0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Ако има вече такава,аз не намерих модераторът да я изтрие тази :P

Предлагам тук да пишем не само за подаръците,а и като цяло за подготовката за тези прекрасни празници tree2a

Лично за мен Коледа е един от най-големите празници santa2
« Последна редакция: Ноември 15, 2012, 15:45:31 pm от бина »
*
Май аз ще сефтосам темата  :lol:
Вече съм взела това за подарък за дечица на 2 год.:
http://www.mytoys.de/ministeps-Aqua-Doodle-Zauber-Malbilder-Disney-Cars/Aqua-Doodle/Ravensburger/KID/de-mt.bs.br01.01.08.01/2195568
Смятам да взема и от тези:
http://www.mytoys.de/Mandala-Designer/Mandala/KID/de-mt.bs.ca01.44.01/
надявам се да ги намалят декември. Миналата година купих за моите, голямо рисуване пада.
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
На мен ми е омръзнало да получавам неподходящи подаръци за децата, затова улесних бабите като им давам идеи наготово. Може и на вас да хареса нещо:

Подаръци за децата


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Благодаря за темата ще я следя с интерес.
*
И аз ще следя с интерес.
Набелязала съм за подарък на по-големи дечица някои от тези неща:
http://www.shop.lumar-bg.com/index.php?route=product/manufacturer&manufacturer_id=120&page=1
За Ан-Мари мисля столче с масичка, но ми се иска нещо стабилно-засега не откривам.
Този магнитен пъзел: http://www.imaginarium.bg/53735/ecommerce_12/53735/ е супер занимателен, Божидара си играе с играчките по 5 мин, но на него се застоява повече.
Купихме и надуваем батут освен, че заема половината хол въобще не ни е интересен. Ще следя темата с интерес.


0888 555 385 - национален телефон на Ла Лече Лига
Тази година няма да имаме елха - по разбираеми причини  :lol:
Украсата ще са гирлянди и коледни играчки към тях. Ще купим и лампички.

Обичам да изпращам истински картички за Коледа и ги избирам с голямо удовлствие. На децата купувам музикални  :D

За подаръци за Софи съм процес на избиране - благодяря за линковете с играчки  :D Ще ми се да са за развиване на умения и логика, макар че май сме още малки за логика  :wink:
Като повечето деца, и Соф харесва музикалните - пуска песнички и танцува, така че може би ще има такава със сигурност. Книжки също обича, но само да разлиства, не слуша като чета  :lol:

Йоанна, този пъзел е супер! Ние имаме подобен, но не е магнитен и е с геометрични фигури и също много се харесва  :)

Re: Предложения и идеи за Коледните и Новогод
« Отговор #7 -: Ноември 16, 2012, 14:21:59 pm »
И аз ще следя с интерес.
Набелязала съм за подарък на по-големи дечица някои от тези неща:
http://www.shop.lumar-bg.com/index.php?route=product/manufacturer&manufacturer_id=120&page=1
За Ан-Мари мисля столче с масичка, но ми се иска нещо стабилно-засега не откривам.

За столче и масичка:
1. серията "Мамут" на Икея
2. в магазин за дървени играчки съм виждала по-нисички за тази възраст с героите от "Мадагаскар", много са сладурски, но допълнително мога ти кажа производителя и вносителя, ако те интересува
« Последна редакция: Ноември 16, 2012, 14:35:44 pm от hope-love »
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Ето една идея за някой,нашите откарват 20,30мин.на тях,а за тях е доста време :lol:

http://thinklestars.com/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%82%D0%B8/%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%BD%D0%B8-6-36%D0%BC/%D0%BF%D1%8A%D0%B7%D0%B5%D0%BB-%D0%B7%D0%B0-%D0%B6%D0%B8%D0%B2%D0%BE%D1%82%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%B8-%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B8%D1%82%D0%B5/

Ние за сега сме избрали шейна и люлка от Джъмбо,а от този линк по горе още се чудя кой две да избера :P
*
Аз преди няколко месеца открих марката "Тотум". Моя приятелка подари на Ели комплект за правене на картички ето този: http://www.toy.store.bg/p43073/syzdaj-sam-kartichki-gummi-fix-tvorcheski-komplekt.html. После за рождения и ден получи още няколко от тая серия за правене на гривни, стан за тъкане... и сега за Коледа със сигурност ще и взема нещо креативно от тоя род.

Ето линк към всичките им продукти: http://www.toy.store.bg/c/p-l/m-1148/totum.html



Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
http://www.tuk.bg/nn/1183559~n-nnnnnn-hotmag - от тук е нашия магнитет конструктор, който горещо препоръчвам като подарък за деца на 5 и повече години. Видях в нета, че за "магнитен конструктор" има и различни други предложения. Някои са с повече на брой и различна форма елементи от този, който имаме. Гарнтирано забавление за децата, а вероютно и за възрастните. Аз поне участвам в тази игра с удоволствие и не "по задължение".
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Конструкторът е страхотен, ще го включа и в моя списък, благодаря за идеята!
Най-много ми хареса обаче предупреждението:
"Не поглъщайте и не хвърляйте по никого части от конструктора." :lol:


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
http://0.tqn.com/d/toys/1/0/7/5/1/5302_Playmobil-Large-Grand-Mansion.jpg
това ще е тазгодишният подарък за момичетата от всички
аз нямам скрупули да предупредя, че искам пари, за да им купя един, но свестен подарък :) до сега никой не се е възпротивил
а и от тук нататък, няма да ме питат какво да купуват- ясно е, че тази голяма къща трябва да се пълни с мебели и кукли :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Ехаа, Мини, страхотна е! Чак на мен ми се прииска да купя една.....за мен :lol: Къде се продават? Дай някакъв сайт нещо.
И аз се чудя тази година какви подаръци да купувам и да казвам на баби, лели и т.н. Че ние освен Коледа, имаме и рожден ден съвсем скоро след това. Давайте идеи за 2 годишен бяс, който се заиграва за максимум 5 минути с нещо :lol:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
В процес на избор на подаръци сме и ние. Благодаря ви за предложенията.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
http://www.mytoys.de/PLAYMOBIL-PLAYMOBIL-5302-Mein-Gro%C3%9Fes-Puppenhaus/M%C3%A4dchenspielzeug/Hochwertige-Geschenkideen/KID/de-mt.to.ca02.40.03.02/2002393

сикс, ето я
можеш да ги помолиш да ти съберат сумата за столче за кола, предполагам на тази възраст ще минете в друга категория, ако вече не сте минали, разбира се
аз така им купих столчетата на моите момичета
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Мини, мерси! Ние столче от горната група купихме отдавна. Ще мислим нещо друго.
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
ако нямате кухня, количка с провизии, дъска и ютия- сега е момента :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Минке, куФнята е страОтна :D

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!

Купихме и надуваем батут освен, че заема половината хол въобще не ни е интересен. Ще следя темата с интерес.


Аз тъкмо мислех и един надуваем батут да взема да прасна в хола , мислех че ще му е интересен  , но ти ме замисли  ?   Впечатления от  други на наша възраст за такова чудо ?

ако нямате кухня, количка с провизии, дъска и ютия- сега е момента :)
Страхотен подарък си избрала за принцесите, а идеята за кухня, дъска и ютия и при нас би била полезна  :wink: 
« Последна редакция: Ноември 19, 2012, 15:41:56 pm от nimika »


*
Да ви кажа разтършувах се за магаренцата. Тук в северозападнала България в мола е 25 лева, в централен магазин 19.00, а в тип "1 лев" - 13.50.

Иначе съм се зачудила за футболна врата. Има и едни съвсем бебешки на Чиполино. Просто имам място в хола.  :lol:






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
*
абе аз ако знам че моите няма да се присетят ще ви ги разпратя и топката и магарето, че само ги премятам, нещо са интересни вече, но пусто ще се сетят и ще има драма :lol:
*
Да ви кажа разтършувах се за магаренцата. Тук в северозападнала България в мола е 25 лева, в централен магазин 19.00, а в тип "1 лев" - 13.50.

И в южна България е долу-горе така  :wink:
Аз май или юни месец взех такова, но в зелено - за 12.90  :wink:
Много полезна тема. Моят въпрос е може би не за тук, но така и не намерих къде да го задам. Напоследък откривам в себе си скрити заложби и влечение към кулинарни експерименти та съм решила за тази Коледа да направя сладки, обаче как да ги изрисувам? Ясно със сладкарски бои, обаче как става самото рисуване?........ттцц по рисуване едвам вързах 4-ка хахаха
*
Къди, има сладкарска коледна тема
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=47299.0;all
Може да откриеш нещо полезно :)
*
Аз малко изпуснах нишката, ама тези магаренца дали стават за непроходили деца?

Страхотни предложения за подаръци :-)


*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Мини, благодаря за идеите! Ще ги помислим тия варианти, тя сега е на вълна рисуване, разхождане на бебета в колички /имаме количка и бебе/, голямо хранене и гушкане пада на това бебе :lol: Е, от време на време го мята като прани гащи, де :lol: Аз харесах и някои неща от линковете, които сте дали. Ще ги нагласим. Продължавам да следя.
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Аз малко изпуснах нишката, ама тези магаренца дали стават за непроходили деца?....
Според мен - не стават, тъй като много ще падат  :oops:
Стаси започна стабилно да седи на него преди около 2-3 месеца /1.6-1.7г./, не че и сега понякога не пада де  :wink:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
разгледайте играчките на SES Creative (холандска фирма) - много са удачни за дечица над 4 г.
има за момчета и за момичета - отлични за фина моторика, концентрация, въображение

http://www.toytownbg.com/?toy=10.3.112.0
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Аз пък съвсем съм явно изпуснала нишката :). Два пъти чета темата и не разбрах какви са тези магаренца  :? Да не би магарета за скачане? Дали пък няма да пада яко падане с тях? :?
*
.... какви са тези магаренца  :? Да не би магарета за скачане? Дали пък няма да пада яко падане с тях? :?
Точно - магаренца за скачане са!  :wink:
Падат, разбира се, всички падат - свикнали и несвикнали!  :wink:
Ела го виж моичкият, скача и не му дреме, че ще падне по някое време!:))))
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Ванюши,точно за тях става въпрос нищо не си изтървала :lol:

Падат като круши моята племенница сега ще стане на 2г.и скача на него,но ако я оставиш сама голямо падане става.


С Петя сме писали заедно
« Последна редакция: Ноември 21, 2012, 22:50:32 pm от бина »
*
Хиполенд с 25% утре
http://www.hippoland.net/media/wysiwyg/pdf/MAD-FRIDAY-TERMS_2012.pdf
предполагам ще има и по-добри предложения по-късно

Купихме и надуваем батут освен, че заема половината хол въобще не ни е интересен. Ще следя темата с интерес.


Аз тъкмо мислех и един надуваем батут да взема да прасна в хола , мислех че ще му е интересен  , но ти ме замисли  ?   Впечатления от  други на наша възраст за такова чудо ?

