0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте момичета  :bighug:

Може да ме махнете вече от списъка на ловуващи. Вчера и днес видях най-прекрасните 2 чертички  :bfp: Живот и здраве другата седмица на преглед и официално се премествам в другата темичка - на бременните.

Благодаря на всички за подкрепата  :grouphug2:
Пожелавам Ви много успех и да сбъднете мечтите си! Вярвайте и не губете кураж!
Честито !!! Пожелавам ти всичко да е наред и леки девет месеца . :cheerleader:

Ако посоката, в която си се запътил ти носи радост, не питай какъв ще е пътят, просто върви!
*
Честито, Marmoranka, приятно бременеене :)
Честито на Мърморанка.Лека бременност и здраво бебче на финала.

Аз момичета ви пиша и по друг повод.Днес ми откриха миомен възел и утре ще ме приемат в Майчин дом за кюретаж.Моля ви кажете ми болезнено ли е, та да знам какво да очаквам.Притесняваме да не ми навреди тоя кюретаж и да няма опасност за мен.Четох, че може да се появи отново.
« Последна редакция: Май 08, 2012, 21:14:19 pm от Златен дъжд »
 

*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Честито Марморанка  :P Да ни наръсиш за късмет :D
Аз съм до събота вкл на Дуфастон, чакам после МЦ и се започваааааа  :P Някоя била ли е на Дуфастон, ако може да каже, след колко време и е дошъл МЦ? Знам, че всичко е строго индивидуално :) Много късмет на всички!!! :P


*
Съжелявам че се включавм тук и моля да бъде изтрито това мнение ако пречи. :P
Момичета имали такива от вас лекували Candida Tropicalis която
на мен ми изолираха от микробиология и вчера
разбрах за това. Ще се радвам на споделен оmит,
лекувала съм само Albicans не е ясно доколко добре
имам и кожни гъбички никога не мога да излекувам напълно
но сега и тези! 8O
*
Здравейте сладуранки !!!
Марморанка ,тихичко честито мила .Лека и безпроблемна бременост ти желая.
Керитка много съжалявам .Дано не ти с еналожи втора инсеменация ,а през почивката да ни зарадваш.
Златен дъжд,ами би трябвали да си под упойка и едва ли ще усетиш нещо .стискам палчета всичко да мине ок.И на мен преди време ми бяха открили и уж по време на лапароскопията я бяха отсранили ,но след време пак ми казаха ,че се е появил .Последно лятото на 2011 като си бях в БГ бях при Д-р Александров във Варна и нищо не спомена за възелчето.
*
Честито,Марморанка!Лека бременност ти желая. :P
foveri и аз тайничко се надявам през почивката да стане. :P
Последните два дни бях в много лошо настроение,сега съм по добре. :)

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
Марморанка, честито и леко бременеене!
Златен дъжд, защо не поискаш да ти направят хистероскопия - през долен достъп вкарват и камера, през която лекаря вижда какво прави. При кюретажа манипулацията е "на сляпо" и да, има вероятност да ти "престърже" лигавицата на матката, но тя пък се възстановява с времето.
f_27, Кандида-та е част от естествената микрофлора на организма. Искам да кажа, че не е страшна, но разбира се, трябва да се проведе адекватно лечение. Поискай да ти направят антибиограма, преди да са ти изписали АБ "на посоки"
[/url]
Еха Марморанка супер новина :balk_47: :balk_47: :balk_47:Леко бременеене и пухкав бебок накрая :wink:
Дано те последваме скоро :)
Красавицатааз съм била на Дуфастон първите два месеца ми дойде на трети ден след като го спрях, а следващите два месеца ми дойде в деня, в който ми беше последен прием(вторите два месеца беше след неуспешна бременност във началото на 5 седмица-ако това има значение)

Някои си пожела вирусчета....Ми моля заповядайте, не се свенете, гмуркайте се   :balk_600: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:

Благодаря на всички, надявам се всичко да мине прекрасно и да гушкам едно здраво бебе на финала.
Усмихнат ден ви пожелавам!  :bighug: :a_cat_01:
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Мушкам се под прашеца и дано прихвана  :P
 Дидка-мони много ти благодаря за инфото за 1 път съм по тази схема затова се чудих, кое и как :lol: Как сте момичета?


*
Добро утро и от мен! :)

Не пиша много напоследък, още не съм започнала процедурата и само следя как се развиват нещата при вас. :)

krasavicata, успех и да пишеш как си. А накрая да се похвалищ с прекрасен резултат! :) 

Marmoranka, честито! Лека и безпроблемна бременност ти желая!  :)
*
Хайде и аз под прашеца  :bubblebath:

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
*
Здравейте сладуранки .ААА и аз веднага съм вълната на вирусчетата :surfinga: :surfinga: :surfinga: :surfinga: :surfinga: :surfinga:
*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
ох, айде и аз тук ,дано прихвана от тия вирусчета,Успех на всички който копнеят за своето малко чудо  :bighug:


*
Хоп и аз под вълшебния прашец:)

В понеделник следобед бях на преглед, оказа се че съм в овулация и то в 12-тия ден.
На другия ден с първия автобус бях при милото, дано да сме успели, макар да си мисля че може да сме я изпуснали.
Овулацията ми се появава не по график, а цикъла ми е доста дълъг. Доктора ми изписа Дуфастон за регулиране на цикъла и тестове за овулация всеки ден от цикъла за да успеем да я откриеем. :)
Това е доста ново за мен...
Стискайте палци да се справим.

Хайде щъркелани чао за сега ;)
Момичета, тук съм вече.Към 11.30ч. ме взеха в операционната и после към 12.10ч. ми звънна мъжа ми сигурно тъкмо се бях разбудила.Към 12.30ч. ни казаха да опитаме да станем и да се раздвижим.Към 13.45ч. ми казаха че може да си ходя.Към 14.10ч. дойде мъжа ми след работа и тогава повърнах 2 пъти, после с такси си отидохме до нас.Вкъщи хапнах и после го откарах 3 часа сън.Сега не ме боли нищо, след операцията също не ме болеше.Кървенето почти спря, не очаквах толкова бързо да стане това.Дадоха ми 5 дни болнични и във Вторник ще съм на работа вече.

п.с.: Пете, тоя месец ме махни от списъците, след началото на следващия цикъл почваме отново борбата.За тоя месец си давам почивка, че да не направим някоя беля след операцията.
« Последна редакция: Май 10, 2012, 21:34:08 pm от Златен дъжд »
 

*
МНого се радвам Златен дъжд ,че всичко е минало по вода .Сега почивай и се възстановявай .
Вента мила стискам палчета това да е ващия месец .
Хайде на закуска Мацки :)

Усмихнат и спорен ден.