0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Уважаеми приятели,

Получихме от обединените италиански организации на пациенти със стерилитет линк към инициирана от тях петиция до Европейския парламент за равен достъп и липса на дискриминация при лечението на стерилитет чрез ин-витро технологии.

http://www.freedomofresearch.org/article/2012-08-27/document/petition/petition-assisted-reproduction

Моля, прочетете и ако подкрепяте - подпишете.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Подкрепих! Дано се преборят, влиянието на Църквата там е прекалено силно и това им коства много трудности за съжаление. Време е, обаче Ватиканът да си отвори очите....и кесията...
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Николай е на 2г.4м.5д.
*
Подкрепих
Успех на италианските приятели  :D



   La vita è bella
*
Уважаеми приятели,

Получихме от обединените италиански организации на пациенти със стерилитет линк към инициирана от тях петиция до Европейския парламент за равен достъп и липса на дискриминация при лечението на стерилитет чрез ин-витро технологии.

http://www.freedomofresearch.org/article/2012-08-27/document/petition/petition-assisted-reproduction

Моля, прочетете и ако подкрепяте - подпишете.

Jami, може ли да пусна това съобщение с линка в нашата тема на клиниката, а също и в темата за 40+, защото аз открих твоето съобщение в тази тема съвсем случайно. Ако искаш, ти го пусни. Целта е да го видят повече хора в най-активните теми, напр. в текущи процедури, при бременните и др., за да намери по-широка подкрепа. Да го пуснем ли и в бг-мамма, виждала съм те да пишеш там?
Подкрепа и от мен.

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!