0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    julia_m

  • ****
  • 665
  • Най-хубавото нещо тепърва предстои :)
Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #160 -: Септември 04, 2012, 16:58:48 pm »
Качвам снимки на столчето за хранене - Bertoni
Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #161 -: Септември 07, 2012, 19:20:28 pm »
Продавам:

Космонавт - обличан 2 пъти, от 0-3 месеца - 20лв
Спален чувал за новородено - неизползван, 10лв
Анцунг - от 0-3месеца, много запазен - 10лв
Комплект ританки и блузка - от 0-3месеца, почти нови - 7лв
Гащиризон - от 0-3месеца, много запазен - 7лв

Имам и още снимки ако някой прояви интерес.

Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #162 -: Септември 08, 2012, 14:17:38 pm »
Продавам количка Хаук Малибу - летен вариант и кош за новородено за 100лв. Коша е ползван съвсем малко, защото София само ревеше и се принуждавах да я нося и излизахме само за по 30мин. :lol:
Седящата част е със нормални следи от употреба. Колани, сенник, платнената част - всичко си е наред, не са избелени или с петна. Единствената забележка е гумената част на дръжката е цепната и се вижда алуминия отдолу, предполагам от слънцето се получи защото изведнъж се появи. Количката е в София ако някой иска може да я види.

Продавам и слинг Премакс, бежов цвят - 25лв.

Ще пусна снимчици тези дни, че сега ми е малко нанагорно  :?

Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #163 -: Септември 08, 2012, 22:43:39 pm »
Търся кошара този тип на сносна цена, без всякакви екстри(повивалник и тем подобни), трябва ми само за спане като пътуваме на някъде:))

*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #164 -: Септември 09, 2012, 09:57:15 am »
Сестра ми търси спешно двуетажно легло като това без матраците. Да е в София.
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #165 -: Септември 09, 2012, 10:34:09 am »
mira_mimi ,във Варна от един детски център продават за 70лв с матраците 70/140.

Ако искате линк ,ще потърся ище пусна:))),ако все още са нали4ни разбира се


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*

    julia_m

  • ****
  • 665
  • Най-хубавото нещо тепърва предстои :)
Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #166 -: Септември 09, 2012, 22:14:06 pm »
Качвам снимки на столчето за хранене - Bertoni

ПРОДАДЕНО!

Контейнерите и стерилизатора също са продадени!
Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #167 -: Септември 10, 2012, 10:37:10 am »
mira_mimi ,във Варна от един детски център продават за 70лв с матраците 70/140.

Ако искате линк ,ще потърся ище пусна:))),ако все още са нали4ни разбира се

Вали, къде е това? Аз се интересувам.
Сигурна ли си, че е само за 70лв? Доста ниско ми се вижда. :?

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #168 -: Септември 10, 2012, 15:01:26 pm »
Вали, най-ниската цена на ново 2-ет. легло 82 ширина, което успях да намеря беше 260 лв. така че моля за линк  :D

Сестра ми продава:
детска кошара 70/140 Има 3 нива на матрака и махаща се решетка отпред. Ползвана е  само от едното дете само. http://prodavalnik.com/detsko-leglo-70-140-sm-i9386527

спалня 114/190 от чам http://prodavalnik.com/spalnya-i9386875

« Последна редакция: Септември 10, 2012, 16:00:15 pm от mira_mimi »
*
Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #169 -: Септември 10, 2012, 15:30:54 pm »
продавам количка за близнаци hauk roadster duo черна - 120 лева. здрава със забележки (поизбеляла на сенниците )
термо чували универсални на джордани 2 бр. за 55 лева -състояние отлично(продават се в комплект )
столче за кола макси кози сити -черно (със сиво )-65 лева.-състояние добро.
 обявата важи за София

при възможност ще кача снимки .
 могат да се видят в София , Младост 1
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #170 -: Септември 10, 2012, 22:28:44 pm »
Момичета търся колела от количка COSATTO,тази вечер ни се счупи едното колело.Голям ужас,сама с двама бебоци,все едно съм без ръце.

Или,ако знаете къде се продават части за такава количка,пак ме устройва

Благодаря ВИ
Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #171 -: Септември 10, 2012, 23:08:18 pm »
Бина, обърни се към магазина, от който си купила количката. Аз така съм си поръчвала резервни части за моето Пег перего от м-н Щъркел. Те се свързаха с вносителя. Но си беше чакане. А до тогава - не знам как ще я караш наистина. :(

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #172 -: Септември 12, 2012, 13:13:33 pm »
http://prodavalnik.com/namalena-tsena-detski-dvuetazhni-legla-i7494855

И да ме по4ерпите мен и децата :)))))))))


Д-р Стаменов,обичаме ви!
Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #173 -: Септември 12, 2012, 13:30:58 pm »
Вали, много ти благодаря. :)

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*

    julia_m

  • ****
  • 665
  • Най-хубавото нещо тепърва предстои :)
Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #174 -: Септември 12, 2012, 14:59:26 pm »
Ето и снимки за коритото :
http://prodavalnik.com/bebeshki-dreshki-i9248269

и още няколко неща, които продавам, изключително запазени, размерите са до 6 месеца:
http://prodavalnik.com/dreshki-i9248641

http://prodavalnik.com/dreshki-i9248539

http://prodavalnik.com/dreshki-i9248375
http://prodavalnik.com/bebeshki-i-detskki-drehi-i9245419


Момичета, част от бодитата и камизолките вече раздадох, останах ми момчешки бодит до към 7-8месец.

