя сега е на вълна рисуване, разхождане на бебета в колички /имаме количка и бебе/, голямо хранене и гушкане пада на това бебе :lol: Е, от време на време го мята като прани гащи, де :lol: Аз харесах и някои неща от линковете, които сте дали. Ще ги нагласим. Продължавам да следя.
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Аз малко изпуснах нишката, ама тези магаренца дали стават за непроходили деца?....
Според мен - не стават, тъй като много ще падат  :oops:
Стаси започна стабилно да седи на него преди около 2-3 месеца /1.6-1.7г./, не че и сега понякога не пада де  :wink:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
разгледайте играчките на SES Creative (холандска фирма) - много са удачни за дечица над 4 г.
има за момчета и за момичета - отлични за фина моторика, концентрация, въображение

http://www.toytownbg.com/?toy=10.3.112.0
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Аз пък съвсем съм явно изпуснала нишката :). Два пъти чета темата и не разбрах какви са тези магаренца  :? Да не би магарета за скачане? Дали пък няма да пада яко падане с тях? :?
*
.... какви са тези магаренца  :? Да не би магарета за скачане? Дали пък няма да пада яко падане с тях? :?
Точно - магаренца за скачане са!  :wink:
Падат, разбира се, всички падат - свикнали и несвикнали!  :wink:
Ела го виж моичкият, скача и не му дреме, че ще падне по някое време!:))))
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Ванюши,точно за тях става въпрос нищо не си изтървала :lol:

Падат като круши моята племенница сега ще стане на 2г.и скача на него,но ако я оставиш сама голямо падане става.


С Петя сме писали заедно
« Последна редакция: Ноември 21, 2012, 22:50:32 pm от бина »
*
Хиполенд с 25% утре
http://www.hippoland.net/media/wysiwyg/pdf/MAD-FRIDAY-TERMS_2012.pdf
предполагам ще има и по-добри предложения по-късно

Купихме и надуваем батут освен, че заема половината хол въобще не ни е интересен. Ще следя темата с интерес.


Аз тъкмо мислех и един надуваем батут да взема да прасна в хола , мислех че ще му е интересен  , но ти ме замисли  ?   Впечатления от  други на наша възраст за такова чудо ?

ако нямате кухня, количка с провизии, дъска и ютия- сега е момента :)
Страхотен подарък си избрала за принцесите, а идеята за кухня, дъска и ютия и при нас би била полезна  :wink: 
А защо забравяте и "прохомумачка" , както казваше моята племеница на прахосмукачката в тази възраст.
Бина, Петя, благодаря! Тъкмо се бях засилила да взема за Коледа, но ме разколебахте  :? Май ще поизчакам, докато се размрънка за такова. Още няма година и половина, та изборът сега е изцяло мой  :wink:
Ще следя темата за още идеи :)
*
Взех му на моето хлапе кутия с инструменти. Като видя дядо си да поправя една брава и после си игра цял ден с неговите отверки и инструменти. Проявява интерес да сервира кафе, аз нямам скрупули и розов комплект бих му взела.  :)






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
О, аз бях тръгнала да купувам и кафе-машина играчка, с чашки за моето момче на тази възраст, но мъжът ми ме спря. Иначе без скрупули и аз вече два пъти му купувам комплекти с теджерки и бъркалки за готвене - супер са за игра на вън в пясъка, с добавки от вода и тревички. А един млажед от детската градина миналата Коледа беше получил голяма дървена кухня.
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
И ние сме за чашките за кафенце :lol: и детските колички за бутане и може би ще за също розови :D,имам племенница сега ще стане на 2г. и много си играят с по горе посочените.
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Следя темата с огромен интерес , защото имам да купувам мн подаръци.

За моя юнак няма значение  -той още не разбира , че е празник. Е , количка за кукли и  за пазар , отдавна имаме и бутаме  , че и кукла в тях  :lol:  Макар  понякога една панерка с щипки  да е много по- интересна.

В последния линк на jam  открих подаръка за един 5годишен майстор.Благодаря

Сега -търся нещо за 6г мацка , която има всичко , ама  наистина всичко  и е   затрупана от играчки - направо не знам какво би я  зарадвало  :(