0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #501 -: Март 03, 2013, 11:24:37 am »
Пешек ма, тва не е твойто... твойто беше беби и немаше толко коса :)

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #502 -: Март 03, 2013, 11:31:43 am »
Аха, а пък Марто имаше дълги руси букли и не беше малък сериозен мъж. :lol:
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #503 -: Март 03, 2013, 11:42:56 am »
Аха, а пък Марто имаше дълги руси букли и не беше малък сериозен мъж. :lol:
И аз спамаджийка - ама Марто ми беше мечтания образ за бебе  :D Нещо откъм очи не го докарахме обаче  :lol:
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #504 -: Март 03, 2013, 17:00:37 pm »
Боби, Кофи и Маги!
Благодаря ви много и на трите!
ОЩе в петък получихме и двете писма и беше голяма радост.
Вече искаме за домашен любимец броненосец, бил много сладък :D
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #505 -: Март 03, 2013, 18:15:27 pm »
Ей много ме радвате, да знаете :-).


  
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #506 -: Март 03, 2013, 22:32:01 pm »
а на нас днес ни се падна стикер за енциклопедията от била астронавта кацнал на луната и Елена заключи - този Рошко много знае, гледай и в енциклопедията го пише това :lol:
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #507 -: Март 03, 2013, 23:55:49 pm »
И ние получихме писмото от Хюстън, голяма работа беше - непрекъснато разказва на баща си за него :D А кацането на луната и НАСА са най-интересните теми за разговор в къщи. Днес отвориха енциклопедията, гледаха къде е бил Рошко и намериха и България и българския флаг, много мило ми стана. За съжаление следващото писмо го няма, надявам се да пристигне все пак цяло :? И моите деца чакат с нетърпение и пощата се проверява на всяко влизане и излизане :D
Благодаря ви за емоциите, момичета!

Розе, разплака ме, не ми се сърди, пуснах си откъса във фейсбук. Много обичам този автор, а след училище май съм го пренебрегнала. Може би е време и децата да го открият.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #508 -: Март 04, 2013, 00:23:53 am »
Колко са щастливи дечицата! Чак сега реших да отворя тази тема да видя какви са тия картички. Направо сте страхотни!
Нямам търпение и ние с Дани да се включим догодина! Дано Рошко не е обиколил до тогава всички интересни места :)

*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #509 -: Март 05, 2013, 08:03:35 am »
И ние получихме писмото от Хюстън, голяма работа беше - непрекъснато разказва на баща си за него :D А кацането на луната и НАСА са най-интересните теми за разговор в къщи. Днес отвориха енциклопедията, гледаха къде е бил Рошко и намериха и България и българския флаг, много мило ми стана.
Много се радвам. Много е хубаво това което казваш, как отворили енциклопедията да гледат. Значи псимата за отключили любознателността им. То това беше и целта де.


П.П. Как пък никой не се заинтересува от летящите хлебарки? А аз си мислех,  че те ще са по-интересни. Ако не ме беше страх,че някой може да ме набие, щях и снимка да приложа :-).


  
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #510 -: Март 05, 2013, 09:29:54 am »
Благодаря много и аз от името на децата! :D

И при нас в един ден дойде писмото от Хюстън и това от Плевен с мартеничките! :wink: :D

Маги, Кафенце, Боби, благодарим Ви от сърце! :D

Бъдете добри и не губете кураж! :)
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #511 -: Март 05, 2013, 11:18:25 am »
Радвам се, че Рошковите мартеници са се харесали от децата (и са изненадали мамите, което беше целта :D )!!!
Получихме и Хюстънското писмо! Боби благодарим!
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #512 -: Март 05, 2013, 11:54:24 am »
Боби, аз изобщо не харесвам хлебарки, а децата още не са се сблъсквали с такова чудо, та предполагам затова не са и интересни :D Друго си е кацането на луната :wink:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #513 -: Март 05, 2013, 15:14:19 pm »
– Мамо, искаш ли да имаме летящи хлебарки вкъщи?
- Не, Мони, благодаря!
- А искаш ли да яздиш коза?
- Каква коза, бе Мони, това на снимката е овца :))


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #514 -: Март 05, 2013, 19:04:40 pm »
Радвам се, че Рошковите мартеници са се харесали от децата (и са изненадали мамите, което беше целта :D )!!!
Получихме и Хюстънското писмо! Боби благодарим!
Абе как ще сте го получили, нали се върна у нас и ти като каза, че не е спешно,защото сте малки и аз се замотах да го пусна обратно. Днес чак се сетих да го пусна пак и в момента ми е в колата, щях да ходя след работа. Чие писмо имам тогава? Ще проверя пак списъка с имената, че ти ме застреля с това, че си го получила. Ама за Мартин беше писмото, сигурна съм.

Гане, то не знам някой да ги харесва :-). Добре че поне живеят навън, а не са домашни.

ultra, eee най-после някой ги е забелязал.
« Последна редакция: Март 05, 2013, 19:48:07 pm от Bobbie »


  
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #515 -: Март 05, 2013, 19:10:15 pm »
Ами за предпочитане да не се забелязват такива неща :lol: Ако може :oops:, че ние сега сме на тема куче, все ме гонят да им купя, та ако и хлебарки поискат, не знам :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #516 -: Март 05, 2013, 21:02:11 pm »
Гане, ако искат куче, спасете някое от приют, няма порода в повечето случаи, но е все така умно и отзивчиво.А и така ще научите децата на блзгородство.

*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #517 -: Март 05, 2013, 21:32:51 pm »
Благодаря, за мартеничките! Днес каката си взе едната мартеница, другата е на количката на Златина... много красива картичка.

Със всяко писмо вдигате летвата и сега се чудя с какво да ви изненадам  :D през юни. Само да попитам аз през коя половина на юни ще пращам писмото?
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #518 -: Март 05, 2013, 23:01:33 pm »
Маги, на мен също ми се иска да си вземем животно, обаче преди да дойдем тук имахме сиамка и почина. А аз щях да умра с нея :( Почина ми в ръцете хайванчето и ми е много много мъчно за нея, а колко години вече я няма. Тук обаче изискванията са много кофти и е доста трудно с животните. В договора ни за наем има определени условия, за да имаме животно. А жилището ни е малко и това, което биха искали децата е в сферата на фантастиката. Затова и още не съм направила нищо по въпроса :? Иначе ме осведомиха, че аз ще съм човека, дето ще го разхожда, те само щели да си играят с него :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #519 -: Март 06, 2013, 18:57:42 pm »
Миналата седмица пуснах писмата за чужбина, тази седмица за БГ. Надявам се до петък да пристигнат.
Благодарим за мартеничките, аз също съм сложила в писмата, ще си имат децата. Вече ги бях опаковала и залепила пликовете. Моите съм ги плела аз, затова се извинявам , ако видът им не е много прекрасен, но исках да е нещо направено от мен. Щях да им слагам мъниста, но се оказа, че са с много големи дупки и падат, другата година ще се приготвя по на време с подходящите материали.
Благодарим и за писмото от Хюстън. Много беше интересно, а стикерите са вече на хладилника, но първо ме попита дали разрешавам да ги залепят. Звездичките си ги пазим за заслуги.