*
Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #175 -: Септември 13, 2012, 12:39:22 pm »
Продавам бебешки маратонки BICAL, произведени в Бразилия.

Цвят сиво, зелено и малко оранжево.

Обувани са 2-3 пъти, в отлично състояние, размер № 19.

Бях ги обявила на 20 лв, намалявам цената на 15 лв.

Подарявам и калан за прохождане на Canpol.
*
Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #176 -: Септември 14, 2012, 09:04:24 am »
Продаваме си количката за близнаци Chiplino Duo, триколка, тревно зелена, комбинирана със зимно покривало, чанта, има и покривало за дъжд с леки забележки.
Става за новородени, влиза през стандартните врати, но не и в асансьор в разгънато положение.
Количката е използвана почти 2 години и има забележки, затова при интерес може да се види на място. Обявата е за Русе.
Цена - по споразумение.


Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #177 -: Септември 15, 2012, 10:23:37 am »
Дойде време и за есенната разпродажба  :lol: Снимките са линкове към албуми с повече снимки.

12-24-36 м Продавам две нови халатчета за баня тип пончо по 9 лв едното.
Не са ползвани никога, само са изпрани и прибрани. Снежнобели са, с качулка. Хавлиеният плат е много плътен, двоен, мек.Има цепки странично. От Ларедут са купувани, размер 86 см. Уголемени са, така че могат да се носят докъм 3 годинки. Дължина 52 см, ширина 37 см Ще кача снимки довечера.

18-24 м Две ватирани екипчета Фокс по 18 лв едното.
 Слагани са по няколко пъти, като нови са. Доста дебели и плътни. Мекичко памучно трико. Долнището е едноцветно, с две сладки джобчета с къдрички. Ластик и връзки в талията. Горнището е с мотив на цветя, къдрички на раменете, копчета на деколтето. Има 3 копчета на гърба. Къс модел. Единият комплект е в розово и кремаво, а другият в 2 нюанса лилаво. Цветовете са по-наситени, отколкото са излезли на снимките.
Горнище: дължина 30,5 см, широчина 30 см, ръкав 31,5/28,5Долнище: талия 24,5 см, дължина 47,5 см, от чатала 31,5 см

                   

12-18-24 м Дебели термо джинси - 8 лв
Идеални за студените зимни дни. Наситено розов джинсов плат, ситен рипс. Подплатени с дебел полар отвътре. Ластик в талията. Крачолът леко се разкроява надолу. Джобчета отпред и отзад. Красиви декорации във формата на пеперуда странично на крачолите. Имат фабрично избелени елементи отпред. Според мен са уголемени, поне що се отнася до моите деца, но крачолчето спокойно може да се подгъне и да се носят така. Носени са една зима, неинтензивно. Много запазени.
Дължина 46 см, от чатала 27 см, талия 21 см



18-24 м Две нови термо потничета George - 10 лв двете
 Нови, необличани, непрани, с опаковка. Поръчах размер 2-3 г, а ми пратиха размер 18-24 м. На опаковката всъщност пише 2-3 г, но вътре са размер 18-24 м и съответно не ми вършат работа...Потничетата са две, снежнобяло и бледорозово. Степен на задържане на топлината 2 при скала от 1 до максимум 3. Разкошно трико, меко, страхотно на допир. Фигурално е, на сърчица. По деколтето има нежна дантела и панделка. Състав на трикото 50% вискоза, 50% полиестер. Материята задържа топлината на тялото. Подходящи са за зимата.
Дължина 40 см, широчина 25 см



12-18 м Пуловерче без ръкави Silver sun - 7 лв
Топло и меко, от акрил. Цветът е светло турско синьо - като на третата снимка. Красиви бродерии отпред и отзад, 2 копченца на яката. По етикет е за 80 см, но е много уголемено. Носено е, само леко заваляно.
дължина 34 см, широчина 29 см



12-18 м Джинсово сукманче Адамс - 10 лв

Слагано е точно 2 пъти, като ново е. Тъмнокафяво на цвят, без подплата. От финия ситен рипс. Дълъг модел. Закопчава се с две копчета на презрамките. Копчетата са с брокат вътре. Има две джобчета, много сладък набор на полата и на платката.По етикет за ръст 86 см.
Дължина 53 см, широчина под мишничките 27 см.

