0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Агапурин
« -: Юли 18, 2012, 11:18:37 am »
Здравейте, пия агапурин поради имунологични отклонения. Забелязвам, че тези месеци цикълът ми е скъсен от 30-31 на 26-27 дни, но без да се е повлияло като количество.Възможно ли да е от агапурина?
                                                                                                            Само едно нещо прави мечтата невъзможна:страхът от    неуспех.,Алхимикът,Паулу Коелю
*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Агапурин
« Отговор #1 -: Октомври 24, 2012, 10:07:29 am »
Здравейте, и аз от 25 дена пия Агапурин - но от няколко дена забелязвам , че ми става лошо - а в стомаха ми все една има топка - много неприятно усещане, дори се събудих през ноща от това усещане .. Ще ми е интересно ако някой приемал този препарат сподели мнение , благодаря  :P :P


*
Re: Агапурин
« Отговор #2 -: Октомври 24, 2012, 14:14:34 pm »
Аз съм приемала този продукт миналата година и сега преди 10 дни го спрях и двата пъти по около 50дни лечение и не съм имала абсолютно никакви странични ефекти.Ако продължават тези оплаквания ,които получаваш и отговарят на страничните ефекти от листовката можеш да уведомиш твоя лекуващ лекар.

Re: Агапурин
« Отговор #3 -: Октомври 24, 2012, 14:32:58 pm »
Здравейте, и аз от 25 дена пия Агапурин - но от няколко дена забелязвам , че ми става лошо - а в стомаха ми все една има топка - много неприятно усещане, дори се събудих през ноща от това усещане .. Ще ми е интересно ако някой приемал този препарат сподели мнение , благодаря  :P :P
и аз пия агапурин от 3 месеца, но понякога го спирам за няколко дни, защото ми понижава много кръвното и докторката каза, че може и през ден да го пия.
Иначе ми се е гадило няколко дни през нощта, но като го пия след хранене вечер не съм имала проблеми.
*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Агапурин
« Отговор #4 -: Октомври 24, 2012, 15:13:42 pm »
Благодаря ви момичета за споделеното , дано има ефект от приемането му ... за сега ми е изписан за 45 дена -вечер по 1 таб.