0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #60 -: Януари 15, 2013, 19:05:28 pm »
Страхотно БТ Силве,стискам палци да се задържи много дълго време така и за :bfp:

Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #61 -: Януари 15, 2013, 22:31:39 pm »
Мерси миличка!Дано видя така мечтаните две чертички!(както за мен се моля така и за всички момичета, нашата мечта да се сбъдне)
Обаче ми е много странно този месец с БТ ходи нагоре надолу и аз незнам..Аз не ги обичам тези високи стойнойсти,че после падам от високо искам просто да се заступори на 37 и да не мръдне 9 месеца...ах мечта...
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #62 -: Януари 16, 2013, 06:43:52 am »
Силви,  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #63 -: Януари 16, 2013, 09:12:06 am »
Аз не разбирам много от графики, но твоята температура ми харесва.  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: Успех, мила
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #64 -: Януари 16, 2013, 11:49:15 am »
Благодаря момичета ,страхотни сте! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #65 -: Януари 16, 2013, 12:56:02 pm »
Силви , моля те направи едно тестче днес  :D, много добра БТ  :D
а пък и незабравяй как аз също уж нямах симптоми, а пък после като се спомних някой неща и ....  :wink:
ЧАКАМ  :D  :crossfingers:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #66 -: Януари 16, 2013, 13:04:40 pm »
А и още нещо при мен : от 8- 9 ден след О. имах ходене до ВЦ всяка сутрин в 4.00ч, само че аз го отдавах на пиенето ми на вода, бях  жадна непрекъснато  :lol:/което също е било показателно/
спрях с водата 3-4 дни след като ми дойде, а ходенето до ВЦ рано сутрин спрях 2 дни след М.
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #67 -: Януари 16, 2013, 14:29:39 pm »
Дано да има нещо ,но невярвам,при мен БТ винаги си е високичка във втора фаза,сега само различното е че всеки ден е различна.А иначе за тест ще изчакам със сигорност да има закъснение,защото винаги като правя тест или още на същия ден или най-късно на другия ми идва,не съм ги отбелязвала в календара ,но съм правила последните месеци,така че вече със сигорност ще чакам закъснение....да видим така дали ще ми се случи скоро да препишкам тест.
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #68 -: Януари 19, 2013, 08:54:27 am »
Здравейте момичета!Аз отпадам и този месец... :(А честно да си кажа залагах много надежди на един симптом-болки в гърдите,аз никога не съм имала и си виках заболят ли ме гърдите тогава ще разбера,че чудото се е случило,но уви минах и през този симптом без да има бременност... :(
Пак отначало... :(
Късмет на всички,знам как тръпнем всички,особенно последните дни преди М и откачам като видя графика започваща отначало.. :x
Дай боже скоро всички да се срещнем в прекрасната тема на бременилките! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #69 -: Януари 19, 2013, 08:58:53 am »
Силве, М. я няма още  :wink:
 :crossfingers:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #70 -: Януари 19, 2013, 09:03:15 am »
Мерси мила за подкрепата!Но такава падаща БТ какви надежди имам,на мен като ми дойде датата и с 37бт идва пък камоли сега....опитвам се да бъда оптимист,но това е.. :(
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #71 -: Януари 19, 2013, 12:58:04 pm »
Силве, има още време до М, както разбирам от графиката ти, така че дотогава нищо не се знае! Недей да се отчайваш !  :bighug:

Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #72 -: Януари 19, 2013, 16:47:05 pm »
Силве докато вещицата не е дошла има надежда до последно :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #73 -: Януари 21, 2013, 13:44:10 pm »
Силве като видях че вещицата е дошла,направо  osi_7 ,а на теб сигурно ти е още по зле.Пожелавам следващата розичка в календара ти да не разцъфне девет месеца   :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Януари 21, 2013, 13:48:51 pm от marina vdb »

Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #74 -: Януари 21, 2013, 16:24:56 pm »
Мерси мила :bighug:!Ами да по обед когато ме болеше ми беше много гадно :balk_144:,но сега вече се чувствам по-добре и това е странно като се има впредвид ,че друг път чак накрая на цикъла ми идват силите за нова борба,но този път съм готова от днеска,беше труден месец и много странен ,да не говорим за това ,че ми стана и лошо последните два дена,което също не ми се беше случвало,но всякаш ми олекна сега следобед от всичко и започвам да мечтая за новия месец! osi_9
*
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #75 -: Януари 21, 2013, 16:28:53 pm »
само така няма ад се преваме  борба до края, и вси4ки ще  успеем!!! :bighug: :bighug:
сега кратка по4ивка,и после здраво ловуване!!!! :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #76 -: Февруари 09, 2013, 21:42:56 pm »
Много късмет ти желая този месец! Следа те от 2 месеца всеки ден, защото се движим 1:1  :D :bighug: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 stork-boy :cuddle: :balk_64: :balk_602: :balk_21:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #77 -: Февруари 09, 2013, 22:14:08 pm »
Мерси Диде ,късмет и на теб!Дано скоро видим двете чертички! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #78 -: Февруари 12, 2013, 19:21:11 pm »
 :bighug: :hug2: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: yahoo_17 stork-boy :cuddle: :balk_602:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #79 -: Февруари 17, 2013, 08:13:11 am »
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :bighug: :bighug: :bighug: