0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Проблем с влизането в календара
« -: Април 06, 2012, 18:27:59 pm »
Здравейте!
На няколко пъти ми се случва да влезна в календара с акаунта си и след като искам да върна преден месец примерно, ми излиза ето това съобщение

Възникна грешка:
Съобщение:
Потребителя не е логнат. Може сесията ви да е изтекла, логнете се отново!
обратно


и така се започва едно логване  и пак грешка и пак логване и пак грешка и с часове не мога да направя нищо. Не знам дали е възможно да ми прави проблем след като при влизането, под паролата отмятам опцийката "запомни" и ми се струва че тогава става нещо.
Можете ли да ми обясните моля, аз ли нещо бъркам или има някакъв проблем.

Благодаря ви предварително!!!  :)

Re: Проблем с влизането в календара
« Отговор #1 -: Април 06, 2012, 18:31:29 pm »
Не знам дали има нещо общо с това че календара ми е неактивен, но сега забелязвам, че като си кликна на графиката под постовете и ми излиза на половина...в смисъл, не ми са активни бележките, не ми излизат сърчицата, а до вчера всичко си излизаше както трябва!

*
Re: Проблем с влизането в календара
« Отговор #2 -: Април 10, 2012, 12:02:51 pm »
Здравей,
графиките ти се покзват добре, предполагам странницата не ти се зарежда напълно.
Прочети тук защо имаш грешка при логването и как да я оправиш:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=39152.0

Поздрави
Re: Проблем с влизането в календара
« Отговор #3 -: Април 10, 2012, 14:00:17 pm »
Сега ми се отваря добре графиката, да :balk_103:
Иначе използвам само Firefox, но е напълно възможно чекването на "Запомни" да ми е било в основата на проблема.  Случи ми се и на служебния комп и на моя вкъщи. Ще следя да видя дали сега като не искам да запомня ще има проблем  :wink:

Благодаря за помощта! :cheerleader:

Re: Проблем с влизането в календара
« Отговор #4 -: Юни 14, 2012, 11:58:06 am »
Привет, използвам темичката, че да не пускам друга

Може ли нова парола за Ову календара, ника ми беше Orange, a неизползвам вече мейла на който съм се регистрирала.
Новия мейл ми е k.dimitrova11@gmail.com

Благодаря предварително  :)

*
Re: Проблем с влизането в календара
« Отговор #5 -: Юни 18, 2012, 09:57:53 am »
Привет, използвам темичката, че да не пускам друга

Може ли нова парола за Ову календара, ника ми беше Orange, a неизползвам вече мейла на който съм се регистрирала.
Новия мейл ми е k.dimitrova11@gmail.com

Благодаря предварително  :)
Готово,
пренасочих ти акаунта към новия емейл и ти изпратих паролата (всъщност календара ти я прати - аз само му казах).
Поздрави
Re: Проблем с влизането в календара
« Отговор #6 -: Юни 28, 2012, 11:44:50 am »
благодаря  :)

Re: Проблем с влизането в календара
« Отговор #7 -: Януари 10, 2013, 12:48:01 pm »
Service Temporarily Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.
Apache/2.2.8 (Ubuntu) PHP/5.2.4-2ubuntu5.26 with Suhosin-Patch mod_jk/1.2.28 Server at calendar.zachatie.org Port 80
Моля някой да ми обесни дали само в мен е проблем,от днес немога да си отворя календара и ми излиза това...горе копираното...И ако да,имате ли идея как да го поправя.
Благодаря!
Re: Проблем с влизането в календара
« Отговор #8 -: Януари 10, 2013, 12:52:26 pm »
И при мен е така.Дано оправят скоро проблема.
Re: Проблем с влизането в календара
« Отговор #9 -: Януари 10, 2013, 14:58:19 pm »
Здравейте! И на мен днес ми излиза същото съобщение :(. Дано наистина да се оправи скоро!

*
Re: Проблем с влизането в календара
« Отговор #10 -: Януари 10, 2013, 16:33:03 pm »
Здравейте! И на мен днес ми излиза същото съобщение :(. Дано наистина да се оправи скоро!
Готово