0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Графиката ми -започвам отначало ,дано е на късмет!
« Отговор #120 -: Ноември 18, 2012, 12:02:39 pm »
Много кофти наистена ти се нареди този месец,за утре ще се моля за теб да мине възможно най-безболезнено ,бързо да се възтановиш и ще ти стискам силно палчета накрая на приключенията ти този месец да завърши щастливо с едно положително тестче :bfp:,мисля че сте сложили едно хубаво сърчице в точния момент :dating:!А колкото до мен аз ти казах че се водим ръка за ръка  :hug2:,и аз правя зъбчета(три даже),но слава богу не нещо сериозно само пломбички.Но аз категорично не се надявам този месец ,голяма обърквация с БТ osi_13,после О тестовете,сега пък БТ се качи много,абе луда работа,ще се боря другия месец ,но без тестове ,мерене на БТ-малко почивка,все пак са и празници и после........нова година нов късмет!Прегръщам те силно! :bighug:
Няма да се отказваме и нашия щастлив ден ще дойде!!!

            :bighug: :balk_21:
п.с. само дано е по-скоро ,че нямам търпение! :balk_81:
Re: Графиката ми -започвам отначало ,дано е на късмет!
« Отговор #121 -: Ноември 18, 2012, 12:45:53 pm »
Благодаря миличка, а ти не се отчайвай, защото има бременни графики и с такива стойности в ЛФ, може би е имало ову/според мен/, така че не се напрягай излишно  :D :bighug:
Re: Графиката ми -започвам отначало ,дано е на късмет!
« Отговор #122 -: Ноември 21, 2012, 08:57:33 am »
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Здравей миличка,според описанията ти днес ,работата ми намерисва чудото да се е случило!Много много се моля,искренно се моля да е така!Преградки и хубав ден!
                      :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката ми -започвам отначало ,дано е на късмет!
« Отговор #123 -: Ноември 21, 2012, 18:44:29 pm »
:crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Здравей миличка,според описанията ти днес ,работата ми намерисва чудото да се е случило!Много много се моля,искренно се моля да е така!Преградки и хубав ден!
                      :bighug: :bighug: :bighug:
Ох мила едва ли е от това , по скоро е от разраняване от тоалетната хартия че кожата ми е станала много чувствителна , нали  ти бях казала че хванах и гъбички  :(
Едва ли е било зацапване, защото чета че било или розово или ръждиво, а моето си е светло червена кръв, т.е. прясна кръв
Ама иначе надеждата умира последна  :lol:, пък и датата за М. наближава има - няма 8-9 дни  :lol:
Ще дойде часът на истината , ама така ми се иска да съм бременна   :balk_81: :sbabygirl: :babyboy:
Хайде дано този месец е нашия и да се пъчим с красиви коремчета  :bighug: :bighug: :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Графиката ми -започвам отначало ,дано е на късмет!
« Отговор #124 -: Ноември 22, 2012, 13:14:24 pm »
Да те попитам нещо(сега се сетих),за витамин Е ,възможно ли е за 10 дена да ми даде ефект(от толкова време го почнах),от снощи ЦС е някакси по-обилна от преди.Или аз си внушавам или е нещо друго?Незнам :dontknow:
Re: Графиката ми -започвам отначало ,дано е на късмет!
« Отговор #125 -: Ноември 22, 2012, 14:33:07 pm »
Да те попитам нещо(сега се сетих),за витамин Е ,възможно ли е за 10 дена да ми даде ефект(от толкова време го почнах),от снощи ЦС е някакси по-обилна от преди.Или аз си внушавам или е нещо друго?Незнам :dontknow:
Не е от витамина
увеличаване на количеството на ЦС има в дните преди М. /която може и да не дойде   :wink:/
каква ти е ЦС ?
Re: Графиката ми -започвам отначало ,дано е на късмет!
« Отговор #126 -: Ноември 22, 2012, 15:17:21 pm »
Бяла кремообразна.но малко по-теча ,ами да преди М винаги имам ЦС ,но ми се вижда по-обилна от друг път!Затова питам! :bighug:
Re: Графиката ми -започвам отначало ,дано е на късмет!
« Отговор #127 -: Ноември 25, 2012, 12:19:53 pm »
хм  :?, оная с метлата взе да напомня много за себе си с ПМС болките в корема , днес от сутринта са се развихрили силничко
накрая ще откажа и секса и отивам директно на инсеминация , ПИСНА МИ  :x всеки път да се разочаровам , даже и тест не смея да си направя, така си поддържам надеждата /докато не дойде, че може и да е станало
Re: Графиката ми -започвам отначало ,дано е на късмет!