ако нямате кухня, количка с провизии, дъска и ютия- сега е момента :)
Страхотен подарък си избрала за принцесите, а идеята за кухня, дъска и ютия и при нас би била полезна  :wink: 
А защо забравяте и "прохомумачка" , както казваше моята племеница на прахосмукачката в тази възраст.
Бина, Петя, благодаря! Тъкмо се бях засилила да взема за Коледа, но ме разколебахте  :? Май ще поизчакам, докато се размрънка за такова. Още няма година и половина, та изборът сега е изцяло мой  :wink:
Ще следя темата за още идеи :)
*
Взех му на моето хлапе кутия с инструменти. Като видя дядо си да поправя една брава и после си игра цял ден с неговите отверки и инструменти. Проявява интерес да сервира кафе, аз нямам скрупули и розов комплект бих му взела.  :)






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
О, аз бях тръгнала да купувам и кафе-машина играчка, с чашки за моето момче на тази възраст, но мъжът ми ме спря. Иначе без скрупули и аз вече два пъти му купувам комплекти с теджерки и бъркалки за готвене - супер са за игра на вън в пясъка, с добавки от вода и тревички. А един млажед от детската градина миналата Коледа беше получил голяма дървена кухня.
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
И ние сме за чашките за кафенце :lol: и детските колички за бутане и може би ще за също розови :D,имам племенница сега ще стане на 2г. и много си играят с по горе посочените.
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Следя темата с огромен интерес , защото имам да купувам мн подаръци.

За моя юнак няма значение  -той още не разбира , че е празник. Е , количка за кукли и  за пазар , отдавна имаме и бутаме  , че и кукла в тях  :lol:  Макар  понякога една панерка с щипки  да е много по- интересна.

В последния линк на jam  открих подаръка за един 5годишен майстор.Благодаря

Сега -търся нещо за 6г мацка , която има всичко , ама  наистина всичко  и е   затрупана от играчки - направо не знам какво би я  зарадвало  :(


*
Ние имаме и кухня с посуда и това за миналата НГ:
http://www.mytoys.de/klein-klein-BOSCH-Werkbank-mit-Sound/Werkb%C3%A4nke-Zubeh%C3%B6r/KID/de-mt.to.ca02.20/2271778
Сега съм харесала това, обаче съм само на етап харесала, че много скъпо. Ако го намалят, може да се получи комбиниран подарък от няколко желаещи:
http://www.mytoys.de/PLAYMOBIL-PLAYMOBIL-4866-Raubritterburg/Ritter/Jungenwelten/KID/de-mt.to.ca02.22.03/2002366
Миналата година в Хиполенд бяха намалили това на 15,90: http://kasida.bg/klip-kitz-toy-story-komplekt-za-sglobqvane-buzz-kosmicheski-korab-105-14296.html
Беше им подарък от Дядо Коледа в градината. Все още си играят с тях. Сглобяваха с баща си един ден и бяха на седмото небе от кеф.
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Нашите магарета са от един склад на Пегас в Пловдив - 10 лева.
За Коледа ще получат от нас пързалка и пластмасова къща за игра. Баба им вече им е купила кухня, докторски комплект, колички и камиончета за бутане и дърпане, барабани и прочие, направо няма спирка, явно голям мерак е тресе.
Моите деца също много харесват телефоните, та сега съм поръчала да издирят от истинските телефони със шайбите от едно време, мисля че ще им са много по-интересни от тези пластмасовите.
Иначе любимата им играчка и на двамата е количка за возене на бебета, по възможност без тапицерията.
На мен батутите много ми харесват, но основното ми притеснение е, че котката у нас бързо ще му види сметката и няма да може да се радва на дълъг живот.


У нас децата писаха писмо до Дядо Коледа и аз се заех да изпълнявам желанията от писмото.
За Михаела - голям докторски комплект с престилка към него, микрофон с усилвател и стойка (но  играчката разполага с два микрофона), както и шлейф на принцеса. :)
За Дребния - диск с "Колите", ръкавички и плюшен Гуфи (един от приятелите на Мики Маус). :)
Купих също и едно бебе, което пишка и си има гърне към него. Купих и книжки, комплект пъзели "Колите" и един друг пъзел с плодове. Шлейфът на Михаела е поръчан в едно ателие да и го ушият. :)

Тук влизат и подаръците от бабите и дядовците.
Всичко е пазарувано от Хиполенд. Аз съм си фен на този магазин.

В тази връзка, имам въпрос:
Знаете ли сайт, от който се поръчват оригинални дискове? Искам да поръчам "Колите". В краен случай, има кой да ми го запише диска.

Бъдете добри и не губете кураж! :)
Не зная сайт, но съм виждала дис с филчето да се продава в книжраници
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Кокиче, виж ако имате книжарници Оранж в града - там винаги има дискове.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Кокиче, виж ако имате книжарници Оранж в града - там винаги има дискове.

Тц. Трябва да бегам до Варна. :wink:

Благодаря Ви. :D

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Аз мисля, че може да помолиш някоя съфорумка от Варна да ти купи :-)


*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Много полезна тема. Вече харесах една книжка, тази http://www.book.store.bg/p51955/moiat-pyrvi-kartinen-atlas-na-sveta.html благодарение на линка на Ултра.

Тази година ще ми е особено трудно с избора на подаръци, мога да заделя съвсем малко пари за тази цел. Така че ще следя с интерес за попадения.
Ние вчера най-после се "споразумяхме" с младежа за подарък, който да желан от него, и все пак разумен според мен - каравана или по-скоро кемпер с отварящи се врати и подвжен покрив, с човечета-фигурки и къмпинг обурудване. Има ги и на "Лего" и на друга марка. Красиви играчки ми изглеждат,така че се съгласих, а и мойто момче вари го,печи го - превозните средства си остават най-голямата му слабост и страст колекционерска :wink: А кемпер до сега не е имал. Ще бързам да пишем писмото до Добрия старец и да поръчвам от сайта, където ги видях, да не вземе да се отметне малчугана и да ме вкара в затруднения.
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Тази каравана я получихме за рождения ден на Симеон. Страхотна е, много добър избор.

