0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Операция на тестисите
« -: Март 17, 2012, 21:25:40 pm »
На мъжа ми му беше направена операция от кисти на тестисите /само на единия по-точно/ преди десетина дни. Извадиха 2 големи кисти от единия тестис, пълни с вода според доктора. Също така при него се е наложило да се обърне и зашие някаква ципа в тестиса, за да се предотврати повторното образуване на кисти. Превърза го и на следващия ден ходи отново за нова превръзка. Проблемът е, че вече 10 дни са минали от операцията, а го боли много, подува се, има втвърдяване на тестисите, едвам ходи от болка и въобще все притеснителни за мен симптоми! Имаше и малко температура на втория-третия ден от операцията. Първия ден не го болеше, но след това вече започнаха болките. Боли най-вече при изправено положение, болката е много силна. При седнало положение има силни пробождания. Преди само при легнало положение не болеше, а сега дори легнал започна да има лека болка /пробождания/.
Притесняваме се дали всичко протича нормално след операцията, така ли трябва да е? Толкова ли е тежко обичайно възстановяването след такава операция? Още колко време горе долу да очакваме, че ще продължават болките? Взима болкоуспокояващи, но въпреки това е нетърпимо и се чудим кога изобщо ще се оправи и нормално ли е всичко това??
Re: Операция на тестисите
« Отговор #1 -: Март 18, 2012, 08:48:56 am »
Аз си мисля,че не е нормално и трябва да посетите лекуващия си лекар.