  09.11.2007
Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #178 -: Септември 15, 2012, 10:38:29 am »
18-24 м Две плътни поло блузки - 9 лв двете
Носени са много малко. Много леки следи от употреба има едноцветната, другата е като нова. По етикет за ръст 94 см, ставаха ни почти до 3 годинки. Дългички са, стават и за носене с клинче. Памучно плътно трико, много хубаво. Поло яка, с тик так копчета отзад. Раираната е с наборче под яката и на ръкавчетата. Едноцветната е с платка и набор отпред. Маншетите и яката са от ластично трико. От Ларедут са.
Дължина 37 см раираната и 38 см едноцветната, ширина 27 см, ръкав 31/25 см едноцветната и 29/23 см раираната Цената е за двете, без пощенските.



18-24-36 м Памучно пуловерче М&С - 8 лв
Много сладко пуловерче с поло яка на Marks&Spencer. Носено е малко, с леки следи на употреба. Страхотна материя, много приятна на допир - 94% памук, 4% полиестер, 2% сребриста нишка. Пуловерчето е с буфан ръкавче и лек набор под поло яката. Сребърната нишка присветва, а другите цветове са много свежи.
Дължина 35 см, широчина 28 см, ръкав 32/24 см



18-24-36 м Пола МГН - 8 лв
Красива и ефектна поличка. Плътна е, платът е деним, мъхест и мекичък с кадифен допир. Много джобчета, капси, гайки, брокатен надпис на коланчето отзад. Отпред е с плисенца. Закопчава се с цип и копче. Има вътрешна корекция с ластик и копчета. Няма подплата. Носена е много малко, без забележки. По етикет е за ръст 94 см.
дължина 30 см, талия 21 см



12-18 Памучно пуловерче Ларедут 8 лв
По етикет за ръст 86 см. Памучно, подходящо за пролет/есен или хладни летни дни.От Ларедут е. Обличано е броени пъти, без никакви забележки, като ново. Има интересно деколте с 2 копченца.
Дължина 34 см, широчина 28 см, ръкав 33/25 см



12-18-24 Нов панталон от Ларедут - 8 лв
Тънък, много приятен памучен плат, подобен на деним. Свежо оранжев на цвят, с много джобчета, надписи, апликация. На ластик в кръста. По етикет е за ръст 86 см, но е уголемен. Марка ОКАУ, купуван от Ларедут.
Талия 22 см, от чатала 33 см, дължина 51 см, мерена по външния ръб


Имам и още дрешки, ще ги пусна по-късно.
« Последна редакция: Септември 15, 2012, 10:40:08 am от Жабче »
  09.11.2007
Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #179 -: Септември 15, 2012, 20:00:02 pm »
Снимки на халатчетата (остана едното):


2-3 год Две сукманчета Некст - по 14 лв
Дънков плат, средна дебелина. Може да се носи с чорапогащник през есенно-зимния сезон, с клин и тениска през пролетта и лятото. Страхотна кройка, сладки апликирани зайчета с къдрави краища на апликацията, облечени в плат копчета на точки, контрастни шевове в розово и червено. Презрамките се закопчават с копче, но лесно се облича и без да се откопчават копчетата. Моделчето е късо, с набор на платката, така че полата да стои разперена. Носено, с нормални следи на употреба. По етикет за 2-3 год, не е уголемено както обичайно ми се случва с дрехите на тази марка.
Дължина 47 см,  ширина при платката 29 см

18-24 м Още полички и едно сукманче



сукман 5 лв, розова пола 5 лв, дънкова пола 7 лв. И трите дрешки са носени малко и са без забележки. По етикет са за ръст 92 см и възраст 2 години, но спокойно могат да се носят докъм 2,5-3 години.

Сукман - дънков плат с лека еластичност. Моделчето е мини, късичко. Презрамките са с по 2 копчета. Има копчета и странично. На дупето има бродиран надпис с блестящи камъчета. Турско производство.Дължина 49 см с горното копче и 52 см с долното т.е. това е максималната дължина. Ширина в талията 28 см

Розова поличка - мека, леко мъхеста материя, наподобяваща дънков плат. Отдолу с памучна подплата. В талията е на ластик. Има бродирани цветенца и камъчета по тях, като няколко от камъчетата са паднали. Има си воланче и джобчета, а долу е зашита с набор за подплатата за да стои обемно т.е. тип балон. турско производство.Талия 20 см, дължина 22 см

Дънкова поличка Woody jeans - плътен дънков плат без еластичност. В талията е на ластик. Има памучна подплата отдолу. Тя също е тип балон. Джобчета, декоративни капси, бродерия с пайетки. Талия 19 см, дължина 25 см.
  09.11.2007