0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #760 -: Април 11, 2014, 19:20:19 pm »
Аз си купих от продавалника с цел да спи Елиа в нея повреме на дългите разходки и морето.
Чудно попадение, 30лв. Провери там имаше доста около тази цена.
Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #761 -: Април 11, 2014, 22:15:42 pm »
Благодаря ви! Мисля,че са тези от снимката на Ники. Обясниха ми ,че се събират като чадър.
Някой знае ли къде още продават такива?
Иначе ние имаме 2 лятни колички 5,5кг и друга за off-road :lol:,но искаме и такъва. Освен това, той вколички не иска от както стана на 1г. и му купихме триколката :lol:.
Аз търся такава количка ,за да мога да обикаля с него по центра пеша. Той все пак е малък и не ми се носи на ръце когато се изморява.Тежи 13кг  :lol:
*
Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #762 -: Април 11, 2014, 22:27:02 pm »
Благодаря ви! Мисля,че са тези от снимката на Ники. Обясниха ми ,че се събират като чадър.
Някой знае ли къде още продават такива?
Да, като чадър се сгъва. Провери в Продавалник, все някой продава такава  :D

Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #763 -: Април 12, 2014, 10:38:00 am »
Цитат
Да, като чадър се сгъва. Провери в Продавалник, все някой продава такава  :D
Ники ти откъде свали тази снимка?
не ми се купи втора ръка количка при положение ,че струва 30лв.Наистина ли не ги продава никой по магазините? За предпочитане е да ги има в някой онлайн магазин :P
Моля, ако някой знае къде да ми пише.
Благодаря!
« Последна редакция: Април 12, 2014, 10:40:43 am от Ваня:) »
*
Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #764 -: Април 12, 2014, 11:38:52 am »
http://www.kzp.bg/index.php?mode=viewd&group_id=&document_id=4720
Ето нещо за количките на Джъмбо.Забранени са за продажба поради риск от задушаване.

Аз никога не съм ползвала такава количка и не ми се е налагало. Не е подходяща за спане, според мен. А и с тези малки колелца май става за разходки из молове. По тротоари с криви плочки, каквито са 80-90% от тези в София ще е приключение.
А и като се умори едно двегодишно дете, гушкаш го и готово. Не тежи кой знае колко. Или поне моето - беше 10 кила  :lol:
Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #765 -: Април 12, 2014, 14:40:30 pm »
ами аз не виждам как ще се задуши дете в тази количка :lol: ...това са глупости и със сигурност целта е била друга...
Ако някой не ме е разбрал правилно , аз искам такава ,за да не го нося на ръце до паркинга на колата и да си седи кротко когато се разхождаме из магазините. Не искам да спи там или да го оглеждам в такава. Просто ми е трудно с 13кг дете на ръце и куп торбички.
*
Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #766 -: Април 12, 2014, 14:52:02 pm »
а само когато му се доспи на малчо да му предложиш малко возие в количката.
Ето от тази част в първия ти пост останахме с впечатление, че детето ще спи в количката.
Не знам къде се продават на друго място, потърси из нета.

Сия, и аз бях скептична за малките колелца, но добре се държеше количката по софийските улици. При това детето, което се возеше в нея, хич не беше от дребните.

*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #767 -: Април 12, 2014, 15:09:37 pm »
Аз също бях скептична относно малките колела, първата ни количка беше ABC design - Cobra с големи колелата,  бях доволна но очаквах изобщо да не друса заради колела ... Е, останах разочарована спрямо очакванията си...

Купих лятната количка на Mothercare - Nanu ( от по-горните ми постове) , с малки колела, защото Хриси обича да я возя и сега да я сложа ще иска да стои в количката  :lol: :lol: :lol: ( тя е от децата, които като се измори мама я носи ... ( това беше лирично отклонение... )  Останах учудено доволна от тази количка, не друса, много маневрена има пълно легнало положение чудесно за спане и е лека... а цената е много добра.

За това, че един вот за малките колела...  :D
« Последна редакция: Април 12, 2014, 15:12:58 pm от deep »

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #768 -: Април 12, 2014, 16:41:43 pm »
Ваня, малко деца са като Хриси на Диип - да обичат да се возят. Ти си вземи количка каквато искаш, но се настрой психически, че за известно време шляенето по магазините ще е приключение. :lol: То не е бебе вече - посяга, дърпа - всичко му е интересно ... веселбъ, дет се вика.
*
Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #769 -: Април 13, 2014, 00:41:13 am »
Ми поне багажа ще може да носи  :D аз още си ползвам количка, като се измори ли му докривее върши страхотна работа, носи и багаж, може да се занимава с нещо там.
Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #770 -: Април 14, 2014, 11:47:39 am »
Детето ми е още на 1г и 8 месеца.Нормално е да се изморява на обиколка из мола :lol:Иначе той се вози на триколката откакто стана на 1г,но ползвам една количка на Бертони 5,5кг.по моловете. Тази количка не е тежка,но не се сгъва много компактно и не ме устройва. Онези тип чадър са на половината на тази и свършат същата работа. Ето затова търся такъва. :wink:
*
Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #771 -: Април 14, 2014, 21:31:51 pm »
Стига сте спамили, ей!  8)
Имаме си тема за количките.

Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #772 -: Април 14, 2014, 22:45:21 pm »
Ами, Блу, изтрий всички коментари и остави само обявите.
Аз като вляза тук, искам да чета обяви.

Бъдете добри и не губете кураж! :)
Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #773 -: Април 15, 2014, 15:23:15 pm »
Стига сте спамили, ей!  8)
Имаме си тема за количките.

Най-накрая!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #774 -: Април 15, 2014, 18:07:48 pm »
продавам изключително добре запазено червено детско колело Драг Драгон, 14 цола. много малко е употребявано. има помощни колела, които се махат.

изглежда ето така:


ще го снимам при първа възможност.

екстри - звънец :)

цена - по договаряне
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #775 -: Април 16, 2014, 11:22:23 am »
Нашето столче за кола вече може да се ползва от друго дете.
Макси кози приори, зелено на цвят  много запазено. Цената ще уточня.  Във Варна сме и почивните дни. Ако някой прояви интерес може да ми пише!
Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #776 -: Април 28, 2014, 09:51:35 am »
Продавам лот тениски - 8бр., без забележки за 12-18 месеца.Тениските са на Некст, Бенетон, Ърли дейс, Дисни и др.
Цена - 20 лева
Може да ги рагледате на:
http://olx.bg/prodavam-lot-teniski---8br-i47856933
Продавам лот къси панталонки - 3бр., 12-18 месеца,без забележки
цена - 10 лева за всички.
http://olx.bg/prodavam-lot-pantalonki---3br-i478576

*
Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #777 -: Април 28, 2014, 15:34:33 pm »
Както сме на тема колички - имам нужда за временно ползване 2-3 мес.  от лятна количка тип чадър.
Моля, ако някой има и не му трябва в момента да ми пише. В София съм.
*
Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #778 -: Април 28, 2014, 15:49:43 pm »
Продавам много запазени обувки за момиченце на фирмата Bama.
Номер 26, лилави, естествена кожа. Цена 15 лв. От София съм.
Re: Борса "Зачатие" - тема 2!
« Отговор #779 -: Април 29, 2014, 20:01:56 pm »
Момичета моля ако някоя от вас има излишен калъф за столче за кола макси кози модел приори до 18 кг.моля нека ми пише,нашето се скъса а още ще ползвам столчето....