0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Хеййййй, момичетааааа, къде изчезнахте ???  :(
Защо така изоставихте този прекрасен подфорум ?  8O
А беше време, когато спечелихме приза " Банда без команда " !  :D
Сигурна съм, че все още има какво да споделите, да си давате подкрепа една на друга...
Дано отново възвърнете свежия, приятелски дух в темичките !
Късмет на всички !
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Дзак  :P


*
Направо я забравихме тази темичка.Аз да кажа,че този месец ще правим инсеменация,засега сме на стимулация. :)

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
kerita, успех, миличка!!!

Момичета, къде изчезнахте така? Ако не беше този подфотум, не знам колко трудно щях да преживея "посрещането" на всеки нов цикъл! Тук получих огромна подкрепа и информация! Аз може вече да не пиша тук, но ви следя :) И ми е тъжно като гледам, че все по-рядко и по-малко пишете.
Момичета, тук е мястото, където ще си давате кураж и ще се подкрепяте!!!
[/url]
*
Благодаря krasi :)
В понеделник ми е инсеменацията,имам си две фоликулчета.Силно се надявам да успеем от първия път.

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
Привет момичета!
Kerita успех с първата и надявам се последна инсеминация и едно сладко и усмихнато бебче като на аватара ти на финала. :D

Ако посоката, в която си се запътил ти носи радост, не питай какъв ще е пътят, просто върви!
Значи ще стискаме палци и ще чакаме добри новини понеделник :)
[/url]
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Късмет,  kerita:D :crossfingers:
Този подфорум е късметлийски, така че чакаме добри новини !  :D yahoo_17
Късмет и от мен kerita!
*
Здравейте, момичета,
През цялото време ми беше много криво, че нямаме тема за април. Понеже не знам как се прави мислех да помоля един приятел за помощ, но докато се организираме хоп и вече я има :)))  :bighug:
С моя съпруг сме малко в треска...  :ask: трябваше да ми дойде днес,но в четвъртък вечерта леко ми зацапа и имах ужасни болики в кръста, каквито за мен за ПМС, след  тях обикновено следва обилно кървене... Този път нямаше такова, едва едва имаше кафеникаво зацапване по 2-3 капки и това беше всичко, сега даже не е кафяво, а повече жълтее. Понеже днес ми е първи ден на закъснение по календар направих тест, около 8-9та минута забелязах едва доловима бледа, почти въображаема втора чертичка. Съпруга ми също я видя.Реших да си измеря температурата макар, че е следобед и не е след сън - много бързо за няколко мин се покачи до 37,1. Мисля след няколко дни да повторя теста.
Стискайте палци. :)
Стискам ,стискам .Чакам да се похвалиш. :crossfingers: :crossfingers: :goodluck:

Ако посоката, в която си се запътил ти носи радост, не питай какъв ще е пътят, просто върви!
Вента, ти още утре с първа урина го повтори ако искаш :) Много стиснати палци от нас!!!
[/url]
*
Благодаря за подкрепата  :bighug: :bighug: :bighug:
мисля все пак да изчакам още 2-3 дни за следващия тест, ще ви държа в течение, какво се случва с мен :)
Лека нощ и сладки сънища  :sleeping:
*
Скъпи момичета,
Минавам само да ви видя как сте :) Планирах да мина да ви оставя вирусчета за последен път този месец, но не се получи :)
Вента стискам ти силно палци! Дано видиш  :bfp: :bfp: :bfp:
Успех на всички от мен!


*
Ах ,така е Цвете,тук кипеше живот ,но от доста време няма даже бременилки които да ни пускат темичките /поне такава беше традицията ,когато аз се регистрирах /.
Вента и от мен имаш стиснати палчета .
Честито, мила Krisi88! Да сте живи и здрави и много, много положителни емоции и хубави моменти!!!! :ballons:

*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Фовче, надявам се, че пак ще живни темичката и отново ще стане седмична, а не месечна. :)  Знам за традицията, но не се стърпях и пуснах тема, стана ми мъчно като гледах, че все още няма... :(, само списъчето не се наех да правя, защото не знам доколко е актуален.
Дано скоро има много бременни момичета да пускат нови теми !  :D
Вента  :goodluck:
Криси, честита ви принцеска, много да ви радва !  :bori_015:
Дано имаме много късмет в тази темичка и много положителни тестчета . yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17

Приятен и усмихнат ден !!!

Ако посоката, в която си се запътил ти носи радост, не питай какъв ще е пътят, просто върви!
*
Късмет, Venta дано видиш две дебели чертички на теста.
Благодаря ви момичета за стиснатите палчета.
Днес мина инсеминацията,доктора каза,че фоликулите всеки момент ще се пукнат.
Остава да изчакам две седмици до теста. :)

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
kerita, хайде след две седмици чакаме да видим две тлъсти чертички  :bfp:
 :goodluck: :crossfingers: