0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #20 -: Август 09, 2012, 16:16:45 pm »
6matchica  стискай зъби до теста, щото аз днеска си направих тест/а ми остават 3 дни до цикъла/ ..... и така ми се привижда, направо ужас, привиждат ми се две черти и това е , ама тази втората така въображаема , само от време на време я мяркам , а минаха 3 часа от теста.....сигурно и вие сте изглупявали така , като мен....пусто търпение  :balk_113:
Alea Iacta Est!



Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #21 -: Август 09, 2012, 16:36:02 pm »
Здравей 6mat4ica.Както съм писала по горе и аз имам това бяло течение,болките в яйчниците и гърба но за разлика от теб на мен ми остава още 8 дена да се моля тази месец лелката да не дойде, а теб от все сърце ти пожелавам да видиш така мечтаните  :bfp: и на всички други който мечтаят за това

Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #22 -: Август 09, 2012, 16:42:31 pm »
alea-честито.Би ли казала какъв тест си правила

*
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #23 -: Август 09, 2012, 17:13:51 pm »
Незнам дали е за честито  :oops:, все ме навява мисълта , че ми се привижда...аз толкова много вече бленувам за това...а теста е Lady нещо си - 2.00 лв. струва.Ще изчакам 3 дни и ще си направя пак, ако не ме навести неканената лелка дотогава.Днес ми е много отмаляло и едно заспало, и апетит имам , сутиен немога да сложа така ме болят гърдите дано не е ПМС.
Alea Iacta Est!



Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #24 -: Август 09, 2012, 17:15:29 pm »
alea , като се тестваш имай предвид, че след 10-та минута резултатът не е коректен. Ако ще излизат черти (дори мноооооооооого бледи) трябва да се появят в указаното на опаковката на теста време. Ама все пак си много съмнителна. утре пак да си направиш тест и да пишеш какво става . yahoo_17
*

    tonsi

  • **
  • 101
  • Добре , че я има нея "НАДЕЖДАТА"
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #25 -: Август 09, 2012, 18:02:31 pm »
вземи си Престо по чувствителни са , :)
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #26 -: Август 09, 2012, 20:56:28 pm »
elea пожелавам утре  като направиш теста двете чертички да са ясно изразени и да не се съмняваш повече.Ще чакаме да пишеш какъв е резултата

*

    tonsi

  • **
  • 101
  • Добре , че я има нея "НАДЕЖДАТА"
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #27 -: Август 10, 2012, 10:39:13 am »
алеа какво става с теб направи ли тест :) стискам палци да е положителен
*

    tonsi

  • **
  • 101
  • Добре , че я има нея "НАДЕЖДАТА"
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #28 -: Август 10, 2012, 10:48:26 am »
В началото си мислех че ще е лесно бебеправенето,но уви почти година се борим вече , започнаха да ме изморяват тези тестове за ов,БТ всяка сутрин, безброй прегледи и изследвания слагане на сърце по график , и накрая да ми дойде точно на датата , и пак отрицателен резултат .Питам се хората които не искат деца и ги захвърлят после или правят аборти как от раз забременяват без прегледи,ОВ,БТ, И Т.Н защо трябва да ни е трудно ...Извиняваите не е по темата , но  :balk_146: имах нужда да си споделя да ми олекне :)
*
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #29 -: Август 10, 2012, 11:27:13 am »
Тонси, има емоционален подфорум, много момичета са минали през това, там ще намериш подкрепа и точните думи :)

Замисляли ли сте се за специализирана клиника?

