0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

За бирата...
« -: Август 31, 2012, 09:49:00 am »
Не можах да се стърпя да не ви запозная,момичета,с най-новото откритие на нашите учени за ...биричката,която обичаме да си споделяме с приятели,особено в жегите.
Като се запознаете внимателно с изключителните й свойства, ще забележите колко силно е въздействието й върху забавянето процеса на стареене на клетките.Та си помислих,дали няма да ни изпишат бира,за да преглъщаме илачите си с нея,нашите доктори :))) Шегувам се,разбира се, но прочетете, интересно е ;)
http://dnes.dir.bg/news/bira-stres-11896685?nt=4
Животът е толкова хубав, колкото му позволим да бъде!
*
Re: За бирата...
« Отговор #1 -: Август 31, 2012, 10:46:09 am »
Та си помислих,дали няма да ни изпишат бира,за да преглъщаме илачите си с нея,нашите доктори :)

 :drunk:
*
Re: За бирата...
« Отговор #2 -: Септември 07, 2012, 09:00:39 am »
Според мен откритието е спорсорирано от производителите на бира и е "ОТКРИТО" точно в разгара на летния сезон :D :D :D.
Не казвам, че не е вярно ... просто е поднесено по съответен начин в съответен момент за съответна цел :)
Re: За бирата...
« Отговор #3 -: Септември 10, 2013, 14:18:10 pm »
ужас.представяте ли си,на  бележката ви да пише.препоръчително е да пиете пове4е бира, не е зле,но тези който не пият,ще са хем млади,хем весели...лелееее най-накрая за нещо ще се усмихнем..
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: За бирата...
« Отговор #4 -: Септември 11, 2013, 07:14:31 am »
дааам, я ги виж чехите и гермнците какви са младолики :-)


  
Re: За бирата...
« Отговор #5 -: Септември 11, 2014, 14:19:02 pm »
Знам, че темата е много стара, но много ми харесва статията. Жалко, че сега не мога да пия биричка, за да се подмладявам
Re: За бирата...
« Отговор #6 -: Ноември 06, 2014, 14:41:32 pm »
Бирата прави жените мъжествени, а мъжете женствени. Причината е, че фитоестрогените, които съдържа подтискат мъжките хормони и действат на рецепторите за женски хормони в мъжкото тяло. При жените ефекта е обратния, понеже фитоестрогените са по-слаби от естествените женски хормони на жената, те заемат рецепторите в тялото й и пречат натуралните женски хормони да се изявят. Това автоматично прави жените по-малко женствени и в тях почва да се засилва мъжкото. Замислете се за приятелките си , които пият повече бира ... аз също се изненадах от информацията, но наблюденията ми ги доказват.

А това за подмладяването , според мен си е чиста реклама от бирепроизводителите :)
* премахнато от модератор
Re: За бирата...
« Отговор #7 -: Януари 06, 2015, 09:49:19 am »
Единственото нещо за което използвам бирата е да ме отпуска вечер преди съм :)
Re: За бирата...
« Отговор #8 -: Юли 31, 2015, 03:55:38 am »
Бирата прави жените мъжествени, а мъжете женствени. Причината е, че фитоестрогените, които съдържа подтискат мъжките хормони и действат на рецепторите за женски хормони в мъжкото тяло. При жените ефекта е обратния, понеже фитоестрогените са по-слаби от естествените женски хормони на жената, те заемат рецепторите в тялото й и пречат натуралните женски хормони да се изявят. Това автоматично прави жените по-малко женствени и в тях почва да се засилва мъжкото. Замислете се за приятелките си , които пият повече бира ... аз също се изненадах от информацията, но наблюденията ми ги доказват.

А това за подмладяването , според мен си е чиста реклама от бирепроизводителите :)

Напълно съм съгласна, че прави жените мъжествени, а мъжете женствени.
Re: За бирата...
« Отговор #9 -: Август 27, 2015, 13:34:52 pm »
Обичам да пийвам и мисля, че в нормални количества е полезна :)
Re: За бирата...
« Отговор #10 -: Февруари 14, 2016, 15:20:20 pm »
А на бирения корем как се отразява?  :lol:

Не можах да се стърпя да не ви запозная,момичета,с най-новото откритие на нашите учени за ...биричката,която обичаме да си споделяме с приятели,особено в жегите.
Като се запознаете внимателно с изключителните й свойства, ще забележите колко силно е въздействието й върху забавянето процеса на стареене на клетките.Та си помислих,дали няма да ни изпишат бира,за да преглъщаме илачите си с нея,нашите доктори :))) Шегувам се,разбира се, но прочетете, интересно е ;)
http://dnes.dir.bg/news/bira-stres-11896685?nt=4
Re: За бирата...
« Отговор #11 -: Февруари 28, 2016, 19:48:38 pm »
Според мен откритието е спорсорирано от производителите на бира и е "ОТКРИТО" точно в разгара на летния сезон :D :D :D.
Не казвам, че не е вярно ... просто е поднесено по съответен начин в съответен момент за съответна цел :)
:) Дам последните години откритията са все спонсорирани
Re: За бирата...
« Отговор #12 -: Ноември 11, 2017, 19:35:29 pm »
Хахах наистина изглежда така все едно е спонсорирано.