« Отговор #128 -: Ноември 25, 2012, 13:04:40 pm »
Здравеи маличка и на двете ни се въртят едни и същи мисли osi_17 и аз така след нова година се замислям за инсеменация,че ми писна и на мен да се разочаровам месец след месец osi_8,но като му казах на моя хич не му хареса идеята ,като чу за паричките ,каза ще правим повече секс :lol:,я да видим как ще се представи следващия месец с лова!
А пак ме се вижда малко рано да са ПМС тези болки които имаш,може да се случва нещо друго в коремчето ти! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :cuddle: :bighug:
Re: Графиката ми -започвам отначало ,дано е на късмет!
« Отговор #129 -: Ноември 29, 2012, 08:15:17 am »
аз отпадам и този месец  :(, БТ падна
Re: Графиката ми -започвам отначало ,дано е на късмет!
« Отговор #130 -: Ноември 29, 2012, 09:37:52 am »
Горе главата няма да се отчайваш,има и графики с БТ по-ниск от 37 , надеждата умира последна!Стискам ти палци до края! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката ми -започвам отначало ,дано е на късмет!
« Отговор #131 -: Ноември 29, 2012, 18:17:59 pm »
Горе главата няма да се отчайваш,има и графики с БТ по-ниск от 37 , надеждата умира последна!Стискам ти палци до края! :bighug: :bighug: :bighug:
Силви ами изчаках  :? и надеждата умря  :wink: ,
ама какво да се прави, ще се пробвам този месец по схемата през ден, ако мине номера  :lol: пред мъжа ми
Re: Графиката ми -започвам отначало ,дано е на късмет!
« Отговор #132 -: Ноември 29, 2012, 18:21:43 pm »
Точно ти гледах графиката.Започнала е от начало,но е отбелязано като ЦС ,а не М,нещо неразбрах 8O,дойде ли тази гадинка?
Re: Графиката ми -започвам отначало ,дано е на късмет!
« Отговор #133 -: Ноември 29, 2012, 18:30:57 pm »
Извенявам се,нещо май стана с моя нет 8O,да сега видях вече ,че тая гадинка е дошла osi_7,продължаваме ръка за ръка и този месец :hug2:,пък ще видим какви шеми ще приложим на мъжете,да са малко по-активни!И ще чакаме ,коледен подарък,нищо не се знае ,на коледа стават чудеса,може да сме по-големи късметлийки този месец!!! :bighug: :bighug: :bighug:

Да допълня-този месец и моето зацапване преди цикъла ,беше едвам забелижимо,не беше като друг път обилно!
Re: Графиката ми -започвам отначало ,дано е на късмет!
« Отговор #134 -: Ноември 30, 2012, 07:57:44 am »
Точно ти гледах графиката.Започнала е от начало,но е отбелязано като ЦС ,а не М,нещо неразбрах 8O,дойде ли тази гадинка?
грешката не е била в теб, аз  направих корекция след поста си :lol:, защото и аз видях след това че е отбелязано като ЦС
Re: Графиката ми -започвам отначало ,дано е на късмет!
« Отговор #135 -: Декември 06, 2012, 14:36:26 pm »
Ехооооо как си мила,как е настроението,ще се борим ли този месец за нашето чудо!Стискам силно палчета за един успешен лов този месец! :hug2: :bighug:
Re: Графиката ми -започвам отначало ,дано е на късмет!
« Отговор #136 -: Декември 08, 2012, 08:35:13 am »
 pleyada  къде се губиш. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: този месец да се случи чудото и за Нова година да имаш един страхотен подарък :bfp: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката ми -започвам отначало ,дано е на късмет!
« Отговор #137 -: Декември 08, 2012, 09:32:23 am »
Здравейте момичета, тук съм , но нещо съм без настроение напоследък и затова не се отчитам във форума , нямам желание за нищо , аз имам такива периоди в които душевно изпадам в такива състояния.
Аз съм социален работник и често ми се случва да съпреживявам нечий  живот , затова напоследък се замислям и за смяна на работата ,аз съм много емоционална и  ми действа подтискащо и депресиращо.
Вие как я карате? работите ли по въпроса "Бебе за Коледа"   :D ?
Re: Графиката ми -започвам отначало ,дано е на късмет!
« Отговор #138 -: Декември 15, 2012, 19:07:41 pm »
 pleyada  как си,как е настроението.Щом така ти действа тази работа може би наистина трябва сериозно да се замислиш да я смениш.Горе главата момиче и да вървим напред право към целта preggo ylinfant :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката ми -започвам отначало ,дано е на късмет!
« Отговор #139 -: Декември 16, 2012, 12:10:19 pm »
Как си миличка къде се губиш,май наистена ти влияе много работата,ако имаш възможност да я смениш не се чуди,на първо място е здравето и как се чувстваме ние,аз съм сменяла работа,поради това че ми е действала подтискащо!Надяваам се скоро да ти се възвърне настроението и духа за борбеност към нашата цел!Много прегръдки! :bighug: :bighug: :bighug: