0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
охооо :thankyousign:, колко хубаво аз ще се възползвам от едно следобедно кафенце :coffee:


Здравейте, момичета :))
Айде и аз да се включа в темичката, с пожелание към всички, да не се застояваме много тук.
Желая ви успех и усмихнат ден :)
Привет момичета! Аз започвам майския ловен сезон .Този месец имаме много празници – имен ден ,годишнина от сватбата,рожден ден .Дано от толкова празнуване получим мечтания подарък.Пожелавам много късмет на всички момичета и повече усмивки.

Ако посоката, в която си се запътил ти носи радост, не питай какъв ще е пътят, просто върви!
Да ловуваме с любов и по-малко да се стресираме

*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Здравейте и то мен  :D И аз стартирах от вчера  :P Дано метите ни се сбъднат, сега този път! Стискам палчета на всички в процедури или предстоящи такива :))


Здравейте дружина!
Не знам за вас, но мен от сутринта ме гони глад,затова заповядайте поне вкусен обяд!



Бон апети
Оххх ,да си ми жива и здрава!Апетитни и изкушаващи....шишчета!
Благодаря и наздраве на компанията(нали не е рано да пием по биричка? :oops:)
Николай е на 2г.4м.5д.
За мен ще е удоволствие да хапна с вас!!!!! От това дъждовно време такава романтика ме е ударила, дано и  :00001754: да са толкова романтични :) Много целувки и лек ден!
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Лелейййй, какъв прекрасен и ужасно вкусен обяд ние сервиран  :D :P Как сте всички :P? Как е настроението> Настроени ли сте за бебетата, които ни очакват  :P :D


Здравейте момичета,пожелавам на всички скоро да сбъднете най-голямата си мечта да станете майки и да гушчете по едно пухкаво бебенце......а защо не и две :P

Пиша ,защото и аз преди доста време бях във вашоте редици и вече се радвам на малката си дъщшричка Вики.Следях до последно какво се случва с момичетата с които се запознах по онова време и почти всички станаха мами,само Мънки ми избяга от полезрението,немога да намеря къде пише и какво стана с нея,знам ,че имаше много неуспешни опити.Мисля,че Цвети и Фовери са от по-старата гвардия и могат да кажат нещо за нея,че много ми допадна милата.Дано вече да се радва на детенце :)
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Здравейте момичета,пожелавам на всички скоро да сбъднете най-голямата си мечта да станете майки и да гушчете по едно пухкаво бебенце......а защо не и две :P

Пиша ,защото и аз преди доста време бях във вашоте редици и вече се радвам на малката си дъщшричка Вики.Следях до последно какво се случва с момичетата с които се запознах по онова време и почти всички станаха мами,само Мънки ми избяга от полезрението,немога да намеря къде пише и какво стана с нея,знам ,че имаше много неуспешни опити.Мисля,че Цвети и Фовери са от по-старата гвардия и могат да кажат нещо за нея,че много ми допадна милата.Дано вече да се радва на детенце :)

Николинко :D Мънки списва още тук, явно в други темички :)) И да, тя е мама на сладък малък син Майки :D Дно скоро и ние, станем мами :P Благодаря ти, че списваш при нас и ни вдъхваш кураж  :P :D


Милички радвам се, че успях да ви доставя удоволствие в този мрачен и дъждовен ден!
Заповядайте и по кафенце

*
В този мрачен следобед друго не остава-ароматно кафенце и вкусни сладки. :)
Ние вече открихме ловния сезон,да видим дали ще има овулация без стимулации.

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
ехе, идеалното време за следобедно кафенце , а ето и нещичко за допълнение , на пук на лошото време , нека се усмихнем  :P


*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Кафенце, сладки, тортички страхотни сте момичета  :P :D


Мерси за кафето сега и бисквитка си хапвам  ,само тортичка няма  в къщи :D

Ако посоката, в която си се запътил ти носи радост, не питай какъв ще е пътят, просто върви!
Мерси за тортичката и кафето
*
nikolinko, радвам се, че отново си в нашите редици! :)
Красавица ти е писала за Маймуната и Майки  :wink:
Момичета - успех в лова на всички!
:)
От МОД: Искам отново да ви помоля - да не прекалявате с картинките :wink:
Здравейте мили момичета  :hug2:
Викам си, я да вляза в темичката да ви хвърля по едно оченце и забелязвам едни шишчета, едни пастички и тортички, чак модераторчето ви е смъмрило   :lol:
И ей така за изпроводяк да поръся нечии главички, пък да видим кой ще свари да се цопне  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:

Усмихнат ден на всички и много стиснати палчета от мен!
Аз се цопвам ,ако може ,че ми трябват вирусчета.Приятен ден и хубаво време :)

Ако посоката, в която си се запътил ти носи радост, не питай какъв ще е пътят, просто върви!