0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Скъпи приятели, за седма поредна година сдружение "Зачатие" организира уникалното по рода си събитие за двойките с репродуктивни проблеми - Ден на репродуктивното здраве. Тази година инициативата ще се проведе в град Хасково, на 16 юни 2012 г. Надсловът на тазгодишното издание e "Подай ръка", а основна тема – „Обществото и репродуктивните проблеми”.

Акцентите ще бъдат: взаимопомощ и споделяне на опит, безплатни индивидуални консултации и групови беседи със специалисти в областта на репродуктивното здраве, новости в лечението на безплодието.

Срещата дава възможност на хората с репродуктивни проблем и да се срещнат в неформална обстановка със специалистите и да получат адекватна информация по медицински, психологически и правни въпроси.

Събитието ще се проведе в Дома на техниката - град Хасково на 16 юни 2012 г.

По традиция, след официалната и работна част се организира празнична вечеря, на която в неформална обстановка всички участници в Деня на репродуктивното здраве могат да се срещнат, разговарят и прекарат приятни часове.

Официалната вечеря ще бъде в ресторант "Хасково" на хотел „Хасково” от 20:00 ч., като цената на единичен куверт е 17 лв. Ако желаете да присъствате, трябва да изпратите заявка за куверт на посочения по-долу мейл или в тази тема.
За членове на сдружение "Зачатие", кувертът е безплатен.

За участниците и гостите, които желаят да използват резервирани от нас нощувки, сме предвидили резервации за стаи в хотел "Хасково" ул. Васил Друмев 20 – на няколко минути пеша от Дома на техниката, където ще се проведе основното събитие. Цената на нощувката за 1 човек е 30 лв. Двойната стая е 60 лв. с включена закуска.

Записване за участие в събитието, официална вечеря и резервация за нощувки:
drz2012.zachatie@gmail.com или в тази тема.
« Последна редакция: Май 12, 2012, 01:12:34 am от jam »
Два куверта за вечерята - за половинката ми и за мен.
Няма да спим в Хасково.
*
куверт и спане 2 нощувки - един
2 куверта, за мен и мъжО, без нощувка по разбираеми причини.  :lol:
*
два куверта и две нощувки за двама :)
*
Един куверт, две единични нощувки (15-16.06.12) за мен.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Един куверт, две единични нощувки (15-16.06.12) за мен.

И за съквартирантката на Елфова (Аз) същото.
Един куверт, две единични нощувки (15-16.06.12)
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
един куверт
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Един куверт  и за мен.
     
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Един куверт и две единични нощувки за мен.
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
- за мен само един куверт...
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Един куверт  и за мен. :wink:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
1 куверт
2 единични нощувки на 15 и 16 юни.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Понеже Plumeria няма възможност и затова записвам вместо нея 1бр куверт
и за мен 1бр куверт, без нощувки
В тази тема не съм се записала.

1 куверт
1 нощувка на 16-ти
Търся съквартирантка  :)

Бъдете добри и не губете кураж! :)