0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
МОМИЧЕТА - МОМЧЕТА
« -: Февруари 05, 2005, 12:51:52 pm »
Искам да попитам докога писанията тука ще започват по следния начин: ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА?

Не смятате ли, че има и НЕ-МОМИЧЕТА които четат и пишат.

АЗ ЛИЧНО СЕ ЧУВСТВАМ ОБИДЕН ОТ ТОВА - ВСЕ ЕДНО СИ НЯМАМ ДРУГА РАБОТА И СЕ МЕСЯ В ЖЕНСКИТЕ ВИ ТАМ НЕЩА.
*

    mimss

  • *
  • 156
  • И от най-тъмните облаци вали светла вода!
МОМИЧЕТА - МОМЧЕТА
« Отговор #1 -: Февруари 05, 2005, 13:04:00 pm »
Бен,
Всичките усилия на момичетата тук ще идат по дяволите с трясък, ако няма периодична "намеса"  :wink:  на някой мъжкар. По един или друг начин.

Не се хаби с такива въпроси. Не личи ли че те гладим нежно и внимателно по посока на косъма?

Аз няма да участвам в анкетата.

Поздрави,

М.
*
МОМИЧЕТА - МОМЧЕТА
« Отговор #2 -: Февруари 05, 2005, 13:04:10 pm »
Упс, извинявам се.  :oops:
Приемам критиката за себе си и няма да се повтаря това.
 :balk_9: Наистина за да се създаде бебче са необходими двама и единия трябва да е задължително НЕ-МОМИЧЕ.  :bed:

Но съгласи се, че в повечето семейства движещата сила на решението на този проблем е нежната половинка.  :balk_95:
Или може би вие ни гласувате пълно доверие на тази тема и оставяте в повечето случаи нещата в наши ръце.  :balk_113:
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
МОМИЧЕТА - МОМЧЕТА
« Отговор #3 -: Февруари 05, 2005, 13:06:10 pm »
Ей,не дей да се сърдиш и да си внушаваш глупости,никой не си е помислил такова нещо.По -скоро е въпрос на навик може би,защото тук много рядко е писал мъж.Напротив много се радваме,че и мъжете вече се интересуват и четат за тези проблеми,а не оставят всичко на оловинката си.Добре дошъл си!!!!! :D
<br />
*
МОМИЧЕТА - МОМЧЕТА
« Отговор #4 -: Февруари 05, 2005, 13:08:36 pm »
Цитат на: cygnus
Упс, извинявам се.  :oops:
Приемам критиката за себе си и няма да се повтаря това.
 :balk_9: Наистина за да се създаде бебче са необходими двама и единия трябва да е задължително НЕ-МОМИЧЕ.  :bed:

Но съгласи се, че в повечето семейства движещата сила на решението на този проблем е нежната половинка.  :balk_95:
Или може би вие ни гласувате пълно доверие на тази тема и оставяте в повечето случаи нещата в наши ръце.  :balk_113:


ДА ГЛАСУВАМЕ ВИ ДОВЕРИЕ ама не за всичко.

И отново НЕ СЪМ СЪГАСЕН, ЧЕ АКО НЕ СТЕ ВИЕ ЕДВАЛИ НЕ НЕЩАТА ЩЕ СИ ОСТАНАТ ТАКА - а двойката без деца...

АКО четейки всичко в ТОЗИ ФОРУМ оставате с такива впечатления - не заключвайте че ВИНАГИ Е ТАКА - ЕТО АЗ ПОНЕ СЪМ ЕДНО ИЗКЛЮЧЕНИЕ
*
МОМИЧЕТА - МОМЧЕТА
« Отговор #5 -: Февруари 05, 2005, 13:10:58 pm »
Цитат на: z22
Ей,не дей да се сърдиш и да си внушаваш глупости,никой не си е помислил такова нещо.По -скоро е въпрос на навик може би,защото тук много рядко е писал мъж.Напротив много се радваме,че и мъжете вече се интересуват и четат за тези проблеми,а не оставят всичко на оловинката си.Добре дошъл си!!!!! :D


Аз не се сърдя - защото ако се сърдех нямаше да съм тука все още
*
МОМИЧЕТА - МОМЧЕТА
« Отговор #6 -: Февруари 05, 2005, 13:13:36 pm »
Цитат на: mimss
Бен,
Всичките усилия на момичетата тук ще идат по дяволите с трясък, ако няма периодична "намеса"  :wink:  на някой мъжкар. По един или друг начин.


