0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

..търся добър гинеколог в Перник
« -: Март 01, 2012, 20:10:49 pm »
Казвам се Елена Иванова. Живея в София, но добрия генеколог намерих в Перник.Според мен добър генеколог не е този който не отговаря на вашия интелект, представата ви зъншността на Д-ра-добър генеколог и с неговия начин на изразяване и изказване. Няма да ви казвам с какви резерви постъпих за оперетивно лечение при Д-р Лазов, завеждащ  генекологично отделение в Пернишката болница.Оперираха ме Д-Лазов и Д-р Христов и двамата непознавах до постъпването ми в болницата.Операцията не бих могла да коментирам-нямам нужните знания, но следоперативния перйод-да. Останах очарована от отношението на абсолютно всички към мен / от санитарките до докторите/.Д-р Лазов беше всекидневно в болницата/ няма събота, няма неделя /, следеше непрекъснато състоянието ми. Държа да кажа, че никой не ми е пойскал пари или нещо друго. Немога да приема, че работохолика Д-р Лазов би изпълнил служебнит е си задължения само, ако му платите. Рушветопотока определено не върви към него. Бих искала да попитам дамите казващи, че София е близко и по- добре да ползвате услугите на Софийските лекари, ако се наложи по спешност да ползвате услугите на Вашите съграждани Д-ри с какви очи ще ги погледнете вие рушветодаващите, или ще си притворите очите и ще се възхитите от работата им.  Нима никой не вярва, че все още  има доктори чието призвание е да лекуват хората, не финансовата облага. Повярвайте има и то в Пернишката болница не са единици. ( пр прит
« Последна редакция: Март 01, 2012, 20:17:47 pm от elena ivanova »