0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Клинавиче
« -: Април 08, 2012, 11:03:09 am »
Някой пил ли е тази билка и има ли ефект от нея?
Re: Клинавиче
« Отговор #1 -: Април 25, 2012, 13:57:31 pm »
Имам я в къщи цяла торба  :lol: бях решила да пробвам с нея.Бях чела,че помага при забременяване,регулиране на цикъла.Един ден се поразрових повече и прочетох как вместо да регулира прави обратния ефект.Все още съм навита да я пия ако някой сподели добри резултати  :)
Re: Клинавиче
« Отговор #2 -: Април 29, 2012, 11:58:08 am »
Какъв е точно ефектът който очакваш? Ако питаш за забременяване - не, няма ефект, както са нямали ефект и всички останали "чудодейни" билки които съм пила.
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


Re: Клинавиче
« Отговор #3 -: Април 30, 2012, 08:42:34 am »
На мен една баба ми  каза че помагало и при болезнен и нередовен цикъл.
*
Re: Клинавиче
« Отговор #4 -: Октомври 08, 2013, 18:02:09 pm »
Миналата година бях пила 3 месеца и при прегледа при гинеколога ми каза че съм като по учебник.
Без кисти със добра лигавица и пред овулация  yahoo_33
Тази билка ми понася сравнително доре  :)
Re: Клинавиче
« Отговор #5 -: Януари 07, 2014, 13:14:34 pm »
а при 43годишни дали деиства- пия го вече втори месец,ако някои знае какви още билки са нужни нека ми пише.имам две деца от предишен брак-а от 5год, с голямата ми любов искаме наше бебе а не се получава.благодаря,че ви има... :oops: :P
*
Re: Клинавиче
« Отговор #6 -: Януари 07, 2014, 13:18:04 pm »
Анги, за 43г жена, и опити за забременяване от 5г, не мисля че трябва все още да се надяваш на билки.Аз бих те посъветвала да се обърнеш към специализирана клиника.

*
Re: Клинавиче
« Отговор #7 -: Октомври 29, 2014, 18:26:37 pm »
Имам я в къщи цяла торба  :lol: бях решила да пробвам с нея.Бях чела,че помага при забременяване,регулиране на цикъла.Един ден се поразрових повече и прочетох как вместо да регулира прави обратния ефект.Все още съм навита да я пия ако някой сподели добри резултати  :)

Каква е схемата за приемане на билката?
Колко време се пие?
*
Re: Клинавиче
« Отговор #8 -: Октомври 29, 2014, 18:49:24 pm »
tihanova88, не се подхлъзвай по тоя наклон.

Какъв проблем искаш ти да лекуваш с клинавиче, че търсиш схема? И как очакваш някой тук да ти я предложи? Билките са като лекарствата - не се предписват по път и над път, за всеки случай. С билки можеш сериозно да си разбуташ хормоните и цикъла. Съветвам те да не си правиш експерименти.