0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Какво ще готвим тази вечер-16!
« Отговор #220 -: Април 12, 2012, 12:44:21 pm »
днес за обяд ще дояждаме
за вечеря-бутер банички с кренвирши и айрян

Re: Какво ще готвим тази вечер-16!
« Отговор #221 -: Април 12, 2012, 15:30:11 pm »
картофени кюфтета с млечен сос
зелена салата
домашна бисквитена торта
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
Re: Какво ще готвим тази вечер-16!
« Отговор #222 -: Април 12, 2012, 16:10:54 pm »
 :eat:
фетучини със спанак

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Какво ще готвим тази вечер-16!
« Отговор #223 -: Април 12, 2012, 17:34:01 pm »
Кюфтета със сирене на фурна, зелена салата

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Какво ще готвим тази вечер-16!
« Отговор #224 -: Април 12, 2012, 17:39:44 pm »
руло стефани
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Какво ще готвим тази вечер-16!
« Отговор #225 -: Април 12, 2012, 18:51:29 pm »
пилешко бонфиле с гъби и топено сирене
свинско бонфиле с гъби и бекон
зелена салата с пресен лук
бисквитки орехчета с млечен крем
курабии
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Какво ще готвим тази вечер-16!
« Отговор #226 -: Април 13, 2012, 19:22:48 pm »
Боб
Печени наденици
Салата зеле с морков

*
Re: Какво ще готвим тази вечер-16!
« Отговор #227 -: Април 13, 2012, 21:30:24 pm »
Дояждаме крем супа с кротони
Ориз със свинско


*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Какво ще готвим тази вечер-16!
« Отговор #228 -: Април 13, 2012, 22:19:40 pm »
:eat: вчера деня завърши с
Мъфини ФЪЧ

 :eat: днес

Сандвичи Бюрек
Пилешка супа
Тостери с домат и сирене
Телешко със зелен боб
Козунак и Руло с шипков мармалад
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Какво ще готвим тази вечер-16!
« Отговор #229 -: Април 13, 2012, 22:49:49 pm »
Миш-маш.
*
Re: Какво ще готвим тази вечер-16!
« Отговор #230 -: Април 14, 2012, 14:28:07 pm »
закуска-сандвичи с кашкавал на тостера
обяд и вечеря-пилешка супа
козунаци

*
Re: Какво ще готвим тази вечер-16!
« Отговор #231 -: Април 14, 2012, 15:59:54 pm »
За обяд бяха:
кюфтета
шопска салата
палачинки

За вечеря още не сме го измислили.

Re: Какво ще готвим тази вечер-16!
« Отговор #232 -: Април 14, 2012, 16:03:27 pm »
Зелена салата
Пържолки с гъби
содена питка
и направих най-вкусния домашен козунак  :D

Ако посоката, в която си се запътил ти носи радост, не питай какъв ще е пътят, просто върви!
Re: Какво ще готвим тази вечер-16!
« Отговор #233 -: Април 14, 2012, 16:52:37 pm »
леща
зелена салата
печени кюфтета на скара

Момичета, помагате! Правих кекс за пръв път в новата фурна Електролукс. Рецептата ми си е същата, правила съм го хиляди пъти в Раховеца, но сега нещо обърках :? На 25 мин боцнах с клечка, не беше готов, изчаках още 5 мин и пробвах пак - вече готов. Изключих фурната и след 2 мин открехнах, за да изстива, а кекса беше вътре. Отидох да си върша друга работа и след час някъде като видях беше се сплескал :x По-тежък е някак, а преди имаше коричка :? Никога не е ставал така, явно не е от рецептата, но защо спадна :? Не трябва да отварям фурната ли? С предишната печка съм го вадила и веднага и не е спадал никога, а и постоянно отварях, защото от единия край не печеше добре и го въртях постоянно и пак ставаше :oops: Направо ми се доплака като го видях :(
« Последна редакция: Април 14, 2012, 16:58:12 pm от rozovelka »
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*
Re: Какво ще готвим тази вечер-16!
« Отговор #234 -: Април 14, 2012, 18:59:50 pm »
пили фрикасе
салата Цезар
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Какво ще готвим тази вечер-16!
« Отговор #235 -: Април 14, 2012, 19:50:36 pm »
Пиле на грил, зелена салата и Орехови „охлюви“ /на Бон Апети/
 

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Какво ще готвим тази вечер-16!
« Отговор #236 -: Април 14, 2012, 21:57:33 pm »
боб чорба
зелена салата с варено яйце /от радост одеве счупиха едно яйце децата :0 и салатата стана с екстра/
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Какво ще готвим тази вечер-16!
« Отговор #237 -: Април 14, 2012, 22:07:36 pm »
Момичета, помагате! Правих кекс за пръв път в новата фурна Електролукс. Рецептата ми си е същата, правила съм го хиляди пъти в Раховеца, но сега нещо обърках :? На 25 мин боцнах с клечка, не беше готов, изчаках още 5 мин и пробвах пак - вече готов. Изключих фурната и след 2 мин открехнах, за да изстива, а кекса беше вътре. Отидох да си върша друга работа и след час някъде като видях беше се сплескал :x По-тежък е някак, а преди имаше коричка :? Никога не е ставал така, явно не е от рецептата, но защо спадна :? Не трябва да отварям фурната ли? С предишната печка съм го вадила и веднага и не е спадал никога, а и постоянно отварях, защото от единия край не печеше добре и го въртях постоянно и пак ставаше :oops: Направо ми се доплака като го видях :(

rozovelka,

и аз имах Раховец, преди да мина на AEG (то е същото като Електролукс).
Раховецът е много по-малка като обем печка, освен това със сигурност терморегулацията му е била не особено добра и е пекъл много по-яко. въпреки това, 25 минути за кекс са малко. и по книгите пише, че кекс, баница, козунак се пекат около 40 мин. дори и да си успявала да го опечеш в Раховеца за 25, това е твърде малко време за новата ти печка.

освен това, зависи на каква програма си включила печката. прочети книжката с упътването, там пише за всеки вид печиво коя програма е най-подходяща и колко минути. аз пека кекс на програмата с двете чертички (не я знам как се казва, но съм сигурна, че и ти я имаш) и пека 45 минути на 200 градуса.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Какво ще готвим тази вечер-16!
« Отговор #238 -: Април 14, 2012, 22:53:28 pm »
= две успоредни чертички показва, че горен и долен реотан ще работят, стандартна за повечето печки програма
 :? за сплескването - от отварянето на фурната е, рязко му сменяш температурата, и на мен 25 мин ми се виждат малко каквато и да е печката

*
Re: Какво ще готвим тази вечер-16!
« Отговор #239 -: Април 15, 2012, 09:16:17 am »
Колко отдавна не съм се разписвала тук! Но най-края се преместихме!
Всичко е с краката нагоре, но ще има купон тази вечер:
  • зелена салата
  • шопска салата
  • миди на скара - снощи дори ги сложих в морска вода за да са свежи
добре, че нямаще много хора на плажа да ми се смееят как си пълня кофи с морска вода
  • козунак и естествено шарени яйца