0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #580 -: Април 04, 2013, 16:40:17 pm »
джиджи, не се занимавай с цветни картинки изобщо. ще пуснеш тук после файла и който иска - ще си го разпечата.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #581 -: Април 04, 2013, 17:03:38 pm »
джиджи, не се занимавай с цветни картинки изобщо. ще пуснеш тук после файла и който иска - ще си го разпечата.

така ще направя :) благодаря!
Писмата ги пускам на 10-ти


*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #582 -: Април 04, 2013, 18:58:27 pm »
Джиджи, на мен ми ги изпринти една приятелка съфорумка в Офис магазина в който работи
на цени за самите служители.Много приемливо, половината от сумата която споменаваш   :?
Аз направих така- писмото черно/бяло двустранно и снимките цветни отделно
за да са големи пак един лист двустранно + подаръка който е за работа с ръчички!

Мислех и за вариант писмо черно бяло и снимка/картичка, но се спрях.

Иначе и ние имаме компютър в нашия офис с черно-бял принтер
и той нищо не отвори и действах на сигурно.

Само имам една молба към майките с две и три дечица...
Моля, като четете началото нека бъде "Чирик, Приятелчета" и в края "Приятелчета мои"  :oops:
Просто не се съобразих да направя вариант за едно дете и повече от едно!
Много се извинявам!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #583 -: Април 05, 2013, 15:45:43 pm »
Джиджи, 100 лева са много пари и можеш да си храниш семейството с тях известно време. Не ги давай на алчните търговци. Пусни каквото можеш в плика, а останалото ще си го разпечатим. Нямам против даже и писмото да си изпринтя.

Ако идеята се продължи и следващата година с някаква друга тема (на мен лично много би ми се искало), нека паричната сума да не е препятствие и да не отблъсква мамите, които ще искат да се включат. Защото това си е извънреден разход! Не  е срамно да си го кажем. Предполагам и останалите ще се съгласят с това.

Все пак освен любознателната страна, го има и вълнението да получиш старомодно хартиено писмо. Да свикнат малките с този начин на пренасяне на информация. И ние, големите, се вълнуваме, врабчето е вече част от разговорите ни, все с поучително-назидателна цел.
 "Щом едно пернато може нещо, значи и ти  можеш!", е една примерна моя реплика. Моите педагогически методи все още силно се оповават на манипулацията и внушението...Приличам на истерясал руски гимнастик, който, като набере инерция да се върти на халките в една посока,  се върти до светозавъртане, ако треньорът му не му каже да спре.  Така де, животът не е само fun...кой въобще го измисли това забавление... :D
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #584 -: Април 05, 2013, 16:22:34 pm »
Писмата са почти готови. Мисля в понеделник ако не ми мине котка път да ги пущам. Черно-бели са, но пак стават :) Дано само не ми се сърдите, че Рошко го обзаведох с братовчед от Димитровград  :oops: и даже ползвах една от предложените за Рошко по-рано "снимки". Много съм нахална, но се надявам да ми простите :) Иначе не виждам какво толкова интересно щеше да му се случи в нашия скромен градец :) На всичкото отгоре създадох работа и на вас .... четете в края на писмото :)

Ще опитам да прикрепя писмото. Ако някой има възражения по текста, моля да пише днес, щото довечера смятам да разпечатвам останалата част :)

П.С: Не успях да го прикача тук, че ми е малко по-голям файла от 2000 КБ. Ще го пратя на Маги, дано тя знае как да го качи.


*
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #585 -: Април 05, 2013, 17:07:54 pm »
Джиджи, и аз си я направих тая снимка, за това моите писма бяха черно-бели, а за сметка на това реших, да направя картички-снимки които излизат по 25-30 стотинки, и на децата мисля, че пак им беше забавно, така че не се хабете за цветен принтер ;)


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #586 -: Април 05, 2013, 20:07:28 pm »
Момичета, колко общо са децата? Знам че получават 23-ма, обаче колко са децата. Започнах да се подготвям за моето писмо и ми трябва бройката, че майсторя едни неща  :lol:.
 
И пак питам кога съм наред за юни? В началото или към средата и колко от писмата са за чужбина и в какъв срок горе-долу пристигат?
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #587 -: Април 05, 2013, 21:45:01 pm »
джиджи, първо за цените - ужасно скъпо бе. То на мен по лев на страница ми се видя много, та Кънчо ходи няколко дни по-рано на работа да разпечатва. :lol:
И недей моля те така за Димитровград, че нещо ме е треснала носталгията. Имаме си огроооомен завод :lol:, прекрасен парк (разбрах че е пооправен). Имаме си Пеньо и бригадирското движение ....