Съгласен съм, че има неща които една ЖЕНА колкото и да се мъчи и да подръжава на едни мъж НЕ МОЖЕ Да направи - например мнение от мъжка гледна точка.

И мисля, че трабва да има достъ съвети от страна на един мъж дори и не чак толкова зрял - както биха ме описали някои от жени-пръсъстващите тука
*
МОМИЧЕТА - МОМЧЕТА
« Отговор #7 -: Февруари 05, 2005, 13:14:40 pm »
Покажи ми къде точно съм написала, че ако не сме ние ще си останем без деца?
Напротив - написах , че за да се създаде бебе, за необходими - момче и момиче - необходимо, но за съжаление понякога недостатъчно условие.
Добре де, обясни ми тогава защо по тези форуми пишат предимно момичета и на 10 момичета се пада да пише 1 момче примерно (не съм ги броила).
Може би сме по-емоционални не знам. Или може би на жената й е по-силно заложен майчинския инстинкт. Какво мислиш ти по въпроса?
Освен това ми прави впечатление, че доста често  мъжете се притеснявате да обсъждате тази тема. Разбира се, не всички, за щастие!!! Това не значи, че не го изживявате силно като нас.
*
МОМИЧЕТА - МОМЧЕТА
« Отговор #8 -: Февруари 05, 2005, 13:19:00 pm »
Цитат на: cygnus
Добре де, обясни ми тогава защо по тези форуми пишат предимно момичета и на 10 момичета се пада да пише 1 момче примерно (не съм ги броила)...

...
Освен това ми прави впечатление, че доста често  мъжете се притеснявате да обсъждате тази тема. Разбира се, не всички, за щастие!!! Това не значи, че не го изживявате силно като нас.


Сама си си отговорила
*

    mimss

  • *
  • 156
  • И от най-тъмните облаци вали светла вода!
МОМИЧЕТА - МОМЧЕТА
« Отговор #9 -: Февруари 06, 2005, 13:30:01 pm »
Цитат на: bigben

И мисля, че трабва да има достъ съвети от страна на един мъж дори и не чак толкова зрял - както биха ме описали някои от жени-пръсъстващите тука


Именно по тази причина очевидно всички тук те четат, и, ако забелязваш, изобилие от отговори хвърчи още в първите минути, след като постнеш.

Аз бих заменила "съвети" с "мнения".

Така де, да не ти растат много крилата.  :wink:
*

    Anonymous

МОМИЧЕТА - МОМЧЕТА
« Отговор #10 -: Март 04, 2005, 22:29:45 pm »
Sygnus,аз си мисля,че на 100 жени се пада 1 мъж,който да чете и пише тук.И си мисля,че ако не сме ние жените да движим нещата,ще си останем цял живот БЕЗ ДЕЦА.И не говоря празни приказки,ами си е така.Не само моя мъж,ами и при всички двойки,които познавам/независимо,дали са с проблем или не/,жените движат нещата.А може би наистина и майчинското чувство си казва думата.Така,че нека някой хора не се засягат,като продължавам да пиша"Здравейте,момичета".
МОМИЧЕТА - МОМЧЕТА
« Отговор #11 -: Април 22, 2005, 12:11:29 pm »
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА или ЗДРАВЕЙТЕ
  ДА СЪГЛАСЕН СЪМ
  НЕ СЪМ СЪГЛАСЕН
 
Нещо не е зададен точно въпроса- съгласен/несъгласен с кой от двата варианта - първия или втория?
Бъди себе си!