Тази глупост:Beyblade не я купувайте. Извади ни душата, докато се съгласим и после игра само 2 пъти с нея. Тотална загуба на пари.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
hope-love, може ли линк към караваната на Лего и на другата фирма :oops:

Напиши $играчка каравана$ и ще ти излязат всчики възможности, които аз разгледах - да не пропусна нещо. Най-много модели имаше в store.bg.
*
Мерси :D

*
Тази глупост:Beyblade не я купувайте. Извади ни душата, докато се съгласим и после игра само 2 пъти с нея. Тотална загуба на пари.
Мисля, че си е до дете.При нас блейдовете/блейдъри/или както там се казват са на почит в момента.Вечер се разиграват страшни битки заедно с мен и баща му. :lol: Днес е с пумпала и на градина. :D
И при нас е, както казва Мими. Тези играчки са по-забавни от някои други, видяни от филмчетата и рекламите. Все пак са си пумпали и стават реално за игра, а не само за колекциониране. И ние правим семейни битки и представете си - и бабите вече участват. Горда съм, че моята майка е призната за по-добрата баба в тези умения :)Отделно от наш Гого вече сам ги разглобява и комбинира частите от различни блейдове и си прави свои нови версии - наистина си е до дете. Моето се занимава с тях, макар в началото аз самата да бях предубедена.
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
Кокиче, виж ако имате книжарници Оранж в града - там винаги има дискове.

Благодаря за идеите. :)
Днес купих диска от книжарница Сиела. Изръсих се 15лв. :lol:

Една приятелка после ме обяви за луда. Вика ми, щях да ти го сваля.
Казвам и,че не е същото. :wink: Детето си се радва и на обложката и на всичко да си е като истински диск.
Аз съм доволна и знам, че Дядо Коледа ще го зарадва!  :D
дискът ще бъде заедно с книгата на Дисни Колите, както и с един комплект пъзели с Колите, естествено. :wink:
Много съм щастлива. :D

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Момичета, в Комсед има намаление на над 100 модела Лего с 30% до 3-ти декември. Същото намаление има и на този сайт http://lego.bohobby.com/index.php?osCsid=ff5e1gtnne322npqg07ca36ai1.
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Да попитам за отзиви.
Дадо Коледа трябва да подари play-doh за сладолед или бонбони. Взимали ли сте на децата?
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Лидия, аз лично от плей до не съм доволна. Съхне много бързо, ако го забравите отворен. От Джмъбо съм купувала някаква тяхна марка със съответните "уреди" за направа на различни неща и е доста по-евтин и по-качествен. Дали има точно за сладолед и бонбони не зная.
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Има да. Сега в каталога са пуснали. Затова питам.
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
лиде, машината за сладолед е голям боклук, не си давай парите.

аз също съм в чуденка. деси си поръча фотоапарат, истински, предполагам, че ще й го вземем. детето толкова го иска, че в понеделник сам сама написа писмо до дядо коледа за апарата и на сестра си поръчката - кукла. е каква кукла никой не знае, имаме над 20 в къщи, но в писмото нямаше пояснение, та се чудим сега :lol:

искаха и лего покрай рд на деси, но не купихме тогава, може би ще взема един и това ще са им коледните подаръци.
*
Стефи, в Тойса гледах някакви детски истински фотоапарати, какви са обаче - не се зачетох в подробности.
*
Стефи, по веригите им доста добри предложения

http://www.technopolis.bg/b2c/cat/0/DEBA520B17F506F1A90A002481B479E9/DEBA521BA717FCF1A90A002481B479E9

http://magazin.photosynthesis.bg/category/45?page=1

ако се счита за реклама, кажете да трия
*
мими, не искаме детски, иска истински, син, тънък и не много голям :lol:

мидж, благодаря ти, и ние към такива сме се ориентирали :)
*
мими, не искаме детски, иска истински, син, тънък и не много голям :lol:

мидж, благодаря ти, и ние към такива сме се ориентирали :)
Ами и тези детските са истински - правят истински снимки :)
*
мими, не искаме детски, иска истински, син, тънък и не много голям :lol:

мидж, благодаря ти, и ние към такива сме се ориентирали :)
Стефи, под детски имах предвид евтин за деца, не играчка. Ето ти син, тънък и истински:
http://www.mytoys.de/Easypix-Digitalkamera-Easypix-V527-I-Candy-eisblau/KID/de-mt.av.ca02/2009978
*
В този mytoys много хубави работи има, ама няма ли някаква версия на английски, че този немски хич го не разбирам :-(


*
такъв де, такъв, мерсаж :D
ще го кушпим от тук, защото до коледа няма как да се организирам та да дойде от там, а и с 15 евро за доставката и пак удряме 100-ка, така че ще го вземем от тук. баща й намери по техномагазините точно отговарящ на изискванията, за прилична сума :D
истината е, че детето се справя много добре. прави страхотни снимки с айпода си. сега да не ми скочите, има си неин, но е купен на старо и ремонтиран от баща й за 50 лв. :lol:
*
Стефи, вчера като ти пуснах линка и аз се замислям дали да не получат и моите по един общ подарък от всички - истински фотоапарат. Довечера ще обсъждаме въпроса с баща им.
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
лиде, машината за сладолед е голям боклук, не си давай парите.

аз също съм в чуденка. деси си поръча фотоапарат, истински, предполагам, че ще й го вземем. детето толкова го иска, че в понеделник сам сама написа писмо до дядо коледа за апарата и на сестра си поръчката - кукла. е каква кукла никой не знае, имаме над 20 в къщи, но в писмото нямаше пояснение, та се чудим сега :lol:

искаха и лего покрай рд на деси, но не купихме тогава, може би ще взема един и това ще са им коледните подаръци.