*

    tonsi

  • **
  • 101
  • Добре , че я има нея "НАДЕЖДАТА"
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #30 -: Август 10, 2012, 11:30:55 am »
Тонси, има емоционален подфорум, много момичета са минали през това, там ще намериш подкрепа и точните думи :)

Замисляли ли сте се за специализирана клиника?
ами честно да ти кажа минавало ми е през ума ,но все си мисля че няма да се стигне до там
*
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #31 -: Август 10, 2012, 14:13:40 pm »
Тonsi...не губи кураж миличка, всичко ще си дойде на мястото, аз да Ви кажа тест не си направих реших да изчакам 2-3 дена и тогава, мъчи ме едно любопитство...но то както знам убивало котката...ще търпя.Днес нямам нито един симптом, но не губя надежда, дано търпението ми бъде възнаградено! osi_16
Alea Iacta Est!



Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #32 -: Август 10, 2012, 15:54:10 pm »
elea, и аз иначе днес съм без никакви симптоми за идващ цикъл,само дето БТ сутринта ми беше 37.00 което ме навява на мисълта , че ще ми дойде.дано да не ти дойде и да видиш двете черти успех
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #33 -: Август 10, 2012, 17:28:18 pm »
elea и 6mat4ica дано поне вие този месец да видите +++++++++++ тестчета аз си запазвам правото и мечтите за следващия.Днес имах неканени гости от лелката и не мога да разбера защо така се получава откакто бебеправим почти всеки месец ми закъсняваше а сега ме изненада 7 дена по рано но такъв е живота ще продължаваме да опитваме.Успех на всички който бебеправят :wink:

*
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #34 -: Август 10, 2012, 17:50:29 pm »
между другото и аз съм така, или малко по-рано ще ми дойде или по-късно, откакто бебеправим все симптоми , всеки месец тестове....лудница в главата ми, с тия мисли май съм за емоционалния форум  :D
Alea Iacta Est!



*

    tonsi

  • **
  • 101
  • Добре , че я има нея "НАДЕЖДАТА"
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #35 -: Август 10, 2012, 19:22:39 pm »
няма страшно и аз съм за там май ,само че на мен ми идва точно на датата като по часовник :)
*

    tonsi

  • **
  • 101
  • Добре , че я има нея "НАДЕЖДАТА"
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #36 -: Август 11, 2012, 09:18:31 am »
Момичета имам едно въпросче,вече трети ден съм с положителни тестчета за ов бт 36.4 ; 36.5 на първия положителен тест лекарката ми каза че имам фоликул в левия яйчник 24 мм ,но още не се е пукнал и до 2 дена сиг ще се пукне и бт ще се покачи. та въпроса ми е днес се събудих в 4 :30 и я премерих беше 36.5  после в 8 :30 пак я примерих и беше 36.8 според вас кое е вярното дали се е спукал фоликула.пожелавам много  :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: този месец
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #37 -: Август 11, 2012, 16:16:28 pm »
Моята битка продължава и следващият месец,днес ми дойде,от горе на всичко май пак закъсах с мойте некадърни бъбреци и ме пари като пишкам и после ще пия и чайче от мечо грозде.Елеа,дано не ти дойде на теб и да се похвалиш с положително тестче,късмет на всички
*
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #38 -: Август 11, 2012, 17:01:37 pm »
Имам признаци на ПМС май, мисля , че ще ми дойде всеки момент....но продължавам упорито да устоявам на тестовете и така :) взела съм си един тест и  се гледкаме, но съм решила да изчакам още малко.Мъжът ми едвам ме търпи....то все симптоми, все разни неща си внушавам, ето днес сутринта  ми се пригади и не пих кафенце...и като съм се нахилила , дано утре да не рева  :lol: :lol: :lol:
Alea Iacta Est!



Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #39 -: Август 11, 2012, 17:45:56 pm »
Момичета много се извинявам предварително,но не можах да намеря в форума нещо за цветна бременност.Интересуваме защото всички симптоми продължават да са налице плюс днескашното сутришно повръщане а и ми дойде 7 дена по рано до сега никога не ми се е случвало най много 1-2 или на датата но сега ми тече розова кръв и то съвсем малко не както другпът обилно и нямам съсиреци.Извинявам се отново :oops: