0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Декапептил депо и месечен цикъл
« -: Март 30, 2012, 07:27:23 am »
Здравейте момичета,
искам да питам нормално ли е да ми закъснява цикъла след декапептил депо на 21 ден?Много съм притеснена и ще се радвам на повече информация по въпроса.
*
Re: Декапептил депо и месечен цикъл
« Отговор #1 -: Март 30, 2012, 10:07:50 am »
Предполагам, че започваш стимулация по дълъг протокол, поправи ме ако греша.
На въпроса ти - да, нормално е да ти закъснее след поставяне на блокаж, също така е възможно да имаш по-продължителна менструация( зацапване).
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Декапептил депо и месечен цикъл
« Отговор #2 -: Март 30, 2012, 19:18:39 pm »
Да,така е - ще правим инвитро по дълъг протокол и се притесних,защото четох във форума и разбрах,че трябва да имам цикъл,за да се започне стимулацията.Интересното е,че имам всички симптоми ПМС, а цикъл все още няма.
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Декапептил депо и месечен цикъл
« Отговор #3 -: Март 31, 2012, 12:29:18 pm »
Момичета,някой няма ли някой да сподели опит с такава ситуация :(
*
Re: Декапептил депо и месечен цикъл
« Отговор #4 -: Март 31, 2012, 12:36:47 pm »
Обсъждано е в темите в подфорум "Споделено-текущи процедури".
В повечето случаи стумулацията започва между 14-18 дни след поставянето на блокажа. Както споменах се случва закъснение на месечния цикъл, както и по-продължително кървене. Кога трябва да започне твоята стимулация?
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Декапептил депо и месечен цикъл
« Отговор #5 -: Март 31, 2012, 13:41:29 pm »
Ами викат ме на 14 ден, а днес е 11 ден,т.е след 3 дни, а все още нямам цикъл :oops:
*
Re: Декапептил депо и месечен цикъл
« Отговор #6 -: Март 31, 2012, 15:16:50 pm »
Има време, дай си малко шанс  :lol: Още повече, че дори и да не ти дойде до 3 дни, ще започнеш стимулацията с 1-2 дни по-късно.
Re: Декапептил депо и месечен цикъл
« Отговор #7 -: Март 31, 2012, 15:20:35 pm »
На мен след декапептила МЦ не ми закъсня,даже беше точен,но ми е по-продължителен малко,просто цапа по-дълго време.Неможеш да започнеш стимулация докато не ти дойде,споко има време сигурно всеки момент ще цъфнеш,ако ти закъснее се обади на док.,поне на мен така ми казаха
Re: Декапептил депо и месечен цикъл
« Отговор #8 -: Май 02, 2012, 19:56:53 pm »
Здравейте,
днес получих леко зацапване и се чудя дали не ми идва... Бях в стимулация този месец - по дълъг протокол на декапептил, пурегон и меногон. Декапептил от 4 април до 23ти.
Пурегон и меногон ми поставяха 7 дни до 23ти. Прекратихме стимулацията защото се образува само 1 фоликул и ще продължим след 2 цикъла.
Чета из нета че е нормално цикъла да закъснее след стимулация, а така излиза че на мен ще ми дойде на 18-19 ден, ако това зацапване е начало на цикъла. Много странно. Предния месец ми дойде на 15ти :?.
Дайте мнение.