0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Великденската седмица (9.04-15.04)
« -: Април 09, 2012, 10:14:02 am »
Здрава и по-топла седмица!
Хубави празници на всички, весело боядисване на яйца и правене на козунаци!

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Великденската седмица (9.04-15.04)
« Отговор #1 -: Април 09, 2012, 10:34:41 am »
Здрава седмица момичета и момчета:)

Весело изкарване на празниците и много щастливи борчета да има другата седмица:)

Ние стягаме малко по малко багажа за село и непрекъснато вадя играчки от чантите с дрехи:) Ако можеха и колелетата да сложат в чантата:) Как да разберат малките главички, чее колелото отделно в багажника на колата, не в чанта:)

лиско, аз си мисля, че твърде много търпиш - с или без жена, той се предполага да ти е партньор, а не да ти прави живота по-труден, пък има неща, които и 14 годишните знаят - дете не се оставя само на балкон, легени или не. исакш ли да се съберем да му се скараме (да го набием)? само кажи

Срещата ще е след Великден. Тъкмо да се съберем повече хора:))))))))))))))

Боби, дано това е знака за Ивана:)))))))
Re: Великденската седмица (9.04-15.04)
« Отговор #2 -: Април 09, 2012, 11:19:03 am »
Слънчева и усмихната седмицата и от нас :D
Весели да са празниците и да няма болни дечица и мами!
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Великденската седмица (9.04-15.04)
« Отговор #4 -: Април 09, 2012, 12:37:02 pm »
мдам, хубава статия :)
в този дух да ви разкажа ние как прекарахме съботата. една банда 4-ма възрастни с 4 деца, 3 на по 5.6г. и Еленка на 3г. Тръгнахме всички с колелета от Редута, без Ели, разбира се, тя завързана на седалката зад баща си :lol: Та, тръгна кервана, Добромир от пред, след него момичетата с колелета, от страни другия татко държи отцепка и отзад аз и другата майка, всичко моторизирано. И така през Гео Милев, зала Универсиада и в горния край на Борисовата градина. Децата се държаха геройски, набираха се на педалите и бяха железни :lol: Стигнахме чак до долния край, спряхме за обяд, и към 5 часа отново към квартала. Честно да ви кажа, децата бяха перфектни, изключително отговорни, караха в редичка, на команда спри и бутай колелото всички спираха и бутаха. Та мисълта ми е, трябва да им гласуваме по-често доверие. Толкова бяха горди като се прибрахме, че разказаха на всички в кварталната градинка как са карали до Борисовата градина и обратно :D
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Великденската седмица (9.04-15.04)
« Отговор #5 -: Април 09, 2012, 12:52:41 pm »
Стеф, страхотно:))))))

Аз много обичам да карам колело:)
И имам време да науча и майка ми:))))))))))да води колоната:))
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Великденската седмица (9.04-15.04)
« Отговор #6 -: Април 09, 2012, 14:11:33 pm »
 Джам, тъжно ми стана като я четох тази статия. За сега удържам фронта от към телевизора и детски още не сме гледали, ама като започне да разбира и да чува от приятелчетата си, няма да мога вечно да я държа в изолация.
Лиско, аз май избързах да я похваля. От разходка се върна суха и я изкраха на двора, че ако пишка да е там. От тогава не е седнала на гърнето, а и същата вече се наака и чак след това се запъти към гърнето. Обаче пък не даваше да и се сложи памперс, викове до небето бяха и чак вечерта успях да и го сложа.  А като я чистех си пляскаше с ръце и си викаше браво, че направила пу-пу :-). Аз се опитах да обясня,че викаме браво като е в гърнето, но понеже не съм настоятелна, за да не я стресирам и тя не мисля че ми обърна внимание. Явно въобще не е схванала,че радостта не е била от това какво е направила, а къде го е направила.

 Стефи супер начинание това с колелетата. Гледах те в едно предаване :-). Не се зещам как стигнах до него, май чрез страницата във ФБ, не съм сигурна. В последно време покрай ФБ слагам малко по малко лица на хората, с които тук си говорим и някакси става по-човешки контакта, поне в моите очи. Иначе все едно си пишеш с името, някакси не е реално... знаеш какво искам да кажа.
« Последна редакция: Април 09, 2012, 14:41:07 pm от Bobbie »


  
*
Re: Великденската седмица (9.04-15.04)
« Отговор #7 -: Април 09, 2012, 14:48:16 pm »
Хехе Боби, да така е, аз също някакси подсъзнателно си представям хората с които си пишем, а никога не съм виждала. Е в повечето случаи се оказва, че нямат нищо общо моите представи с действителността, но нищо... :lol:
*
Re: Великденската седмица (9.04-15.04)
« Отговор #8 -: Април 09, 2012, 14:50:45 pm »
Хехе Боби, да така е, аз също някакси подсъзнателно си представям хората с които си пишем, а никога не съм виждала. Е в повечето случаи се оказва, че нямат нищо общо моите представи с действителността, но нищо... :lol:
Мдаа,аз теб си те представях висока и руса :D.

*
Re: Великденската седмица (9.04-15.04)
« Отговор #9 -: Април 09, 2012, 14:56:04 pm »
е предостатъчно съм висока, ама не съм руса, поне за сега :wink: :lol:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Великденската седмица (9.04-15.04)
« Отговор #10 -: Април 09, 2012, 14:59:39 pm »
високата е тя, русата съм аз.  :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Великденската седмица (9.04-15.04)
« Отговор #11 -: Април 09, 2012, 15:04:54 pm »
хахаха то за това двете заедно правим перфектната блондинка :lol: :lol:
*
Re: Великденската седмица (9.04-15.04)
« Отговор #12 -: Април 09, 2012, 15:09:50 pm »
Успешна седмица и от мен!
Нека всички са здрави, за да изкараме хубави празници!

Лис, ако не научиш майка ти, ще дойда аз да водя колоната :D

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Великденската седмица (9.04-15.04)
« Отговор #13 -: Април 09, 2012, 15:12:26 pm »
Хехе Боби, да така е, аз също някакси подсъзнателно си представям хората с които си пишем, а никога не съм виждала. Е в повечето случаи се оказва, че нямат нищо общо моите представи с действителността, но нищо... :lol:
Мдаа,аз теб си те представях висока и руса :D.

И аз съм руса, но не висока  :lol: с Джама сме синеока конкуренция!
Много ще се радвам да се видим, дано плановете на всички
желаещи съвпаднат с действителността!

Стефи, понеже аз съм куц кон и супер скарана със спорта, а с колелетата съвсем,
много се зарадвах на вашето начинание и безкрайно адмирирам!

Ние имахме една тревожна Цветница, нашия тате направи някаква криза
със силни болки в сърдечната област и треска.
Тежкия македонски характер издържа цялата нощ събота срещу неделя,
но аз не издържах и извиках екип на Бърза Помощ у дома вчера малко преди обед!
Направиха му кардиограма която беше отлична и според двамата лекари които бяха
се касае за плеврална невралгия в следствие претоварване и настинка именно в тази област!
Тези няколко часа тревога, отнеха от живота ми няколко години!

Лекарката съвсем деликатно ни нахока, защо сме чакали толкова, а не сме ги повикали по-рано, думите й бяха -
"От 15 коли днес, 4 са за Факултета, викат ни ей така, съвсем за рутинни неща
да премерим кръвно, нямат термометър, да премерим на дететце температура...
Хамъра му в гаража, да закараме жена му да роди без пари...
Без да се срамуват, вие се притеснявате... "
- странно се почувствах, честно...

Последно време искам съвсем малко, само да сме здрави
защото това напрежение не води до нищо добро!


Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Великденската седмица (9.04-15.04)
« Отговор #14 -: Април 09, 2012, 15:30:02 pm »
Мishanta и Jam, вас също ви знам по снимки от един-два дена, Лиско също, Къди я знам от предаването, Мели знам отдавна по снимки пак. Освен това имам няколко човека, с които сме приятели на ФБ и от тях знам и други лица. Общо взето опитвам се да съм запозната, ама е доста трудно от 10000 км. :-)

Мише, здравето е най-важното, всичко друго може да се оправи... радвам се, че всичко е било наред.
« Последна редакция: Април 09, 2012, 15:38:22 pm от Bobbie »


  
*
Re: Великденската седмица (9.04-15.04)
« Отговор #15 -: Април 09, 2012, 15:39:24 pm »
Мише, дано тревогите са зад гърба ви :bighug:

*
Re: Великденската седмица (9.04-15.04)
« Отговор #16 -: Април 09, 2012, 16:04:26 pm »
Мише, :bighug:!
Джам,Стефи и някои други вече знам как изглеждат,къде лично,къде на снимки.Това с представата беше преди да знам :D.

*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Великденската седмица (9.04-15.04)
« Отговор #17 -: Април 09, 2012, 16:06:05 pm »
Мishanta и Jam, вас също ви знам по снимки от един-два дена, Лиско също, Къди я знам от предаването, Мели знам отдавна по снимки пак. Освен това имам няколко човека, с които сме приятели на ФБ и от тях знам и други лица. Общо взето опитвам се да съм запозната, ама е доста трудно от 10000 км. :-)



Вчера разпознах Vali:) по телевизията с децата.
Мише,  :hug2:.

Приятна и успешна седмица на всички!
*
Re: Великденската седмица (9.04-15.04)
« Отговор #18 -: Април 09, 2012, 17:26:31 pm »
Здрава и топла празнична седмица и от нас!

Мише, настръхнах като те четях, дано бързо се оправи голямото ти момче и да не се повтаря! И Митачето, го мисля с неговите зъбки, дано успеете да преодолеете страха.

Иначе и аз петък се надявах на спокоен ден, но уви не било, брат ми ми се обади, че предната вечер майка ми вдигнала високо кръвно, викали бърза помощ и прочие неща и естествено, на мен се казва последна, че да не се тревожа. Ама то да не се тревожа, колко да не се тревожа, тя чак неделя следобед успя да стане от леглото, уж и се нормализирало кръвното, а я боли глава, няма апетит и както тя самата каза няма тонус. Сега я чакам да се прибере от кардиолог да чуя какво и е казал...

В неделя за да не си мисля глупости постоянно, направих един пробен козунак по рецептата на Мини, за "бейби козуначета", не можах да снимам, всичко се омете за отрицателно време, че и злоядия Стефун хапна доволно. В четвъртък, децата ще рисуват яйцата, а аз ще метна някой официален козунак като за пред баби ;)

Пожелавам, приятна и безпроблемна седмица на всички и приятно изкарване на празника ако не успея да се класирам с писането! :)


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
Re: Великденската седмица (9.04-15.04)
« Отговор #19 -: Април 09, 2012, 18:05:57 pm »
Хубава, плодотворна и преди всичко здрава седмица!
Мише, Гери, бързо възстановяване на скъпите ви хора!
Аз предпразнично се обзаведох с обострена парадонтоза и на моменти имам чувството, че ще ми изпадат зъбите!:(((
Боби, трябва на живо да се срешнеш с хората, с които си пишеш тук

Нощта е най-тъмна преди зазоряване.