0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Системата - 60
« -: Ноември 10, 2012, 13:14:04 pm »
По време на бременността си качих 36 кг, които до сега не мога да сваля. Съвсем скоро попаднах на диета наречена " Системата - 60 ". През малкото време, с което разполагам прочетох информация за нея и мисля да започна от понеделник. Харесва ми, че мога да ям от всичко, което пожелая. Бих искала да попитам дали има момичета , които са се подлагали на тази диета. Моля за мнения по темата.
Re: Системата - 60
« Отговор #1 -: Ноември 20, 2012, 14:32:51 pm »
Аз се записвам в темата.Попречетох и аз каквото има в нета и ми хареса!Смятам да използвам принципите й и най-вече да не хапвам след 18h.Мисля че това е най-важната част!Смятам да заменя сладкото с черен шоколад ,тоест като много ми се прияде сладко да си гризна парченце черен шоколад,но ще се опитам да е до 13-14h най-късно!За вечерята ще следвам препоръките доколкото мога или поне да е много лека вечеря..,но единствената ми питанка остава след 18h ,ако пригладнея като звяр какво да си гризна-незнам ,казват че плодове неможе ,незнам ще му мисля!Надявам се този път да се справя да се науча да се храня правилно!
И аз се отправям с молба ,който знае нещо повече да сподели!
Re: Системата - 60
« Отговор #2 -: Ноември 20, 2012, 14:38:57 pm »
ЗДРАВЕЙТЕ момичета, да ви кажа, че след 6 не трябва да се яде ако се ляга в 10, иначе не е трябва да се яде 4 часа преди лягане. :wink:
Re: Системата - 60
« Отговор #3 -: Ноември 20, 2012, 17:20:44 pm »
Силви, аз съм "системна" една седмица и съм - 1,4 кг. Опитвам се да спазвам принципите на режима, но не винаги успявам  :oops:. След раждането се превърнах в тотален шокохолик и всяка вечер изяждах по един шоколад. Сега се стремя да преодолея това и ако много ми се прияде си хапвам парче черен шоколад. Иначе сладко може да 12 часа. За сега ми харесва това, че мога да ям практически всеки ден неща, който ми харесват.
Днес хапнах следното:
З: кифлички с локум
О: Пилешко бутче
В: Наденички

Пожелавам успех!
Re: Системата - 60
« Отговор #4 -: Юли 30, 2014, 20:32:10 pm »
Привет! Мисля да започна диетата, но все още кърмя. Има ли някоя кърмачка на тази диета?
« Последна редакция: Юли 30, 2014, 20:34:11 pm от Kremkaramel »
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
*
Re: Системата - 60
« Отговор #5 -: Юли 30, 2014, 20:56:44 pm »
Kremkaramel, встрани от конкретния ти въпрос, но пък от опит. Докато кърмех, нищо не ми помогна, колкото и да се ограничавах. Спрях да кърмя, и в рамките на няколко месеца свалих 7-8 кг без драстични ограничения.
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Системата - 60
« Отговор #6 -: Юли 30, 2014, 23:05:07 pm »
И аз в страни от темата  , но докато кърмех ,ама хич не се ограничавах -закусвах за двама буквално , хапвах си и  бях по-слаба отколкото съм сега. Може би ежедневните разходки , недостатъчния сън    бяха причината . Половин година  след като спрях да кърмя бях с 5-6 кг отгоре  , които и сега не мога да сваля.


Re: Системата - 60
« Отговор #7 -: Юли 31, 2014, 12:37:23 pm »
Не смятам, че е проблем кърменето. Основното тук е да не се яде нищо след 18 часа, като последното хранене трябва да е нещо лекичко.
А иначе и аз докато кърмех си възстанових теглото от преди раждането с лекота, даже и 2 килограма под него  :) Хапвах доста, но без пържено, сладко, газирано, без разни тестени неща. Менюто ми беше основно месо, риба, пресни плодове и зеленчуци.
Успех!
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


Re: Системата - 60
« Отговор #8 -: Август 01, 2014, 09:15:37 am »
При мен без диета не става, за съжаление. И първия, и втория път качих много кг през бременността. Докато кърмя, не свалям и грам. Като отбих Йоана ги свалих с 90-дневната, всичките кг. Но нещо тези водни дни, пък и само плодовите ме изнервят.:) Преди да забременея с нея бях свалила с Дюкан 18 кг, но сега не ми е по джоба неговия режим. Затова реших да опитам системата, но се притеснявам да не ми намалее кърмата. Въпреки, че Алекс е на 1 г.и 1 м. мисля да го кърмя още. Освен да спра тестените и сладките неща напълно и вечер след 18 - нищо.
« Последна редакция: Август 01, 2014, 09:18:27 am от Kremkaramel »
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!