0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Маркирани теми
« -: Юни 16, 2006, 19:54:07 pm »
Днес за кратко имах проблем с отварянето на форума, успях да вляза през com, като до сега винаги съм го правила през org., но в случая не успях. След това форума не ми размаркира прегледаните теми и те стоят активно.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Маркирани теми
« Отговор #1 -: Юни 18, 2006, 08:37:00 am »
А аз в момента имам обратния проблем Всички теми ми стоят като разгледани, а не са - няма я маркировката за неразгледани теми. На какво се дължи това?
*

    kareliya

  • ****
  • 542
  • Ако живота ти поднесе лимон,направи си лимонада
Маркирани теми
« Отговор #2 -: Юни 18, 2006, 09:28:33 am »

     И при мен е нещо подобно,влизам във форума,прочета 2-3 теми примерно и интернета вземе,че спре.После като вляза вече е размаркирало всички теми като прочетени.
*
Маркирани теми
« Отговор #3 -: Юни 18, 2006, 09:51:36 am »
Цитат на: kareliya

     И при мен е нещо подобно,влизам във форума,прочета 2-3 теми примерно и интернета вземе,че спре.После като вляза вече е размаркирало всички теми като прочетени.

При мен не е така - не ми прекъсва нета. Като вляза в основния форум ми ги показва в жълто на като вляза в подфорума - не.
Маркирани теми
« Отговор #4 -: Юни 20, 2006, 16:53:26 pm »
Аз влизам от www.wearethebest.info.
Само на първото листване на темите имам маркировка за непрочетени, като прочета една и се върна към списъка на форумите, маркировката за непрочетени е изчезнала.
Благодаря ти, Бени!