И аз така си мислех. Лунен пясък и бъркочи с пластелин...
А това с формичките от шоколад и пожеланията?
Фотоапарата ми хареса като идея.
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
И аз съм се замислила за каравана, видях в Метро една, метална, доста голяма, има отзад велосипеди два, отваря се отгоре, на нашите кумци детето има такава и моите като отидем на гости само на нея стоят. Цената е около 36 лв.
За на сестра ми бебчето съм взела това
http://kasida.bg/baby-art-komplekt-za-pyrvata-godina-baby-art-white-4-468.html , то и без това все още не разбира и мисля, че ще е страхотен спомен.
Иначе и ние писахме писмо на стареца и искаме снежен джип с моторист. Къде да го намеря това чудо.

Ние имаме тортената къща на Плей до, няма така игра. Наистина пластелините много бързо изсъхват, но пък децата много се забавляват. И лунен пластелин имаме с една ферма, стават животни и Тошко много си играе, но за малкия не стават, много е ронлив и трудно се чисти.
*
Мидж, моето мнение е че е по-добре да се вземе нещо по-голям размер, но те естествено са и по скъпи.
Купих караваната от "Метро"! От опаковката не виждам много повече, от колкото на снимката, но не е лоша. Доста е голяма и покривът е подвижен, така че се вижда вътре оборудването и може да се слагат фигурки на човечета и да се играе. Моето момче ще е доволно, защото това му е едното изрично желание за подарък от Дядо Коледа.
Ще чакам в бъдеще отзиви за фотоапаратите, защото и нашто диване дава голям зор, а аз съм решила от малък да получи първия си по-евтин апарат, защото му е интересно да прави снимки и се справя доста добре се справя с телефоните ни. Виждам, че не съм съвсем изперкала, щом и други мами мислят за такима подаръци /моете дете е на 5 години и половина/
*
След неколкократно подпитване за коледните желания (искат много роботи  :lol: ) и диспут в семейния съвет, взехме решение тази година Дядо Коледа да донесе това:
http://www.mytoys.de/Hasbro-KRE-O-Transformers-Bumblebee/Bauk%C3%A4sten-nach-Material/Bauk%C3%A4sten/KID/de-mt.to.ca02.04.20.05/2422751 и http://www.mytoys.de/Hasbro-KRE-O-Transformers-Sideswipe/Bauk%C3%A4sten-nach-Material/Bauk%C3%A4sten/KID/de-mt.to.ca02.04.20.05/2422750
а за Йордановден най-вероятно ще поръчам и тези: http://www.mytoys.de/LEGO-LEGO-6282-Hero-Factory-STRINGER/LEGO-Hero-Factory/LEGO/KID/de-mt.to.br01.21.48/2431211
http://www.mytoys.de/LEGO-LEGO-6293-Hero-Factory-FURNO/LEGO-Hero-Factory/LEGO/KID/de-mt.to.br01.21.48/2362066

Първите са съвместими с Лего и това много ми допадна, защото моите много си играят с него.
Ха-ха, Мими, и твоята къща ще се напълни с трансформъри, както и моята след празниците. Желанието на нашия син от такова за четири броя трансфомъри измежду  героите от филмчето се трансформира в друго - за 2 бр. от филмовите герои и 2 бр. от вида "Hero faktori". Аз обещах да опиша всичко това в писмото до добрия старец, макар че таткото се опули яко като чу за това. Остава да доуточним детайлите и тази вечер да напишем писмото, че мирясаме малко в къщи по тази тема.
Попаднах на това и ми допадна за малките: Препоръчителна възраст: 3+  http://www.toytownbg.com/index.php?toy=10.4.10630
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Олеле и нашата къща ли ще се напълни след време с тези трансформъри,погледнато от женска страна много,много не ми харесват,но явно от мъжката страна ще е точно обратното :lol:
така ще е  :lol:
« Последна редакция: Декември 03, 2012, 14:48:13 pm от бина »
*
Бина, трансформърите са ти най-дребните неща  :lol:
Да видиш снимки какво чудо беше миналата година у нас с това всичко по 2  :lol: Желанията бяха все големи - големи камиони, голям чичо майстор  :lol: - добре че от него един само взехме.
Попаднах на това и ми допадна за малките: Препоръчителна възраст: 3+  http://www.toytownbg.com/index.php?toy=10.4.10630

rosefromstars, ако ще взмаш кола с дистанционно управление, по-добре да е със зареждащи се батерии според мен. Иначе ти трябва и фабрика за батерии :(
хм, и къде да намеря такова чудо?
*
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=519858758033174&set=pb.100000271636943.-2207520000.1354649787&type=3&theater


Някаква идея да имате?

Трябва да може да ходи, и да пее  :D

Това, което ми излиза с търсачката, са интерактивни кончета, от 100 лв нагоре...



http://vesti.prodavalnik.com/plyusheno-konche-za-lyuleene-i-yazdene-3-v-1-i13070191
нещо такова или http://vesti.prodavalnik.com/novi-plyusheni-igrachki-3br-za-12lv-i13231251. на едното да се люлее и то да издава звуци, а другото да гушка.

интерактивните наистина са над 100 лв., че и 100 долара... http://www.ebay.com/itm/FurReal-Friends-Pony-Baby-Butterscotch-/350648874829?pt=Electronic_Battery_Windup_Toys_US&hash=item51a44d374d
« Последна редакция: Декември 05, 2012, 01:03:34 am от rosefromstars »
*
Аз съм много доволна, пристигнаха плюшени Ру и Кенга, другите подаръци и те пътуват. Представям си как ще сияе Теди до елхата  :D. От 1-ви декември реших да използвам идеята на Мими26 за джуджетата, които оставят нещо интересно в коледния чорап, ако детето е било послушно. Теодора не схваща много добре идеята, но ходи по няколко пъти на ден да пребърква чорапа  :D. Казах, че ако не е била послушна, ще и оставят камъче, а тя със светнал поглед - "голямо ли?"  :lol:.
     
