0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #100 -: Август 24, 2012, 20:00:58 pm »
На мен ми остават 3 дни до М днес имам някакви болки все едно ще ми дойде всеки момент :( ох сигурно ще ми дойде , но защо имам вече почти 2 седмици и повече силно болезнени гърди друг път не ми се е случвало странно
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #101 -: Август 24, 2012, 21:24:58 pm »
Е и аз имам да чакам поне 5-6 дни до тестче, и дано да е с позитивен резултат :-)
успех на всички
*
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #102 -: Август 24, 2012, 22:16:24 pm »
 :crossfingers: :crossfingers: успех на всички ни момичета :crossfingers: моля се за всички ни след няколко дена да се засечем в някоя друга темичка за бременилки  :balk_602: :bighug: :crossfingers:
*
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #103 -: Август 25, 2012, 08:18:52 am »
fuf4e не се отчайвай, стискам палци да не ти дойде :).Мен чакането ме убива ...като знам колко  имам до 13 септември, още сме едва в началото, но сме много активни този месец дано да се получат нещата!!!!
Alea Iacta Est!



Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #104 -: Август 25, 2012, 12:52:34 pm »
Zdraveite!novobranec sum...no bix iskala da popitam kakvo mislite i kakvo bixte me posuvetvali za6toto sum mnogo pritesnena i oburkana! poprincip M.C mi idva tochno na 27dmiq den i mnogo rqdko e pridrujen sus simptomi (bolki v gurdite,korema, krusta i t.n.)! Tozi mesec ve4e ot dva dena mi zakusnqva a imam bolki v gurdite,krusta i stomaxa pove4e ot sedmica,kato za M.C.Trudno mi e da spq cqla no6t e edno bezprestanno vurtene i imam bolki v qicnicite ostri , no v po - golqmata chast ot vremeto tazi bolka e pove4e kato leko pridurpvane (neznam kak da go obqsnq).Vuprosa mi e ima li vuzmojnost da sum bremenna , mogat li da budat vuzprieti kato simptomi na bremennost i kakvo da pravq !? da iz4akam eventualno da se poqvi M.C ili...???blagodarq vi predvaritelno!!! nadqvam se da polu4a burz otgovor, za6toto sum mnogo pritesnena i uplashena.
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #105 -: Август 25, 2012, 13:55:45 pm »
Просто си направи тест.
Може да са симптоми на бременност. Успех!
*
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #106 -: Август 25, 2012, 13:59:22 pm »
janetval, направи си тест при 2 дена закъснение! И пиши на кирилица, моля те!

Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #107 -: Август 25, 2012, 14:43:21 pm »
Благодаря за отговора!Бих искала да попитам на два дена закъснение резултата на теста колко е достоверен,защото бях чела ,че трябва да се изчакат поне 4ри дена.
*
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #108 -: Август 25, 2012, 16:13:17 pm »
Достатъчно е достоверен. Направи теста с първата сутрешна урина!

Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #109 -: Август 25, 2012, 16:43:03 pm »
Това ще направя утре сутрин  8O !!! Ако е позитивен ще стане интересно  :oops:
Отново благодаря много!!!
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #110 -: Август 27, 2012, 08:45:33 am »
Здравейте!
И аз да драсна тук,при все че вече имам едно дете  :oops:
По принцип МЦ ми е на 28 дни,миналия месец ми дойде на 24 ден.Тоест на 03/08.Контакти имахме на 08,12,15,17,18 и 22 ден от цикъла.Върти ми се из корема и подсъзнателно че сме направили НЕЩОТО.Апетита ми стана огроооомен,супер нямам сили,прималяло ми е постоянно,вие ми се свят,като хапна малко и стомаха ми става на топка,от 3 дни получавам болки ниско долу,все едно ще ми дойде,а след раждането нямам болки,даже някой път не разбирам кога ми е дошло.Гърдите са ок,но те и при първата бременност не ме боляха.Сега /не/чакам лелката на 31/08,ако смятам отново на 28 дневен цикъл.




*
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #111 -: Август 27, 2012, 13:48:24 pm »
Здравейте!
И аз да драсна тук,при все че вече имам едно дете  :oops:
По принцип МЦ ми е на 28 дни,миналия месец ми дойде на 24 ден.Тоест на 03/08.Контакти имахме на 08,12,15,17,18 и 22 ден от цикъла.Върти ми се из корема и подсъзнателно че сме направили НЕЩОТО.Апетита ми стана огроооомен,супер нямам сили,прималяло ми е постоянно,вие ми се свят,като хапна малко и стомаха ми става на топка,от 3 дни получавам болки ниско долу,все едно ще ми дойде,а след раждането нямам болки,даже някой път не разбирам кога ми е дошло.Гърдите са ок,но те и при първата бременност не ме боляха.Сега /не/чакам лелката на 31/08,ако смятам отново на 28 дневен цикъл.

