0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Още една графика изпълнена с надежда!
« -: Октомври 31, 2012, 08:05:39 am »
Здравейте момичета,реших се и аз да си направя темичка.Много ми се искаше вече да беше станал нашия бебешок,но уви ще трябва да почакаме още.С моя мъж сме заедно от 2004 ,но тази година сключихме брак :love: и почнахме с опитите за детенце :00001754: :bed:.Толкова много искаме и двамата наше детенце ,а то се бави.
Чакамете с нетарпение малко ангелче :babyflips:!
Момичета желая наистена всички скоро да видим двете чертички!Радвам се много ,че го има този сайт и имаме възможноста да се подкрепяме взаимно!
:bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #1 -: Октомври 31, 2012, 10:06:39 am »
silvi_1980, следях ти графиката и очаквах да се похвалиш. Дано ноември да е твоят месец и този път да има  :bfp:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #2 -: Октомври 31, 2012, 11:24:07 am »
 Искрено желая и аз успех.Дано ноември донесе вашето бебче.А и на нас всички чакаши бебоците. :D


Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #3 -: Октомври 31, 2012, 12:05:11 pm »
silvi_1980, и аз очаквах от теб :bfp:,но явно ще почакаме още с теб. Дано ноември е нашия месец. Желая ти успешен лов и на края+++++++++ тесчета и на двете ни
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #4 -: Октомври 31, 2012, 17:45:08 pm »
Благодаря ви момичета!Желая ви в най-скоро време да се похвалите и вие,виждам,че се заформя чудесен отбор от чакащи и борещи се за двете чертички!Късмет на всички!!!
*
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #5 -: Октомври 31, 2012, 20:22:23 pm »
Успех миличка  :bighug: надявам се скоро да видиш  :bfp: много много много стиснати палци от мен  :crossfingers: :crossfingers:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #6 -: Ноември 01, 2012, 07:25:46 am »
Ех Силве много съжалявам че тази гади пак те е навестила,стискам от сега силно палци следващият месец да е твоят :bighug: :bighug:

Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #7 -: Ноември 01, 2012, 08:43:01 am »
Миличка, честита темичка  :D!
дано скоро ти донесе  :babyflips:
:bighug: :bighug: :bighug:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #8 -: Ноември 01, 2012, 09:28:23 am »
Благодаря момичета,дано имаме кьсмет всички този месец.Марина дано ти започнеш месеца с едно хубаво ++++ тестче!
Иначе аз мога да кажа ,че идването на вещицата го приех по-спокойно и сега чакам с нетьрпение да си отиде за да почне новия ловен сезон!
                        :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #9 -: Ноември 05, 2012, 19:20:05 pm »
Стиснати пръстчета и от мен Силви! Пожелавам ти ноември да е твоя месец!


Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #10 -: Ноември 06, 2012, 08:28:49 am »
Мерси siamsa ,дай-боже да е моя месец,но мисля че този път мъничко съм се успокоила и съм си казала каквото стане,не че не го мисля,но се опитвам да чакам търпеливо!
Иначе малко съм претеснена с тази висока БТ,боли ме гърба ужасно много(там ми е слабото място),но нямам други оплаквания на болна,ще видя и утре как ще съм ,дано е нещо моментно,да не е сериозно!
siamsa пожелавам ти днес на прегледа всичко да е наред и да чуеш две тупкащи сърчица! :crossfingers: :balk_81: :bighug:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #11 -: Ноември 06, 2012, 15:26:04 pm »
 :welcome_1: и от мен Силви!Пожелавам ти да не се задържаш дълго в тази темичка и още този месец да видим твоите  :bfp: чертички :goodluck: :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #12 -: Ноември 06, 2012, 17:25:38 pm »
silvi_1980 здравей миличка,БТ се е пообъркала май  :lol:
споко и аз съм болна /както винаги двете заедно  :wink:/ ама карам на чайове и фрешчета , пък да видим докога, аз нямам ТТ само хрема и от днес имам гадна кашлица- дано не се влоша
желая ти бързо оздравяване и забременяване  :D
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #13 -: Ноември 08, 2012, 11:03:47 am »
Силви здравей миличка  :D
:bighug:
как си днес ? аз съм все още болна , но почнах и лекарства защото се влошавам /без ТТ/, имам много лоша кашлица  :?
Бяхме говорили с теб за ЦС и не ти казах нещо важно: пий вода , поне 1.5 л освен всички други напитки за деня. Аз до 13.00ч изпивам /не винаги/ около 1.5 л , а за деня около 2.5л. Вследствие ЦС е значително повече количество, по бистра и повече време. Много е важно да си винаги хидратирана ,  добре е и за запазване на кг, даже при диети водата е много важна, защото прочиства организма от вредни токсини, та дори човек и емоционално и психически се чувства по- добре  :wink:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #14 -: Ноември 09, 2012, 11:30:28 am »
Здравей,ами аз съм по добре вече,но БТ си е високичка за тези дни преди О :dontknow: ,но ще видя как ще и останалите дни,а за водичката аз така или иначе си пийвам доста ,но щом е така ще гледам да не пропускам,мерси за съвета :thankyousign:!А на теб ти пожелавам бързо да се възстановяваш ,че идват дни на лов :pleasantry: :pleasantry: :pleasantry: и неискам да си ловувам самичка! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #15 -: Ноември 09, 2012, 17:40:16 pm »
Здравей скъпа и аз искам да ловувам, имам ЦС , но сега пък мъжа ми се тръшна болен и не знам каква ще я свършим тоя месец , ама колкото толкова :D
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #16 -: Ноември 10, 2012, 18:43:13 pm »
Силве пожелавам ти много успех в лова,стискам палци да улучете момента :pleasantry: и накрая на месеца да се зарадваш от :bfp: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #17 -: Ноември 10, 2012, 20:45:20 pm »
Успех миличка :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck: :bighug:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #18 -: Ноември 10, 2012, 21:22:22 pm »
Силве, успешен :00001754: :bed:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #19 -: Ноември 11, 2012, 08:18:35 am »
Благодаря на всички ви момичета,дай боже всички да се зарадваме с хубави +++++++ ,нямам търпение да се сбъднат мечтите ни!
А пък аз тези дни съм цялата схваната(много ме боли гръбчето),явно не ме завиват добре вечер :)!И се надявам тази странна БТ да е от това ,да няма други аномалии с мен.
Радвам се, че ви има и че се подкрепяме ,късмет! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #20 -: Ноември 14, 2012, 16:02:09 pm »
При мен надеждата за положителн тест тоя месец май ще отлети osi_19.Голямо обаркване с тази БТ osi_13.Неможах да разбера нищо ,а бяхме си обещали да работим по усилено този месец ,но уви ,оставам си със слаб лов и за този месец.Здраве да е!Другия месец ще почна по-рано О тестовете,явно месец с месец не си приличат.Преградки на всички ,успешен и приятен лов на ловуващите!!!! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #21 -: Ноември 14, 2012, 16:09:45 pm »
Силви и при мен БТ ми се вижда странно този месец и не знам дали ще има ову този месец но гледаме да има сърчица през ден ,така че давайте и вие повечко кекс пък каквото стане :bighug: :bighug: и няма да падаме духом и ще продължаваме да се борим до край

*
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #22 -: Ноември 14, 2012, 18:29:13 pm »
Сисе ,не се притеснявай ,нали знаеш ,че при всяка жена веднъж в годината има един ановулаторен месец в който няма овулация .
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #23 -: Ноември 14, 2012, 18:56:06 pm »
Силве, аз пък си мисля че не сте изтървали момента, просто повишението ще е по- късно  :bighug: :bighug: :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #24 -: Ноември 15, 2012, 09:01:09 am »
Mерси момичета за подкрепата.Много съм отчаяна днес :balk_144:,поне снощи да бяхме сложили сърчице,но уви заспа.Както и да е поне за сега съм си обещала другия месец да си дам почивка ,нищо няма да смятам,няма да меря БТ..и така правя си планове-нова година нов късмет!
 :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #25 -: Ноември 15, 2012, 09:34:00 am »
Силве понякога хубавите неща в живота ни се случват точно тогава, когато най-малко очакваме така, че винаги има шанс...Стискам палци този месец да ни зарадваш с  :bfp: тестче :goodluck: :bfp: :goodluck: :bighug:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #26 -: Ноември 15, 2012, 10:07:53 am »
Слънчице мерси за хубавите думи :cuddle:,дай боже да се изненадам на края на месеца(то чудо трябва да стане за да се изненадам :D ),но първо се моля за теб тази хубава графика да завърши с едно положително тестче! :crossfingers: yahoo_17 :balk_81:
                  :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #27 -: Ноември 18, 2012, 10:48:08 am »
silvi_1980 здравей  :D, как си миличка :bighug: ?
Аз освен че бях болна, пих и антибиотик за зъба, минах ренген и май се закичих с гъбички/не знам какво е, само предполагам/ и го спрях освен това , а утре ще ходя да го вадят .Целия месец съм с лекарства , ама че късмет  :(
А при теб как е положението?Надявам се да ни зарадваш накрая на месеца  :D
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #28 -: Ноември 19, 2012, 12:46:49 pm »
Здравейте милички,много съм претеснена и искам съвет ако някой знае нещо ,ако му се случвало същото,ако лекарите са му казали нещо по-точно.Днес ми се появи пак зацапване кафяво и пак като предния месец доста по-рано от датата на М ,на какво се дължи това ,един ден преди цикъл-разбирам ,но това :dontknow:?Дали е признак на някакъв по-сериозен проблем osi_8!Само да оточня ,че преди имах такива зацапвания 3-4 преди цикъл и лекарката ми каза ,че няма нищо претеснително нормално било,но сега втори месец под ред толкова по-рано,незнам голяма ми е каша,ще сменям и доки,но и вие ако ме посъветвате нещо ще съм ви много благодарна! :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #29 -: Ноември 19, 2012, 13:39:31 pm »
Здравей Силви.Аз бях почти всеки месец с такова зацапване,като или беше по средата на цикъла или почваше седмица преди да ми дойде.За 3 години не ми дадоха обяснение,но най-вероятно беше заради нисък прогестерон.Незнам дали ти си си го изследвала,но при мен беше наистина много нисък.Като ти гледам графиката обаче,ми се струва,че причината този месец при теб може да е много хубава :wink:Няколко дни след овулацията ми имах и аз такова,но си бях свикнала.Този път обаче се оказа,че е била имплантация.Разликата беше в количеството.Преди ме мъчеше по 3-4 дена,а тогава беше само един ден и то много малко.Късмет и дано при теб повода е хубав,ако ли не-вероятността според мен да е от хормони е доста голяма.Стискам палци!!!!!!!!




Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #30 -: Ноември 19, 2012, 17:22:32 pm »
fanny мерси много за подробния отговор наистена поне малко ме насочва какво да си мисля!Много се радвам ,че ти се е сбъднала мечтата,леко бременеене ,пухкаво и здраво бебче на финал ти пожелавам! :bighug:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #31 -: Ноември 19, 2012, 17:22:38 pm »
silvi_1980 и аз съм на същото мнение като fanny .гледам че при теб е може би 7 ден след овуто така че  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
и както ти казах това че БТ не е с голяма разлика в двете фази , нищо не означава , отвори бейбиплан да видиш с какви малки разлики има бременни, а може и от нисък прогестерон, но да се надяваме, че всичко е наред  :D
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #32 -: Ноември 19, 2012, 17:29:51 pm »
pleyada Ох на нищо такова като имплантация не се надявам,нали и миналия месец беше по това време зацапването,пък и направо си имам и такива тъпи болки все едно ще ми дойде до ден два.При теб как мина днес,болеше ли много,виждам че и при теб се появяват ПМС болки?
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #33 -: Ноември 19, 2012, 17:35:19 pm »
pleyada Ох на нищо такова като имплантация не се надявам,нали и миналия месец беше по това време зацапването,пък и направо си имам и такива тъпи болки все едно ще ми дойде до ден два.При теб как мина днес,болеше ли много,виждам че и при теб се появяват ПМС болки?
:lol: кое да боли, зъба ли?! ами не отидох да го вадя , отказах се  :?, нали болката мина
Ами наистина от вчера имам някакви ПМС болки , ама са много рано на 4 ден след ову , дано не е оная с метлата  :lol:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #34 -: Ноември 19, 2012, 17:40:12 pm »
 :D :lol: :D Да за зъба имах предвид,но щом си се отказала да го вадиш добре,разминала ти си е и упойката.А за ПМС болките мисля че на хубаво много ти е рано да те навести гостенката,стискам ти палчета за един хубав финал този месец! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
*
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #35 -: Ноември 20, 2012, 11:17:59 am »
Силви,като гледам днес няма зацапване,което е чудесно и още повече ме навежда на мисълта за хубави новини този месец.Температурата ти е чудесна,така,че искренно ти стискам палци!!!Ако нямаш търпение според мен към петък може да си направиш един кръвен тест:)Още веднъж ти пожелавам успех,но ако все пак не е този месец твоя може да пуснеш едни хормони,ако не си го правила де.Благодаря ти за хубавите пожелания към мен ,а на теб още веднъж- :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :crossfingers:




Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #36 -: Ноември 20, 2012, 11:57:01 am »
Мерси fanny ,дано да излезе на хубаво :crossfingers: ,но наистена не се надявам,защото нещата ми се повтарят от миналия месец,еднократно зацапване,висока БТ,но уви накрая се презимих от високо.Иначе хормони съм пускала ,доколкото разбирам и този който каза са ми пуснали и ми казаха ,че всичко е наред,но отново ще започна с лекари и изследваниq след нова година.сега след четенето, форумите в зачатие съм малко по наясно какво да изисквам и какво да гледам.Само да оточня ,че съм в чужбина затова ми е малко трудно с лекарите ,незнам езика и мъжами трябва да е постоянно с мен и да превежда и се получава една каша,но както и да е.Вярвам че ще постигнем мечтата си!Просто трябва търпение! :balk_81:
                              :bighug:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #37 -: Ноември 20, 2012, 11:57:32 am »
 :youwoman: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
:bighug:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #38 -: Ноември 20, 2012, 13:10:24 pm »
 :thankyousign: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:И за теб стискам здраво палчета!И много се моля да ни зарадваш с хубаво тестче! :bfp: :bighug:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #39 -: Ноември 22, 2012, 12:14:06 pm »
Силви, видях ти аз коментара за днес, ама .....
БТ си е височка и току виж утре скок - подскок се "навири" като връх Еверест   :lol: :crossfingers:
:cuddle: :bighug:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #40 -: Ноември 22, 2012, 12:36:54 pm »
 :D :D :DНаистена ме разсмя!!!!
ДАНО ДАНО ДАНО стигна Еверест,но изобщо не се надявам ,просто се случва абсолютно същото като предния месец ,нищо настроела съм се вече,няма да тъгувам много като дойде,само малко обещавам и с горно вдигната глава ще продължа,както каза ти ще дойде и нашия ден да се перчим с коремчета напред!!!!!!!!!!
Абе и при теб едни станни работи този месец :balk_68:,няма спиране.ДАНО ДАНО ДАНО да е на хубаво!!!! :youwoman: :bighug: :bighug: :bighug: :hug2:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #41 -: Ноември 28, 2012, 07:22:57 am »
Ех Силви много съжалявам че тази гадина пак те е навестила,като ти видях графиката osi_7,продължавай смело напред и ще видиш че и нашият момент ще дойде :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #42 -: Ноември 28, 2012, 09:06:46 am »
Мерси миличка за подкрепата!Този месец ще бъдем на свободен лов :dating:,без графики ,без тестове за О,да видим както казваш стават чудеса ,дано този прекрасен месец е нашия!На теб ти стискам здраво палци ,скоро да зарадваш малкото си ангелче и цялото семейство разбира се с едно хубаво тестче :bfp:!
                      :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #43 -: Ноември 28, 2012, 10:44:00 am »
силве желая ти успех добре сте го решили остави на старана вси4ко и се оби4аите не мисли дали щте се полу4и или не првете колкото се може пове4е  :bed: и сам сигурно 4е този месец ще полу4иш наи желания подарак
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #44 -: Ноември 28, 2012, 10:47:10 am »
monid :bighug: :bighug: :bighug:
ДАНО ДАНО ДАНО!!!! :balk_81: :balk_81: :balk_81:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #45 -: Декември 08, 2012, 08:28:15 am »
Силве виждам че сте започнали с лова и стискам силно палци за много :heartbeat: и да улучите точния момент :pleasantry: а крайният резултата да е :bfp: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #46 -: Декември 08, 2012, 15:43:09 pm »
Мерси миличка за пожеланията,но от сега го усещам ,че ще сме с малко сърчица и този месец.Моя мъж нещо не може да разбере ,че трябва да сме по-активни за да стигнем до целта,за него просто ще се случи когато му дойде времето,а аз му обяснявам че трябва да сме по-активни в подходящите дни,не когато ни хрумне.И...колкото повече обяснявам виждам ,че нещата ще станат по-трудно,ззатова оставам нещата така ,нямам сили повече да се обяснявам и да натискам положението.Малко дългичко стана обяснението ми,но е така и в главицата ми объркване голямо!Радвам се все пак ,че поне тук мога да си излея малко душата! :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #47 -: Декември 11, 2012, 13:02:30 pm »
 :goodluck: :goodluck: :bfp: :bighug: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #48 -: Декември 11, 2012, 14:01:06 pm »
мерси Поли,то този месец наистена само ,ако получа коледно чудо,но ако не се нареждам в първите редици за нова година нов късмет! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #49 -: Декември 12, 2012, 07:29:18 am »
Силве не се отчайвай от сега ,виждаш че има бременни графики само с едно :heartbeat:,така че горе главата.А на мъжа не му се обяснявай много,а действай аз си мисля че може би всички сме минали през това,ние също имах такова зацикляне преди месеци колкото по малко знаят ,толкова по малко се психясват. :bighug: :bighug: :bighug: :crossfingers: :bfp:

Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #50 -: Декември 15, 2012, 18:56:59 pm »
Как си Силве!Стискам палци за едно :bfp: по коледа :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #51 -: Декември 16, 2012, 12:02:50 pm »
marina vdb  Дано да имам подаръче :crossfingers:,но нищо каквото такова,някакси съм по-спокойна този месец незнам защо:balk_117:,,надявам се и последните дни да съм така,да не се разстройвам много!А ти си моята гордост много ви се радвам как ловуватe-пу-пу да не ви е уроки :balk_602:,надявам се и ние някой месец да имаме по-сиилен лов!Ще ти стискам палчета много и на теб,заслужавате вече след толкова труд да получите едно късно подаръче след нова година! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #52 -: Декември 24, 2012, 17:04:16 pm »
ОФ  osi_7 osi_7 osi_7 Силве много ме хвана яд като видях че този вещица те е навистила отново.Пожелавам ти догодина вече да не се срещаш с :witch: и другата Коледа да сте трима :bighug: :bighug: :bighug: :hug2: :hug2: :hug2:

Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #53 -: Декември 24, 2012, 19:33:04 pm »
Мерси миличка!И на теб пожелавам същото! :balk_21:
Много се отчаях ,точно днес да тръгнат червените реки... :cloud:направо нямам думи и настроение за нищо.
Дано новата година ни донесе повече късмет! :balk_81:
      :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #54 -: Януари 02, 2013, 09:12:32 am »
Желая ти мечти красиви
и много мигове щастливи!
Щастлива Нова Година!

Само хубави неща да се случват през 2013г.и сбъдване на най голямата мечта :bfp: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #55 -: Януари 02, 2013, 11:27:19 am »
Мерси за красивите пожелания!Дай боже в най-скоро време да видим така мечтаните две чертички,желая го от сърце на всички! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #56 -: Януари 02, 2013, 19:38:23 pm »
Момичета днес за първи път в живота ми усещам болка в гърдите(по-точно в едната гърда)все едно съм се ударила и при натиск боли,такава ли е болката по принцип или може да е нещо друго по-сериозно.Предполагам ,че тези дни ще ми настъпи О ,едва ли са болки които настъпват след О.Малко съм объркана и затова моля за обяснение малко кога и как болят гърди.
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #57 -: Януари 02, 2013, 21:47:42 pm »
Момичета днес за първи път в живота ми усещам болка в гърдите(по-точно в едната гърда)все едно съм се ударила и при натиск боли,такава ли е болката по принцип или може да е нещо друго по-сериозно.Предполагам ,че тези дни ще ми настъпи О ,едва ли са болки които настъпват след О.Малко съм объркана и затова моля за обяснение малко кога и как болят гърди.
Силви здравей,
гърдите миличка може да те болят поради много причини, разбира се аз ти пожелавам да те болят само поради една единствена-бременност.
Болка в гърдите може да е ПМС, настинка,бременност и т.н.Мен лично никога не са ме боляли гърдите, но когато забременях в началото щеше да ми се пръснат. След О се предполага че идва М, при настъпила бременност в много случай ПМС-и се запазват, така че... УСПЕХ, Дано сте хванали яйцето  :bighug:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #58 -: Януари 13, 2013, 13:01:12 pm »
Силве стискам силно палци този месец да видиш така мечтаните :bfp: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Януари 13, 2013, 13:02:49 pm от marina vdb »

Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #59 -: Януари 13, 2013, 13:14:46 pm »
marina vdb  Мерси мила ,Опитвам се да не го мисля много и да не си давам надежди ,че след това деня на М е много труден,но пък си мисля ,че този път двете скромни сърчица са намясто и от тук нататък божа работа!
Виждам ,че добре се движите по схемата през ден-дано е тя,която ще направи щастливо вашето семейство! :bighug:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #60 -: Януари 15, 2013, 19:05:28 pm »
Страхотно БТ Силве,стискам палци да се задържи много дълго време така и за :bfp:

Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #61 -: Януари 15, 2013, 22:31:39 pm »
Мерси миличка!Дано видя така мечтаните две чертички!(както за мен се моля така и за всички момичета, нашата мечта да се сбъдне)
Обаче ми е много странно този месец с БТ ходи нагоре надолу и аз незнам..Аз не ги обичам тези високи стойнойсти,че после падам от високо искам просто да се заступори на 37 и да не мръдне 9 месеца...ах мечта...
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #62 -: Януари 16, 2013, 06:43:52 am »
Силви,  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #63 -: Януари 16, 2013, 09:12:06 am »
Аз не разбирам много от графики, но твоята температура ми харесва.  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: Успех, мила
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #64 -: Януари 16, 2013, 11:49:15 am »
Благодаря момичета ,страхотни сте! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #65 -: Януари 16, 2013, 12:56:02 pm »
Силви , моля те направи едно тестче днес  :D, много добра БТ  :D
а пък и незабравяй как аз също уж нямах симптоми, а пък после като се спомних някой неща и ....  :wink:
ЧАКАМ  :D  :crossfingers:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #66 -: Януари 16, 2013, 13:04:40 pm »
А и още нещо при мен : от 8- 9 ден след О. имах ходене до ВЦ всяка сутрин в 4.00ч, само че аз го отдавах на пиенето ми на вода, бях  жадна непрекъснато  :lol:/което също е било показателно/
спрях с водата 3-4 дни след като ми дойде, а ходенето до ВЦ рано сутрин спрях 2 дни след М.
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #67 -: Януари 16, 2013, 14:29:39 pm »
Дано да има нещо ,но невярвам,при мен БТ винаги си е високичка във втора фаза,сега само различното е че всеки ден е различна.А иначе за тест ще изчакам със сигорност да има закъснение,защото винаги като правя тест или още на същия ден или най-късно на другия ми идва,не съм ги отбелязвала в календара ,но съм правила последните месеци,така че вече със сигорност ще чакам закъснение....да видим така дали ще ми се случи скоро да препишкам тест.
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #68 -: Януари 19, 2013, 08:54:27 am »
Здравейте момичета!Аз отпадам и този месец... :(А честно да си кажа залагах много надежди на един симптом-болки в гърдите,аз никога не съм имала и си виках заболят ли ме гърдите тогава ще разбера,че чудото се е случило,но уви минах и през този симптом без да има бременност... :(
Пак отначало... :(
Късмет на всички,знам как тръпнем всички,особенно последните дни преди М и откачам като видя графика започваща отначало.. :x
Дай боже скоро всички да се срещнем в прекрасната тема на бременилките! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #69 -: Януари 19, 2013, 08:58:53 am »
Силве, М. я няма още  :wink:
 :crossfingers:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #70 -: Януари 19, 2013, 09:03:15 am »
Мерси мила за подкрепата!Но такава падаща БТ какви надежди имам,на мен като ми дойде датата и с 37бт идва пък камоли сега....опитвам се да бъда оптимист,но това е.. :(
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #71 -: Януари 19, 2013, 12:58:04 pm »
Силве, има още време до М, както разбирам от графиката ти, така че дотогава нищо не се знае! Недей да се отчайваш !  :bighug:

Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #72 -: Януари 19, 2013, 16:47:05 pm »
Силве докато вещицата не е дошла има надежда до последно :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #73 -: Януари 21, 2013, 13:44:10 pm »
Силве като видях че вещицата е дошла,направо  osi_7 ,а на теб сигурно ти е още по зле.Пожелавам следващата розичка в календара ти да не разцъфне девет месеца   :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Януари 21, 2013, 13:48:51 pm от marina vdb »

Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #74 -: Януари 21, 2013, 16:24:56 pm »
Мерси мила :bighug:!Ами да по обед когато ме болеше ми беше много гадно :balk_144:,но сега вече се чувствам по-добре и това е странно като се има впредвид ,че друг път чак накрая на цикъла ми идват силите за нова борба,но този път съм готова от днеска,беше труден месец и много странен ,да не говорим за това ,че ми стана и лошо последните два дена,което също не ми се беше случвало,но всякаш ми олекна сега следобед от всичко и започвам да мечтая за новия месец! osi_9
*
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #75 -: Януари 21, 2013, 16:28:53 pm »
само така няма ад се преваме  борба до края, и вси4ки ще  успеем!!! :bighug: :bighug:
сега кратка по4ивка,и после здраво ловуване!!!! :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #76 -: Февруари 09, 2013, 21:42:56 pm »
Много късмет ти желая този месец! Следа те от 2 месеца всеки ден, защото се движим 1:1  :D :bighug: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 stork-boy :cuddle: :balk_64: :balk_602: :balk_21:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #77 -: Февруари 09, 2013, 22:14:08 pm »
Мерси Диде ,късмет и на теб!Дано скоро видим двете чертички! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #78 -: Февруари 12, 2013, 19:21:11 pm »
 :bighug: :hug2: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: yahoo_17 stork-boy :cuddle: :balk_602:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #79 -: Февруари 17, 2013, 08:13:11 am »
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #80 -: Февруари 19, 2013, 12:04:23 pm »
Здравейте ,момичета!
Да се оплача малко и без това отдавна не съм писала тук.Направо вече се луднах,миналия месец минах през какви ли не симптоми и надежди,този месец викам ще го дам по-спокойно и без това само едно сърчице сложихме в подходящите дни,но уви къде това спокойствие,дойде ми и продължавам да го мисля,на 28ден когато беше зацапването трябваше всъщност да ми дойде по мои сметки,обаче  не ,два дена зацапва ,а при мен зацапва и след няколко часа трагват червените реки,но този път за да ми е по-интересно и днес рано рано 6ч сутринта ми дойде с болки ,които траеха около 15 мин,а аз по принцип и с хапчета първите ми болки ме държат поне едн час и на всичкото отгоре е оскъдно и изобщо нямам усещането да се засили ,но да видим.
Луда работа все ми прави някакви игрички този цикъл,бременност не може да има нали и БТ падна и симптоми нямам никакви...С нетърпение вече чакам да си отида до БГ ,да отида при специалист и да видим какво става ,какви са тези аномалии.
Прегръдки на всички и късмет в бебеправенето! :goodluck: :bighug:
« Последна редакция: Февруари 19, 2013, 12:07:50 pm от silvi_1980 »
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #81 -: Февруари 20, 2013, 09:54:55 am »
Силви стискам ти палци всичко да е наред и много скоро да видиш двете чертички :goodluck: :bfp: :crossfingers:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #82 -: Февруари 20, 2013, 09:56:23 am »
silvi_1980 успех през новия МЦ   :crossfingers: :bighug:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #83 -: Март 22, 2013, 18:26:22 pm »
Силви като видях че пак е дошла тази вещица направо полудях от яд.Пожелавам ти много успех и много сърчица,а след това и :bfp: Постоянно ви хвърлям по едно око,но нямам много време да пиша,успех мила :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #84 -: Март 26, 2013, 14:02:58 pm »
Мерси мила,желая ти успех и късмет на теб и на всички момичета!
Нямам търпение вече да почнем една по една да се махаме от тази тема с графиките...
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #85 -: Май 19, 2013, 09:03:04 am »
Мила много стиснати палци в предстоящия лов и нека този път розичката ти разцъфне след 9месеца с най желания подарък :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #86 -: Май 19, 2013, 12:50:41 pm »
Мерси много за хубавото пожелание :bighug:,но този месец са ми още по-малко надеждите ,тъй като ще си пътувам за БГ и ще съм самичка за месец два,което означава ,че и ние спираме с опитите и надеждите за този период , а едва ли ще успеем и да уцелим овуто преди да тръгна  :?
Но здраве да е , после нови сили ,нови надежди! :balk_602:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #87 -: Май 22, 2013, 08:52:42 am »
Може пък да се случи чудото,когато най-малко очакваш, мила.
Стискам палци :)

Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #88 -: Май 22, 2013, 11:24:30 am »
Мерси ,дай боже повече чудеса да се случват!
Виждам ,че при теб нещата вървят на добре,стискам ти силно палци и на прегледа да мине всичко по вода и само хубави новини да ни споделяш :bighug:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #89 -: Юни 16, 2013, 09:07:19 am »
Ехо мила как си,сигурно вече си БГ пожелавам ти една приятна почивка изпълнена с много положителни емоции,а след нея един успешен лов с положителен резултат :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #90 -: Юни 16, 2013, 10:45:10 am »
Мерси миличка,да в БГ съм и се чувствам страхотно малко почивка от тези емоции дали е станало или не,надявам се да заредя батериите и след това наистина да има един успешен лов :D

Късмет на всички ,пожелавам ви едно страхотно лято и след това едни хубави две чертички за всички :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #91 -: Октомври 08, 2013, 17:09:58 pm »
 :happy_birthday_1: :happy_birthday_1: :happy_birthday_1:
Честит рожден ден!
С пожелания за упоритост,
за да следваш мечтите си;
смелост - да ги осъществяваш;
търпение, за да ги постигаш;
и много любов,
за да дава смисъл на всичко това!

И в най скоро време да ни се похвалиш с двете чертички!

Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #92 -: Октомври 09, 2013, 21:58:13 pm »
Много благодаря за хубавите пожелания  :bighug: :bighug: :bighug:
ама как разгада ,че имам РД

пожелавам ти от сърце да се похвалиш много много скоро и ти  :wink:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #93 -: Ноември 05, 2013, 07:49:08 am »
Мила стискам палци за едно или няколко :bfp:

Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #94 -: Ноември 05, 2013, 08:45:21 am »
Мерси много миличка  :bighug:
само да кажа ,че може да не пиша вече много ,но си те следя и теб и се моля всеки ден да видя хубава новина :wink:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #95 -: Ноември 05, 2013, 09:01:36 am »
Благодаря ти.И ще чакам добрите новини от теб  :bighug: :bighug: :bighug: Ми то май и аз не пиша често но чета и ви наглеждам

Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #96 -: Декември 01, 2013, 10:54:18 am »
Да се разпиша и в моята темичка...
много съм ядосана с моя цикъл ....какво е това зацапване от толкова рано сега не знам ,първо си помислих ,че може да се надявам да е имплантиране ,ама ...5 дена да цапа,а имам още 4 дена до цикъла,сигурно нещо не е наред  :( ,а сега нямам и възможност да ходя по лекари,за което много  ме е яд ,а имаме толкова изследвания и ... ох много се проточват нещата дано стане докато намерим парички и можем да действа ме ,толкова много искам всичко да е наред ,но.....не е и това е факт  :(
Всеки месец тези последни дни ,направо ме изцеждат,да тръпнеш ,да чакаш ,да се надяваш....
Излях си душата имах нужда...
Много ми е трудно...
*
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #97 -: Декември 02, 2013, 16:49:14 pm »
Разбирам те прекрасно, Силви.Много, много добре знам през какво минаваш...
Има моменти, когато имаш нужда да си слаб, да поплачеш и да излееш всичките неволи извън душата и тялото си, и ако не е така, просто няма да е нормално!
Прегръщам те силно и ти желая в най-скоро време сълзите да бъдат от щастие! :bighug:

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #98 -: Декември 02, 2013, 18:22:49 pm »
Мерси Тед  :bighug:
Когато дойде този ден на лелката и не мога да спра сълзите си,в мислите ми са всички момичета които се борят за мечтата си  :( и просто не мога да си обясня защо за тези които го желаем и сме готови на всичко не не се случва,а тези които не са готови или не искат просто ей така виждат двете чертички....труден живот това е.....
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #99 -: Декември 03, 2013, 08:35:34 am »

Всеки месец тези последни дни ,направо ме изцеждат,да тръпнеш ,да чакаш ,да се надяваш....

Мила много добре те разбирам и не знам какво да ти кажа затова силно ще те :bighug: Поплачи си ако мислиш че ще ти олекне . 
просто не мога да си обясня защо за тези които го желаем и сме готови на всичко не не се случва,а тези които не са готови или не искат просто ей така виждат двете чертички....труден живот това е.....
Е и аз много пъти съм си задавала този въпрос и нямам отговор.Или пък че бебето е станало случайно-Как стават тези неща нямам логично обяснение
И да знаеш продължавам да стискам силно палци в най скоро време да имаш една прекрасна бременност и да усетиш как расте новият живот в теб. :bighug: :bighug: :bighug:

*
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #100 -: Декември 03, 2013, 08:53:05 am »
И аз много пъти съм си мислела същото, но явно такъв е живота! Важното е да не се отчайваме и да не губим надежда, защото и психологическата нагласа е много важна ,а и много често хубавите неща се случват когато най-малко ги очакваш! Понякога си мисля че живота ни сблъсква с тези проблеми за да ни научи на търпение ,защото повечето хора нямаме такова! И аз съм една от тях :oops: А нали казват че хубавите работи стават бавно .Пожелавам ти на теб и на всички които го искат силно скоро да им се случи!
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #101 -: Декември 03, 2013, 09:55:13 am »
Марина ,Иве  :bighug:
И за всички   :bighug: :bighug: :bighug:
Не ни остава и друго освен да проявим търпение...
Знам ,че някой ден ще стане,не знам по какъв начин,но ще си го чакам деня с надежда...
Късмет на всички желая от сърце!
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #102 -: Декември 31, 2013, 11:06:39 am »
ox ,нямам думи толкова неща ми се насъбраха и вярвах ,че ще имам подарък ,но уви пак си дойде гадинката като ме остави да я чакам до последния ден ....минах и през този симптом на гадене...за толкова време опити само него бях пропуснала.
Много ми е мъчно ,но няма как ,ще си пожелая нова година нов късмет и дай боже да се случи чудото ,моля се от сърце  :(
На всички момичета весело посрещане на новата година  :bighug:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #103 -: Декември 31, 2013, 11:15:46 am »
Силве мила,много силно те  :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
Пожелавам ти през новата 2014г. повече да нямаш среща с тази гадина.И в края на другата година да си най щастливата жена,усетила радостта на бременността и майчинството.Силно вярвам че и на нашите улици ще изгрее слънце.

Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #104 -: Декември 31, 2013, 11:17:20 am »
Мерси мила ,дай боже да е така  :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #105 -: Декември 31, 2013, 11:55:54 am »
Скъпа Силви, знам колко сили са нужни, за да се бориш за ръчичките, които се протягат към теб!
Не се отказвай, бори се, бъди силна, колкото и трудно да е.А знам, че е ..
Всеки път когато погледна в очите моето дете, благодаря на Бог и се моля да дари всички поне с едничко!
Пожелавам ти да видиш така заветните две чертички и да станеш мама през идната година! yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #106 -: Декември 31, 2013, 16:37:17 pm »
Teд ,мерси много за хубавите думи  :bighug:

Весело посрещане на новата година  :bighug:
*
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #107 -: Октомври 08, 2014, 09:01:39 am »
Внимание: тази тема не е активна от 120 дни, но днес авторката ѝ има рожден ден.

Честит рожден ден, Силви!
Пожелавам ти най-големият подарък - здравето,
а всичко останало да ти носи много усмивки!
Ако има сълзи, да са само от радост
и каквото си пожелала, нека да ти се сбъдне!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #108 -: Октомври 08, 2014, 22:43:34 pm »
Ooo много благодаря за хубавите пожелания  :bighug: