0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

estestveno zabremeniavane s diagnoza majki sterilitet
« -: Ноември 09, 2012, 23:18:29 pm »
Zdraveite momi4eta i mom4eta. Re6ih da vi pi6a za da vi okuraza i nikoga da ne gubite nadezda. 2010 godina v na4aloto zapo4nahme s opitite za zabremeniavane, 4ak v kraia razbrahme 4e priateliat mi e sterilen kakto vsi4ki doktori ustanoviha. Biaha kategori4ni 4ese nalaga invitro i dori prepora4aha ICSI i 4e po estestven pat e absoliutno nevazmozno. V momenta spermogramite ne sa mi  podraka i ne moga da bada mn to4na no procenta na podviznite i godni spermatozoidi be6e 5. Broia kato cialo sa6to be6e mnoooogo pod minimuma. Ako niakoi se zainteresuva 6te gi potarsia da vi gi napi6a. Kakto i da e kogato razbrahme 4e ima problem spriahme i dvamata cigarite i zapo4nahme mnogo aktivno da sportuvame.Mnogo trudno e da se uspokoi6 i da ne misli6 4e problem sa6testvuva, no psihi4nata nastroika i spokoistvie sa6to sa ot goliamo zna4enie.Na 4etvartia mesec ve4e biah bremenna. Sega si iamame nai-goliamoto sakrovi6te na sveta, koeto za nas be6e naistina 4udo pri vsi4ki postaveni diagnozi i saveti za le4enie i ICSI. Pozelavam uspeh na vsi4ki i nikoga ne gubete nadezda
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: estestveno zabremeniavane s diagnoza majki sterilitet
« Отговор #1 -: Ноември 19, 2012, 16:35:47 pm »
здравей и благодаря за споделената история!

действително, има и случаи на забременяване по естествен път с тежък мъжки стерилитет. въпросът е в това да се прецени колко време да се чака, защото понякога няма време...

моля те, пиши на кирилица!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!