горе подчертаното все едно съм го писала аз...само дето аз чакам да /не/ ми дойде лелката на 30/08 :)
успех mbluedeep  :crossfingers:
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #112 -: Август 27, 2012, 13:51:06 pm »
Здравейте!
И аз да драсна тук,при все че вече имам едно дете  :oops:
По принцип МЦ ми е на 28 дни,миналия месец ми дойде на 24 ден.Тоест на 03/08.Контакти имахме на 08,12,15,17,18 и 22 ден от цикъла.Върти ми се из корема и подсъзнателно че сме направили НЕЩОТО.Апетита ми стана огроооомен,супер нямам сили,прималяло ми е постоянно,вие ми се свят,като хапна малко и стомаха ми става на топка,от 3 дни получавам болки ниско долу,все едно ще ми дойде,а след раждането нямам болки,даже някой път не разбирам кога ми е дошло.Гърдите са ок,но те и при първата бременност не ме боляха.Сега /не/чакам лелката на 31/08,ако смятам отново на 28 дневен цикъл.
Успеха май е с теб-като гледам си имала и зацапване преди няколко дни...имплантация,може би?!? :)

горе подчертаното все едно съм го писала аз...само дето аз чакам да /не/ ми дойде лелката на 30/08 :)
успех mbluedeep  :crossfingers:




*
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #113 -: Август 27, 2012, 14:00:40 pm »
да, вчера имах зацапване, а днеска няма нищо за сега, пък ми е рано за М, като по часовник на 28 дена ми е по принцип. Имам усещането, че всеки момент ще ми дойде,м къркорят ми червата и имам бодежи и в двата яйчника  :balk_159:
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #114 -: Август 28, 2012, 13:13:19 pm »
 :hello2:и от мен!!!Като новичка да се запиша и тук!Пожелавам на всички да се сбьдне голямата мечта :dance2:!!!А аз се включвам с надежди за следващия месец.Днес започна да ме наболява корема вьпреки че лелката трябва да доиде след пет дена,но като е трьгнала да идва да идва по барзо и да започваме с новите опити!И дано този пат имаме време за повече сьрчица! :wave:
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #115 -: Август 28, 2012, 16:27:49 pm »
Е аз бях до тук с терзанията.днес започваме новия месец на бебеправене.успех на чакащите
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #116 -: Август 28, 2012, 19:11:08 pm »
Успех на всички които чакат двете чертички :) Аз съм с 8 дни закъснение и един отрицателен тест. Утре имам час при гинеколога ми, че вече не знам какво да мисля. Дано теста да е отчел грешно и да си имаме малка точица утре. Иначе имам ПМС и имам чувството, че всеки момент ще ми дойде. Успех още веднъж на всички и стискам палциии :)
*
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #117 -: Август 29, 2012, 09:25:26 am »
Успех на всички които чакат двете чертички :) Аз съм с 8 дни закъснение и един отрицателен тест. Утре имам час при гинеколога ми, че вече не знам какво да мисля. Дано теста да е отчел грешно и да си имаме малка точица утре. Иначе имам ПМС и имам чувството, че всеки момент ще ми дойде. Успех още веднъж на всички и стискам палциии :)
стискам палци да е това , което искаш....дано теста да е отчел грешно или може да си била с по късна овулация и да е още рано за тест..оф незнам , утре непременно да пишеш какво е станало!!!!!
Alea Iacta Est!



Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #118 -: Август 29, 2012, 11:07:38 am »
velvett дано да е грешка на теста и днес след прегледа да се похвалиш с добри новини.elea  така като гледам с теб /не/ очаква ме горе долу по едно и също време лелката но дано този месец ни донесе на всички така желаните и очаквани :bfp: успех в бебеправенето

*
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #119 -: Август 29, 2012, 11:36:45 am »
velvett дано да е грешка на теста и днес след прегледа да се похвалиш с добри новини.elea  така като гледам с теб /не/ очаква ме горе долу по едно и също време лелката но дано този месец ни донесе на всички така желаните и очаквани :bfp: успех в бебеправенето
Аз чакам лелката на 13.09 много време имам..но мисля , че усвоихме добре овулацията, и дано да има резултат.Да ви кажа мили бъдещи мами..мисля , че усещам тежест долу около яйчниците от два дни, и корема ми непрестанно къркори.Започва великото ЧУДЕНЕ  :( :( :(
Alea Iacta Est!