*
Казах, че ако не е била послушна, ще и оставят камъче, а тя със светнал поглед - "голямо ли?"  :lol:.
:jump12:
Моите толкова бяха впечатлени миналата година от въглените, които намериха като се сбиха един ден, че сега само някой малко да не слуша веднага му обясняват как ще има въглени в чорапите, а не подаръци  :lol:
Аз тази година отложих малко старта на чорапите до тази събота, че много ми идва нанагорно финансово по 2, те въглените ми безплатни, ама не може само такива  :lol:
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Цитат
Казах, че ако не е била послушна, ще и оставят камъче, а тя със светнал поглед - "голямо ли?"  Laughing.

Развесели ме от сърце  :lol:

Мими и я ще пробвам с чорапите въпреки че те още малки наште бебета :D
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Ние купихме от Джъмбо календар с джобчета с дати от 1 до 24 декември. Мънички, :oops: събират само малка дъвка или бонбонче. Та първия ден имаше бонбон, ама втория беше за въглен работата - ма немам въглени /мими дай малко насам, явно всяват респект :)/ та остана празно. В началото на всички обясняваше за календара, ама като не намери нищо и мина ентусиазма да проверява!  :(
*
Ние купихме от Джъмбо календар с джобчета с дати от 1 до 24 декември. Мънички, :oops: събират само малка дъвка или бонбонче. Та първия ден имаше бонбон, ама втория беше за въглен работата - ма немам въглени /мими дай малко насам, явно всяват респект :)/ та остана празно. В началото на всички обясняваше за календара, ама като не намери нищо и мина ентусиазма да проверява!  :(
Взимаш една торба и идваш, да ти я пълня  :lol:
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
 :jump12: :bighug:

И да не е спам - в Джъмбо онемях от коледни изкушения. Толкова сувенири, всякакви красоти едвам се стърпях.
Купихме на ВИки пантофки отпред с дядо Коледа да го посрещне с тях - много им се радва.

Ние искаме от добрия старец само обици и часовник! Много скромно тази година :)
*
Ооо, миналата седмица и аз станах разногледа в Джъмбо  :D. Искаше ми се всичко да купя, все едно имам къде да го слагам де  :lol:. Тръгнах си само с малко играчки за елха и един Снежко, който да стои до нея.
     
*
Момичета, вие всички подаръци наведнъж ли ги давате? Дали ще им обърнат внимание, или ще си изберат една играчка и другите....в ъгъла :lol:
Аз мисля да ги вадя от Коледа до Нова година...
Благодаря ти Господи!
Благодаря д-р Ганева!
Аз купих това за сина си

http://www.amazon.fr/dp/B005487ULK/?tag=hydra08-21&hvadid=10206630545&hvpos=1o4&hvexid=&hvnetw=g&hvrand=680559958288807854&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=&ref=asc_df_B005487ULK

Може би е малко момичешка играчка, но знам със сигурност, че ще му хареса, защото обожава да играе с лъжички, купички да яде наужким и т.н.

Отделно му взех и една къщичка на Teletubbies от тукашния продавалник, която вече му дадох и той постоянно си играе с нея и с човечетата. Ето тук има същата

http://www.leboncoin.fr/jeux_jouets/381555817.htm

От бабите и роднините знам, че ще получи още много играчки, затова не ми се искаше да взимам и аз, но не се сдържах  :) И аз съм против да се дава всичко наведнъж, доколкото мога ще разпределя подаръците, но на самата Коледа роднините пак ще го обсипят, няма как да се намеся  :D Та кухнята само ще му я покажем на Коледа, но ще я сглобим по-късно, за да може отделно да и обърне внимание.
*
Аз купих това за сина си

http://www.amazon.fr/dp/B005487ULK/?tag=hydra08-21&hvadid=10206630545&hvpos=1o4&hvexid=&hvnetw=g&hvrand=680559958288807854&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=&ref=asc_df_B005487ULK

Може би е малко момичешка играчка, но знам със сигурност, че ще му хареса, защото обожава да играе с лъжички, купички да яде наужким и т.н.
Хич не е момичешка играчка. Най-добрите готвачи са мъже :D

*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
И моите деца обожават да готвят, бъркат манджи на поразия. Килима в хола е осеян с тенджери, тави и бъркалки.
Кухнята е страхотна!


*
Ох ще ви чета, че и на мен тази година са ми повече подаръците. Май всички мъже играят с тенджери и прибори, моя готви в спалнята  :lol:
Имате ли идея за момичешки подарък(в първия момент си казвам "колко лесно", но има уловка не играе с нищо, гривни, работилници хич не я впечатляват)? Имам чувството, че са ми останали само книжките. Възрастта е 8г.
А от Джъмбо и аз донесох две торби, не давам всичко наведнъж.
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Да споделя и аз една идея за коледния календар. Върши работа при по-големи дечица. Нашият календар е една клонка "украсена" с памук имитираща сняг и на малките клончета има декоративни щипки с елхички, които държат малки навити писъмца със занимания от типа "да се украси коледната елха", "да се изработят коледни картички", "да си съчиним коледна приказка", "да си направим коледна филмова кино вечер", или танци, от шантавите- "да си направим смешни прически", "да играем на криеница", да смешнословим един за друг" :lol: и разни други неща. Към дребното лакомство, например, и слагам й и разни други неща. Купих и две нови играчки за елхата, които тя сама да постави на вече украсената елха; коледни чинийка и чашка (не ми се чакаше до Коледа) ги получи още на втория ден, изключително подходящи за коледното настроение на детето; тази сутрин съм и сложила от тия евтините топченца с ластичен конец и сама си изработи гривничка и герданче.
За Коледа мислим да и купим колело, че другото и е малко вече, комплект за почистване- това ни е любимо  :lol: да чисти като мама, а от Джъмбо купихме музикална кутия с балерина(евтино, красиво и полезно...за малки дами :) )
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
Ох ще ви чета, че и на мен тази година са ми повече подаръците. Май всички мъже играят с тенджери и прибори, моя готви в спалнята  :lol:
Имате ли идея за момичешки подарък(в първия момент си казвам "колко лесно", но има уловка не играе с нищо, гривни, работилници хич не я впечатляват)? Имам чувството, че са ми останали само книжките. Възрастта е 8г.
А от Джъмбо и аз донесох две торби, не давам всичко наведнъж.
Има едни ароматизиани флумастри, може да и се сторят интересни, дори да не обича да рисува много. Всеки е с различен аромат - на плодове, цветя. Албуми, рамки за снимки, шноли или други украшения за коса. При книжките вече избора е голям, зависи от интересите на детето.  Чанти, несери, портмонета с Хана Монтана или каквито са там сега модерните герои от филми.
*
Нас ни изненадаха, че дядо Коледа ще дойде в неделя, на баща им в офиса и така Стефан ще се сдобие с това:
а Ели с това: http://www.dara.bg/main_bg/new-products/zanimatelni-igri-za-ranno-obuchenie.html

Иначе, за една 8 годишна госпожица съм взела коте от тая серия (но тя обича да твори и се надявам да и хареса): http://www.toy.store.bg/p63396/napravi-sam-pliushena-igrachka-lyvche-tvorcheski-komplekt-za-shiene-ot-seria-mini-.html


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Препоръчвам тази играчка за малки деца около годинка. Направи фурор сред децата, които са играли с нея у дома.
Дървена е, покрита с хубави рисунки и всяка страна на куба има различни занимания.
Най-хубавото е, че децата ту седят, ту стоят прави до нея, ту я обикалят пълзейки, и няколко деца могат да играят с нея едновременно.

http://www.amazon.com/Alex-Busy-Town-Activity-Center/dp/B004LL0VV2/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1354827413&sr=8-1&keywords=my+busy+town

*
Благодаря ви за идеите! Аз видях едни дървени къщи за оцветяване и сглобяване-на баба Яга, за Птици, много им се чудя и играчки за изработване ще разгледам, ама те дали могат да се справят с това?
Препоръчвам тази играчка за малки деца около годинка. Направи фурор сред децата, които са играли с нея у дома.
Дървена е, покрита с хубави рисунки и всяка страна на куба има различни занимания.
Най-хубавото е, че децата ту седят, ту стоят прави до нея, ту я обикалят пълзейки, и няколко деца могат да играят с нея едновременно.

http://www.amazon.com/Alex-Busy-Town-Activity-Center/dp/B004LL0VV2/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1354827413&sr=8-1&keywords=my+busy+town




Играчката е страхотна, ама 105 лева ....
http://umeia-shop.com/fine-motor-skills/1040-woody-instructional-cube-color.html

ето тук я има на малко по ниска цена, но и е по различна малко.
Препоръчвам тази играчка за малки деца около годинка. Направи фурор сред децата, които са играли с нея у дома.
Дървена е, покрита с хубави рисунки и всяка страна на куба има различни занимания.
Най-хубавото е, че децата ту седят, ту стоят прави до нея, ту я обикалят пълзейки, и няколко деца могат да играят с нея едновременно.

http://www.amazon.com/Alex-Busy-Town-Activity-Center/dp/B004LL0VV2/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1354827413&sr=8-1&keywords=my+busy+town



Ето подобно за по малките: http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/SID-3408F780-6DF24827/lidl_bg/hs.xsl/index_20603.htm


0888 555 385 - национален телефон на Ла Лече Лига
*
Дайте идея за подарък на 12 годишно момиче. Нищо не мога да измисля за по-голямата ни племенница  :?
     
*
Това е един от подаръците за момата, та и на племенницата взех :D
Надявам се да им хареса :D

Ето и линк, ако някой иска да го поръча. Аз го взех от Илиянци за 35 лева, а като взех три бройки направих и отстъпка от 5 лева на бройка :D
http://detskioferti.bg/?p=3497
Има го и на Дисни, Мечо Пух разказва приказки, но е 90 лева :(

*
Дайте идея за подарък на 12 годишно момиче. Нищо не мога да измисля за по-голямата ни племенница  :?

Уф сложна възраст. И като се има предвид, че тя вече знае кой носи подаръците, най-добре питай родителите или нея самата какво иска за Коледа. Ако обича да чете, една хубава книга винаги е подходящ подарък.

