0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

GONAL F
« -: Юли 11, 2012, 16:50:09 pm »
Здравейте, мили!! Ето чеме на прага на второт ти инвитро!! Утре живот и здарве трябва да започна стимулацията с Гонал - сутрин и вечер по 75. Този път сме писалката!? Малко ме притеснява самото слагане! Дължа ги в хладилника - така студен ли да си го инжектирам ! :? Моля мнения на миналите вече !?
Re: GONAL F
« Отговор #1 -: Юли 11, 2012, 17:30:13 pm »
Моята доза първоначално беше 22г, т.е. доста повече от твоята, но си го слагах директно от хладилника  :D Успех!
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


*
Re: GONAL F
« Отговор #2 -: Юли 11, 2012, 17:48:14 pm »
Дали си бях въобразила или не, не знам , но като си слагах веднага след, като е била в хладилника мааалко ме болеше. За това затоплях за кратко писалката между дланите преди инжектирането. Възможно и да е защото след 3-тия ден вече си чувствах зоната около пъпа по чувствителна. По същия начин затоплях и ампулите за другите инжекции.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
Re: GONAL F
« Отговор #3 -: Юли 11, 2012, 17:56:04 pm »
Аз от вчера съм на Гонал х 150 веднъж дневно между 14-18 ч.,така ме инструктира сестрата,както и да го държа в хладилник.Не е споменавала да трябва да се затопля или да се вади по рано от хладилника.
Успех!
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: GONAL F
« Отговор #4 -: Юли 12, 2012, 01:53:41 am »
Директно от хладилника го слагах и при трите опита, нямах проблеми.
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: GONAL F
« Отговор #5 -: Юли 12, 2012, 08:33:50 am »
Хей ето че си идвам от първия гонал.  :) Хора изобщо нищо не усетих - направо се чудя влезе ли лекарство не влезе ли !! Успех на всички ви!!
Re: GONAL F
« Отговор #6 -: Юли 21, 2012, 13:33:11 pm »
Може след като го извадиш от хладилника да го оставиш за 5 мин.на стайна темперетура, за да се темперира и после да си го сложиш. Няма да му стане нищо и усещането е по - приятно.