0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Майчин дом София - д-р Вакрилов?
« -: Юли 24, 2012, 13:07:11 pm »
Здравейте  :balk_64:
Тъй като съм съвсем новичка във вашия невероятен форум, имам малко въпросчета и много ще се радвам ако ми помогнете с каквото можете!
Да започнем историята от начало!
На 22год. съм и от 3 год. се мъчим за бебчето. Стигна се до извода, че няма да стане по нормалния начин(Тубарен фактор) и  на 19.07.2012г вече е факт входящият ни номер във Фонда 17085!Тъй като ми е супер притеснено имам сто и един въпроса!
Тъй като остановиха стерилитета ми в Майчин Дом София (останах много доволна от всичко , но все пак  :dontknow: , минути за размисъл)искам да събера няколко мнения за докторите! Д-р Вакрилов и д-р Славов?
Някой правил ли там процедурата?
На ясно съм, че се чака около 10 мес., но все пак малко споделен опит от Вас много ще ме зарадва!
Благодаря предварително! Всякаква информация ще ми бъде полезна!  :youwoman:
   
"Тайната на успеха е в постоянството към целта!!!
Re: Майчин дом София - д-р Вакрилов?
« Отговор #1 -: Август 02, 2012, 18:55:40 pm »
Хей .. много сте били скромни тук .. хайде поне един отговор osi_10
"Тайната на успеха е в постоянството към целта!!!
Re: Майчин дом София - д-р Вакрилов?
« Отговор #2 -: Август 02, 2012, 21:02:43 pm »
А защо не се насочиш към клиниките с установена успеваемост? В МД само защото там са ти поставили диагнозата? 8O Щом си със заповед, а не самофинансирате опита си, предполагам не е без значение за вас от кой път ще стане...

Re: Майчин дом София - д-р Вакрилов?
« Отговор #3 -: Август 03, 2012, 12:09:36 pm »
 Мишле82, благодаря!
Ами разбира се, че има значение, тъй като чакането е доста! Именно заради това пуснах темата за да разбера кой, къде е правил процедурата за да мога да се ориентирам :needleani: Четох доста положителни отзиви за Д-р Вакрилов, но все пак  :balk_80:
Не е заради поставената диагноза, просто останах с много добри впечатления от клиниката и целият персонал!
Кои клиники имаш в предвид? Четох много за различните клиники, но както навсякъде има доволни има и доста недоволни! Това е много объркващо... :balk_144: Във форума съм постоянно от 5-6 дни и изчетох какво ли не ...
"Тайната на успеха е в постоянството към целта!!!
Re: Майчин дом София - д-р Вакрилов?
« Отговор #4 -: Август 03, 2012, 12:54:01 pm »
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=3198.0
Ето от тук можеш да се ориентираш кои са водещите лекари в тази област.
Разбира се, ако ти имаш доверие в др.Вакрилов, аз не бих искала да те разубеждавам. В голяма степен успеха зависи от твоята психическа нагласа, а тя се поражда основно от доверието в лекаря.
Конкретно на въпроса ти не мога да отговоря, защото аз бях пациентка на др.Владимиров, просто ти подсказвам да потърсиш още информация, за да си сигурна, че си взела най-правилното решение. За нов човек във форума, знам че е трудно да остееш най-важната за теб информация.

Re: Майчин дом София - д-р Вакрилов?
« Отговор #5 -: Август 03, 2012, 13:40:27 pm »
А Вакрилов не работеше ли с Янакиева във Вита?! Откриха там отделение за АР.
Re: Майчин дом София - д-р Вакрилов?
« Отговор #6 -: Август 03, 2012, 14:04:25 pm »
Мишле82 Отново благодаря, настина ми е много трудно  :balk_143: като оставим факта че ми дойде като гръм от ясно небе тази новина .. просто съм шашната по всички възможни параграфи! Има време още да помисля и да реша ... :thankyousign:

А Вакрилов не работеше ли с Янакиева във Вита?! Откриха там отделение за АР.
Именно за този доктор става на въпрос! Някаква информация  osi_1
"Тайната на успеха е в постоянството към целта!!!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Майчин дом София - д-р Вакрилов?
« Отговор #7 -: Август 03, 2012, 15:28:07 pm »
Люба, използвай функцията за търсене:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?action=search

напиши "Вакрилов" и ще излязат резултати.

в момента едва ли има много скорошни негови пациентки, които да пишат тук, затова и не получаваш отговори.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Майчин дом София - д-р Вакрилов?
« Отговор #8 -: Август 03, 2012, 15:53:33 pm »
Благодаря  jam  :bighug:
Аз ще бъда доволна дори и предишни пациенти.. просто някаква информация от пациенти, които са били при него.. дори и отрицателни отговори да са .. просто информация.. каквато и да е ..
"Тайната на успеха е в постоянството към целта!!!