п.п. Ако някой случайно не е разбрал родом съм от Димитровград :wink:
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #588 -: Април 05, 2013, 22:09:48 pm »
И недей моля те така за Димитровград, че нещо ме е треснала носталгията. Имаме си огроооомен завод :lol:, прекрасен парк (разбрах че е пооправен). Имаме си Пеньо и бригадирското движение ....

Хехехе, Рошко не ги е пропуснал тия неща. Братовчед му Скокльо се постара да го разведе навсякъде.... Ама недей така да ни излагаш града- един парк сме имали. Аз в това писмо само с паркове се фуках, пък ти ме отреза така :)

П.С: Пък ти свирни като си дойдеш до града. Може да пийнем по кафенце и да запознаем младите  :lol:


*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #589 -: Април 06, 2013, 05:39:48 am »
Момичета, колко общо са децата? Знам че получават 23-ма, обаче колко са децата. Започнах да се подготвям за моето писмо и ми трябва бройката, че майсторя едни неща  :lol:.
 
И пак питам кога съм наред за юни? В началото или към средата и колко от писмата са за чужбина и в какъв срок горе-долу пристигат?

stoeka71 - 23 писма/36 деца.
6 писма за чужбина / 16 за България + 1 което ще пусне Рошко сам във вашата кутия  :P 17 общо.

И аз питах за колко дни пристигат, горе долу!?
Ще изчакам Джиджи да пусне за Димитровград и след няколко дни и аз.
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #590 -: Април 06, 2013, 11:20:30 am »
mishanta - благодаря!
Не съм броила правилно, аз ги изкарах 32. Добре, че попитах.
Значи 36 дечица! Успех в писането, че аз вече трето писмо започвам и не си го харесвам  :D
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #591 -: Април 06, 2013, 11:25:52 am »
Стоека, а и всички, пиша на всеки лично съобшение предварително в което обяснявам за коя част на месеца си.В понеделник пускам на майските писачи.

*
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #592 -: Април 06, 2013, 12:31:52 pm »
Стоека, а и всички, пиша на всеки лично съобшение предварително в което обяснявам за коя част на месеца си.В понеделник пускам на майските писачи.
Добре, аз започнах по-рано да се подготвям, че сезона за нас край морето вече започна и ако оставя за по-нататък няма да сваря със срока. Затова питах, почти съм готова, така че чакам да ми кажеш кога ще съм наред.

Определено емоцията в получаването на писмата е голяма, но за мен сътворението на самото писмо ме запълнило с такава емоция и настроение, че не мога да я опиша дори!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #593 -: Април 06, 2013, 15:22:41 pm »
Извини ме :flower: Маги, може би трябваше да напиша, че ти координираш нещата.

Определено емоцията в получаването на писмата е голяма, но за мен сътворението на самото писмо ме запълнило с такава емоция и настроение, че не мога да я опиша дори!

Усещането е прекрасно, аз се подготвям два месеца, почти като дипломната ми работа.
Отговорността обаче е много по-голяма, защото слушателите-получатели са деца!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #594 -: Април 06, 2013, 23:52:30 pm »
Акъл море, глава шамандура :)
Сетих се как да го кача това писмо най-сетне. Разделих го на две, за да стане по-малко КБ :)
А цялото трябва да е в пощата на координаторката :)


*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #595 -: Април 07, 2013, 11:15:07 am »
Оооо, джиджи, много добро.
Интересно ми стана онова фонтанче, което Рошко е видял от общината. Ще ме накараш да идвам в града. :lol:
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #596 -: Април 07, 2013, 11:29:38 am »
Оооо, джиджи, много добро.
Интересно ми стана онова фонтанче, което Рошко е видял от общината. Ще ме накараш да идвам в града. :lol:

май много време не си си идвала... не е само това фонтанче  :wink:


Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #597 -: Април 07, 2013, 13:30:28 pm »
Много ми хареса писъмцето, Джиджи!

Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #598 -: Април 07, 2013, 22:02:50 pm »
Много ми хареса писъмцето, Джиджи!

Радвам се. Надявам се и на децата да им хареса:)


Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #599 -: Април 08, 2013, 15:17:26 pm »
Писмото на Рошко от Градът на мечтите полетя тази сутрин :)
За всяко дете освен стикерите, ще има и по една кошничка за великденско яйце, която трябва сами да оцветят и по-малките с помощта на мама или някой друг помагач, трябва да го залепят на картонче, да го изрежат, прегънат и оформят като кошничка. По принцип в Крокотак, от където разпечатах шаблона е показано без да се лепи на картон, но за да влезе в писмото трябваше да го прегъна на 4, за това ще е добре да има дори и тънък пласт картон, за да се поизпъне :)
Тук ще прикача картинката и ще пусна линк към Крокотака, за да видите как точно трябва да е в завършен вид:
http://krokotak.com/2010/03/postavka-za-yaytsa/

П.С: Пък ако някой предпочита, може и да си разпечата ново :)