0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Помощ за бременна лентичка
« -: Май 08, 2012, 15:41:32 pm »
Здравейте!
Доколкото прочетох из форума, бременната лентичка се слага при подписа, където в момента при мен е графиката ми. Въпросът ми е мога ли да имам и графика и бременна лентичка, и ако да - как и къде трябва да поставя бременната си лентичка?

Благодаря предварително!
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Помощ за бременна лентичка
« Отговор #1 -: Май 08, 2012, 20:29:09 pm »
Здравейте!
Доколкото прочетох из форума, бременната лентичка се слага при подписа, където в момента при мен е графиката ми. Въпросът ми е мога ли да имам и графика и бременна лентичка, и ако да - как и къде трябва да поставя бременната си лентичка?

Благодаря предварително!
Можеш! Като си влезеш в профила за корекция, просто си копваш адреса на избраната от теб лентичка след този, който е на ову календара ти  :P


Re: Помощ за бременна лентичка
« Отговор #2 -: Май 09, 2012, 09:13:01 am »
Мда и аз така опитах да направя, но като вляза в профила си и ми дава ето това съобщение:
Fatal error: Allowed memory size of 16777216 bytes exhausted (tried to allocate 96069 bytes) in /home/zachatie/public_html/components/com_smf/smf.php on line 157.
Доколкото прочетох и други момичета са имали вече този проблем. Ще се обърна към beast в темичката, където четох че понякога се получава така при някои профили.
Благодаря ти krasavicata  :wink:
Re: Помощ за бременна лентичка
« Отговор #3 -: Май 31, 2013, 00:26:21 am »
как се слага тази лента?  :oops:
*
Re: Помощ за бременна лентичка
« Отговор #4 -: Май 31, 2013, 08:24:27 am »
Ето тема за лентичките.Генерираш си лентичката копираш урл-то и го слагаш в подписа си, като разрешиш преди това подпис :)

Ваня, ако е за теб, да кажа страшно много се радвам :)

Re: Помощ за бременна лентичка
« Отговор #5 -: Май 31, 2013, 16:11:54 pm »
Благодаря за поясняването, magi_st ! Да, за мене е, само, че докато си намерих аз време за лентичката, юнака порасна :lol: Ей сега ще пробвам :) Също така не знам да пускам снимки в тая хубавата тема с нашите дечица, но надявам се докато става абитуриент да си намеря време и за снимките :lol:
Приятен ден от нас :)