0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Клиниката на Щерев
« -: Юни 16, 2006, 17:23:01 pm »
Мине, не мине известно време и се намери някой очевидец или пък някой, на която му разказали или пък друг, който бил видял, колко лошо лекуват в клиниката на Щерев. Хм, интересен факт е това, що от време на време не се намери някой очевидец, който да пусне някоя темичка за някоя друга клиника? Не се заяждам, много ви обичам и много ми помагате, но някак си много нагласено изглеждат тези неща.
Сега ще ми кажете - ами те се случват само при тях - да, ама това е невъзможно - няма такъв лекар, който да се харесва на всеки човек. Една такава "Антищерева" обстановка цари във форума. Не ви ли омръзна, момичета? Оставете хората да си лекуват пациентите и спрете да им търсите керливи ризи - има достатъчно "темички" по този въпрос, ако някой се интересува, ще ги намери лесно, ама имам чувството, че щом едната мине на втора страница, задължително трябва да се появи друга. А иначе, ако си наумя, много е лесно и аз да разкажа някоя "историйка" за някое момиче, а и сигурно има недоволни и от другите клиники, но кому е нужно това?
Баткото - 11.12.2004 г., по-малката сестра - 07.01.2008 г.
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Клиниката на Щерев
« Отговор #1 -: Юни 16, 2006, 19:55:50 pm »
Ами разкажи де, защо не, това е възможно да помогне на много момичета при избора им на лекар и клиника, най-малкото да имат "едно на ум", както се казва.
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Клиниката на Щерев
« Отговор #2 -: Юни 16, 2006, 21:40:35 pm »
Цитат
Една такава "Антищерева" обстановка цари във форума. Не ви ли омръзна, момичета?


Не е така.
Примерно аз се отказах от лечение от Владимировата клиника по лични впечатления и съображения, но това не означава, че Владимиров не е помогнал надоста жени  да забременеят- резултатите са налице.
Колко от Щеревите , пишещи  или писали тук , са забременяли?  дайте да ги преброим с тези при Владимиров,  Стаменов ,  Маркова, или Табакова .

Да , има антиреклама на Щеревата клиника тук, но това е продиктувано от поведението май на нейния шеф...
Колкото и да има БАРЗ,  и тя да диктува правилата към НЗОК, то със същата сила я има и "Зачатие" - и двете структури са сдружения с нестопанска цел за обществено полезна дейност в областта на репродуктивното здраве.

Ти ще се навиеш ли с хидросалпингс да правиш икси? И какво означава - "Ти решаваш". Специалистите са за това - да решат и да ти разяснят процедурата  с плюсове и минуси, за което подписваш декларация  за информирано съгласие.


П.П. Как искам да разбера само в Плевен как се е представил Щерев не е истина и чакам Дзвер с нетърпение да сложи материалите от Деня.
Клиниката на Щерев
« Отговор #3 -: Юни 16, 2006, 22:05:31 pm »
Моето мнение е, че хората пишат анти-Щерев, защото там се злоупотребява с доверието на хората - взимат огромни суми пари като същевременно пропускат някои детайли, които биха довели до успех с по-малко средства. А това за младите хора в нашата бедна държавица е граничещо с престъпление.
За жалост отстрани е лесно да квалифицираш настоенията, но ние които сме "изгоряли" с двуцифрени суми в хиляди си знаем за какво иде реч от всеки подобен постинг. Сори, но си мисля че той ще си намери най-големия майстор най-накрая. Именно щото не е отчел че сме бедна държава и ще го съдят до дупка.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Клиниката на Щерев
« Отговор #4 -: Юни 16, 2006, 22:12:33 pm »
Моето мнение е че в всяка клиника по стерилитет има доволни има и недоволни пациентки!Но специално за клиниката на Щерев се разказват прекалено много отрицателни истории!Явно наистина нещо не е наред там! :?:  :?:  :?:
*
Клиниката на Щерев
« Отговор #5 -: Юни 16, 2006, 22:15:17 pm »
Нямам лични наблюдения, но въпреки това не бих казала "Мислили са само да им вземат парите". Те парите ще си ги вземат, остави това, но са могли да вземат пари и за отстраняване на хидросалп., но не са го направили. Мисля че тук става въпрос за невежество, незаинтересованост и безотговорност от страна на Док.
*
Клиниката на Щерев
« Отговор #6 -: Юни 16, 2006, 22:19:25 pm »
УФ, май нещо се оплесках... :balk_163:  Май сбърках темите...
*

    Anonymous

Клиниката на Щерев
« Отговор #7 -: Юни 16, 2006, 23:14:26 pm »
Хайде стига нима има още хора, които продължават да вярват на този мошеник Щерев? Обира държавата, обира колегите си, обира и нас най-безцеремонно, казвам нас, защото и аз съм съпричастна като вас, но добре, че не се излъгах да мина през неговата псевдо клиника, а попаднах на ХОРА. Този наглец отдавна трябва да е изритан от всякаде, незнам защо още го търпят, но няма да е за дълго сигурна съм в това, защото на никой не е позволено да се подиграва с всички. Няма ли вече да се намери  някой, който да му отреже крилцата и да се сложи край на целия този фарс!!!
*

    Anonymous

Re: Клиниката на Щерев
« Отговор #8 -: Юни 16, 2006, 23:26:30 pm »
Цитат на: crazy33
Мине, не мине известно време и се намери някой очевидец или пък някой, на която му разказали или пък друг, който бил видял, колко лошо лекуват в клиниката на Щерев. Хм, интересен факт е това, що от време на време не се намери някой очевидец, който да пусне някоя темичка за някоя друга клиника? Не се заяждам, много ви обичам и много ми помагате, но някак си много нагласено изглеждат тези неща.
Сега ще ми кажете - ами те се случват само при тях - да, ама това е невъзможно - няма такъв лекар, който да се харесва на всеки човек. Една такава "Антищерева" обстановка цари във форума. Не ви ли омръзна, момичета? Оставете хората да си лекуват пациентите и спрете да им търсите керливи ризи - има достатъчно "темички" по този въпрос, ако някой се интересува, ще ги намери лесно, ама имам чувството, че щом едната мине на втора страница, задължително трябва да се появи друга. А иначе, ако си наумя, много е лесно и аз да разкажа някоя "историйка" за някое момиче, а и сигурно има недоволни и от другите клиники, но кому е нужно това?
Ами като има недоволни да пишат, ама не пишат нали? Ако има такива бъди сигурна че няма да пропуснат да го кажат независимо за кого става въпрос, защото този форум е за това да се пише, лошо или хубаво, няма значение. Защо не пишат за другите,  че са мошеници? Не всички са цвете за мирисане, но пък този се .................. оля меко казано!
Клиниката на Щерев
« Отговор #9 -: Юни 17, 2006, 11:05:32 am »
От всеки лекар има недоволни. Лекарите не са машини, а медицината не е математика, за да знаеш как ще реагира всеки пациент в конкретния случай.
Според мен се пишат негативни отзиви и за други клиники.
Лично аз съм писала защо съм недоволна от  доц. Маркова.
И от други лекари.
Просто Щерев си го направи сам. Той е публична личност и когато изцепи някоя глупост е нормално да се обърне внимание и на нея.
Тук има и много доволни от неговата клиника и си пишат съвсем нормално.