0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #80 -: Юли 05, 2012, 11:32:36 am »
продавам количка  Maxi Cosi Loola - цвят Starlight Grey  , с двулицева тапицерия-сребриста за лято и сива за зима, с   подвижен сенник , дъждобран, предпазен борд, багажник , коша се монтира с едно щракване на бутоните в двете посоки-към майката или с лице напред.
тегло:10 кг. Размери:разгъната:д.84/ш.58/в.92/101см.;сгъната,без седалката:д.26/ш.30/в.92см. Алуминиево шаси; диаметър на колелата-предни 165 мм; задни-185 мм. Обръщане на седалката в двете посоки. Размери на седалката:ширина-30см.; дълбочина-23см.;дължина в легнала позиция-80см; облегалката поляга на 4 позиции(от 100º до 150º). Лесно и бързо сваляне на тапицерията;пране на ръка. Преден и заден амортесьор.Централна спирачка на задните колела.
Странични лесно достъпни бутони за освобождаване и заключване на предните колела,въртящи се на 360º


Количката има напълно легнало положение и става за новородено.

Има и зимен чувал-невероятно дебел е , против вятър  също, много много топъл.
Количката я купихме , когато малкия беше на няколко месеца и през зимата не е използвана много.
Има нормални следи от някоя драскотина по рамката и поизтъркано на дръжката- ще снимам и покажа.Ползвали сме я при пътуване , за разходки с колата.Сгъва се много лесно , заема много малко място ,лека и маневрена е .

-към нея може да се монтира кош за новородено или столче , но аз имах кошница за кола , а кош за новородено прецених , че не ми е нужен.

За цена- ще е изгодна  -пишете налични -ще се разберем :wink:. Пазя и оригиналния кашон , така че удобно ще се транспортира.

Продавам я , защото имам и друга количка , а станахме с много колички и няма място.

Ето снимка с щастлив манекен :
при интерес ще снимам детайлно и пратя снимки.
« Последна редакция: Юли 05, 2012, 11:53:53 am от nimika »


*
Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #81 -: Юли 05, 2012, 13:52:38 pm »
Дидон, този линк не води към кофата за памперси.
Аз имам интерес, но искам да я видя на снимка.


 Извинете, нещо не съм се справила с копи-пейст
 ето отново
http://www.amazon.co.uk/Tommee-Tippee-Sangenic-Nursery-Essentials/dp/B002L3TEOW/ref=sr_1_8?s=baby&ie=UTF8&qid=1341485453&sr=1-8

Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #82 -: Юли 05, 2012, 14:52:46 pm »
Това е шезлонга :)
*
Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #83 -: Юли 06, 2012, 13:50:22 pm »
Здравейте,
Търся две коли с педали за двама на две :D Тъй като имам бюджет до 50 лв за двете, не очаквам нови, но все пак да могат да се карат и да са безопасни. Имаше такива Хърби или нещо подобно....Предпочитам да са в Русе, за да е по-лесно вземането....


Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #84 -: Юли 07, 2012, 12:50:52 pm »
Момичета здравейте..... :D Търся си конкретен модел комбинирана детска количка на Чиполино модел Джема 3 в 1,но може да е без столчето за кола защото си имам от първото дете.Още тогава харесвах тази количка,но и тогава и сега немога да си я позволя нова и затова я търся втора употреба.Моля да бъде добре запазена и снимки да ми изпратите ако може.Аз съм от София.Пишете на лични.По -принцип имам още време за да я намеря,но обичам по-отрано да си приготвям всичко.На мен ще ми трябва за зимата.Ако до тогава някой вече иска да си я продава нека пише.Лек ден на всички :D
Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #85 -: Юли 07, 2012, 17:43:25 pm »
Подарявам дрехи за бременни. Нямат забележки.
Три панталона-черния, сивия и един бял, са дълги, за 160 см.височина.
Другите са къси и 7/8.
С много хубави платки, удобни.
Ще се радвам да красят някоя бъдеща мама.

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #86 -: Юли 07, 2012, 17:44:38 pm »
Продължение:

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #87 -: Юли 07, 2012, 20:23:19 pm »
Продължение:

Валидна ли е още обявата?Ако е така пиши на лични.Аз съм 160см.и около 50кг.и немога да си намеря дрехи за бременни толкова малък размер,а в моите вече не се побирам защото бях още по-слаба преди бременността.ще се радвам ако твоите ми станат.
Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #88 -: Юли 08, 2012, 11:05:13 am »
Момичета, ако на някоя от вас й предстои да купува количка First Wheels, ето предложението ми за зимен кош:
http://bg-mamma.prodavalnik.com/kosh-za-novorodeno-zimen-first-wheels--2-br-i7585027
"Истински приятел е не онзи, който е до теб, когато си на дъното, а онзи, който е до теб, когато се мъчиш да изплуваш."

[
Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #89 -: Юли 09, 2012, 09:19:39 am »
Панталоните са подарени :D

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
*
Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #90 -: Юли 10, 2012, 13:47:24 pm »
Момичета,

Ако някой ползва, продавам на символична цена 1 неотворен пакет от Био подложки Bambino Mio.
 
http://family-bg.com/prX_1626.htm

Имам и още един, който не е пълен, него го подарявам към другия.

От София съм, ако имате интерес ми пишете на лични.

Също така продавам и триколка МОНИ за 15 лв. Ще изпратя снимка при интерес.
Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #91 -: Юли 13, 2012, 11:22:39 am »
запис  :wink:
*

    Misty

  • ***
  • 273
  • "Най-хубавото предстои!"
Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #92 -: Юли 13, 2012, 13:18:18 pm »
Момичета,

Ако някой ползва, продавам на символична цена 1 неотворен пакет от Био подложки Bambino Mio.
 
http://family-bg.com/prX_1626.htm

Имам и още един, който не е пълен, него го подарявам към другия.

От София съм, ако имате интерес ми пишете на лични.

Също така продавам и триколка МОНИ за 15 лв. Ще изпратя снимка при интерес.
Това каква триколка е точно детско колело?!



Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #93 -: Юли 14, 2012, 14:46:48 pm »
Продавам вана със стойка - 30 лева.
Проходилка - 20 лева.
Шезлонг - 15 лева.
Бебефон Philips - 35 лева.
Качвам по една снимка, ако има интерес някой да пише на лични.

*
Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #94 -: Юли 14, 2012, 17:47:36 pm »
Момичета, подарявам официално костюмче за момче, размер 86-92. Обличано е само веднъж. Ризата не мога да я намеря в момента, но всяка бяла риза би свършила работа.


*
Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #95 -: Юли 15, 2012, 14:21:37 pm »
Костюмчето е подарено.

Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #96 -: Юли 15, 2012, 14:31:37 pm »
Две обяви в продавалника от мен - и двете играчки са в идеално състояние, кравата - почти не е ползвана, а пожарната е карана само вкъщи.
http://prodavalnik.com/krava-lyulka-i7778301
http://prodavalnik.com/pozharna---za-butane-i-karane-i7778407
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #97 -: Юли 15, 2012, 14:46:28 pm »
Привет  :flower: Дами!

Търся колело кетлер триколка или 14 ка с помощни колела...

гр. София като опция за контакт.
Благодаря!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #98 -: Юли 15, 2012, 17:57:28 pm »
Търся памперс чанта за Stokee,лилава.Ако някой е срещал някъде из нета такава втора ръка ,моля да ми пише,че 220лв за нова ми се виждат доста,а без чанта ще ми бъде трудно.Благодаря предварително!
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*
Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #99 -: Юли 15, 2012, 20:28:41 pm »
Теди, дано си намериш, но в крайна сметка и всяка друга марка ще ти свърши работа според мен :-)
220лв за чанта- тез хора луди ли са или какво???? (лично мнение де)