Моите племеници момчета са около тази възраст и понеже ако ги изненадам с нещо, най-вероятно няма да оцеля желанието им. Брат ми е разведен с майка им, така че не може да се разчита на някаква информация по въпроса, така че решихме да им дадем пари да си вземат каквото си преценят.
*
Дани, моята е на 11г., общо взето няма нещо което да не съм й купувала, но сега за коледа й купих плетена рокля, машинно плетена не е детска, от манго, просто най-малкия номер, ами много се изкефи детето. И 3 книги съм й купила, но не ми се вярва да им се зарадва на тях, защото не чете, а на мен това ми е болката, иска ми се да я науча да чете и за това й казах, че всички подаръци от тук на сетне ще са четиво :lol:
едната беше лили чудото, подходящ детски роман, другите убий ме не ги помня, че ги купих преди 2 седмици, но пак са романчета подходящи за възрастта :oops:
*
Аз също за дрешка някаква мисля, но пък вече трета Коледа все дрехи купувам  :?. Радва им се детето, ама... За книжките - миналата година за рождения и ден освен подаръка, взех и "Малкият принц". Каза "благодаря вуйно" и я подреди на библиотеката - щяла да я прочете по-късно :lol:.  Родителите пък са от тези, дето все не могат да измислят подаръци, а тя самата казва "ами не знам" и ми е още по-трудно. Най-лесно е да изпратя пари, но на малката вече съм приготвила играчки и ми се иска и за голямата да е някакъв подарък.
     
*
http://www.toytownbg.com/index.php?toy=10.4.11526 имате ли тази игра и става ли?
*
Едно време аз имах подобна игра. С двата накрайника се отбелязва подходящата двойка - примерно цифра 3 и нарисувани 3 кръгчета. При верен отговор свети.
Като стана дума за подаръци за по-големи дечица, та да си кажа и аз болката - племеника ми, който е в 3-ти клас и му е интересно единствено да бъде на компютъра. Ни книги го интересуват, ни настолни образователни игри, ни ръкоделия, ни играчки за поотраснали момчета като по-сложин констурктори и тям подобни. Още по-малко - спортни принадлежности. А майка му вика - купи му нещо, все пак е дете още, не се радва на дрехи!
Нещо да ми кажете за детските микроскопи - имал ли е някой в къщи, забавляват ли се децата, какво може да се гледа на тях. Мисля дали да не му взема един микроскоп, може да се заинтригува детето, но искам да чуя отзиви, моля!
*
Моя приятелка купи Деттектро на лъжата на племенника си, който е на 7 години.
Фирмата, която го е направила има доста интересни идеи  :D
http://www.toytownbg.com/index.php?toy=10.5

Благодаря, мислех и за тези уреди за нощно виждане и разни подобни детективски пособия. Ще разгледам и тях.
hope-love, и аз имам чудо от същата порода, само дето е с 2-3 години по-голямо... Явно по-добре няма да става :(. Имам и същите терзания като теб съответно, даже миналата година отчаяно търсих идеи за подарък в седмичната тема.
За микроскопа, купихме преди време в комплект с телескоп. Игра с тях точно един ден. В интерес на истината то и не може много да се очаква кой знае какво от детски микроскоп, увеличението беше май към 400 пъти, ако не се лъжа - ами не се вижда кой знае какво. Бях се замисляла и аз за инфрачервени очила, но в амазон отзивите хич не бяха добри.
Друго за вашата възраст: светещ глобус или има едни джаджи, които прожектират нощното небе на тавана (аз лично тези май не ги открих у нас навремето и не сме "пробвали", но ми звучи интересно).
Попаднах на това и ми допадна за малките: Препоръчителна възраст: 3+  http://www.toytownbg.com/index.php?toy=10.4.10630

rosefromstars, ако ще взмаш кола с дистанционно управление, по-добре да е със зареждащи се батерии според мен. Иначе ти трябва и фабрика за батерии :(


Благодара ти много за съвета - точно такава търсих много по твой съвет и намерих! Надявам се да се зарадва детенцето :)


Препоръчвам тази играчка за малки деца около годинка. Направи фурор сред децата, които са играли с нея у дома.
Дървена е, покрита с хубави рисунки и всяка страна на куба има различни занимания.
Най-хубавото е, че децата ту седят, ту стоят прави до нея, ту я обикалят пълзейки, и няколко деца могат да играят с нея едновременно.

http://www.amazon.com/Alex-Busy-Town-Activity-Center/dp/B004LL0VV2/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1354827413&sr=8-1&keywords=my+busy+town



Ето подобно за по малките: http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/SID-3408F780-6DF24827/lidl_bg/hs.xsl/index_20603.htm

Супер - ще го погледна, благодаря :)
« Последна редакция: Декември 14, 2012, 01:26:37 am от rosefromstars »
*
Аз уредих нашата кака  :D. Взех ръчен часовник, искала и някаква черна блузка, ще добавя още нещо и сме готови.
     
а вижте за мъжете ни какво НОВО има на пазара:   :balk_124: :balk_68:  :lol: :jump12: :jump12: :jump12: :jump12: :jump12:

п.п. Цитат от обявата: "Най-после! Вече милиони мъже по света можем да си отдъхнем. Спасени сме..."  :lol: :lol: :lol: (впрочем една приятелка ги препоръча та от нейния пост ги видях :oops: )

Махнах линка защото това "творение" не е подходящо нито за темата, нито за форума, рали ме е аргументирала. - бел мод
« Последна редакция: Декември 17, 2012, 18:13:38 pm от magi_st »
Красота, "най-умния" подарък за мъжете, няма що! Да сте чували случайно, че претоплянето е вредно за плувците?

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
www.bgbook.dir.bg/book.php?ID=38702 - препоръчвам "Сто самолета от хартия" на издателство "Фют" за любопитните малки сръчковци. Моето дете на 5 години не може само да сгъва самолетите, но пък страшно се кефи да ги пуска, като ги направя.
Красота, "най-умния" подарък за мъжете, няма що! Да сте чували случайно, че претоплянето е вредно за плувците?
И милото като ги видя каза същото - че ще са доста спарващи и претоплящи. Все пак се беше замислил дали да не вземе едни за свой пенсиониращ се колега за коледен подарък, но после размисли ;) . Интересни са за прокоментиране такива "новости" и "подаръци", че да ги отхвърлим със заслужени правноподобни аргументи, така че да не се обърка някой, че са от полза :)