0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Метода Имси...
« -: Февруари 23, 2012, 19:03:06 pm »
ИМСИ
Доколкото разбрах този метод вече го има и в клиника Малинов. Някой има ли идея правят ли го наистина, каква е цената...
Това май ми е последната надежда, затова ще се радвам на малко информация :)
Re: Метода Имси...
« Отговор #1 -: Февруари 29, 2012, 19:51:12 pm »
Zdraveite, Prochetoh dnes v internet, 4e ste zakupili nova tehnika za in vitro prozedurite. Interesuva me ot koga ste moje realno da se polzva, zastoto pri men sas sigurnost ste se naloji IMSI?
Отговор:
Здравейте, напълно обновената технологична част и екип на клиниката ще стартират работа през пролетта на 2012 година. От февруари може да се запишете за първичен преглед, за да можем да бъдем по-конкретни, тъй като всеки случай, както знаете, е строго индивидуален. Виждам, че следите информацията по темата. Действително новата техника, с която ще се работи, стъпва за първи път в страната. Става въпрос за микроманипулатора Leica AM 6000, който е новост не само за България, но и в световен мащаб. Апаратът се използва не само за стандартно ICSI (инжектиране на единичен сперматозоид в яйцеклетка), но и за IMSI – инжектиране на предварително подбран сперматозоид с добра морфология при високо увеличение на образа. Технологията постига над 10 000 пъти увеличение на изображението на монитора, което позволява прецизен анализ и фин подбор на най-добрите сперматозоиди в зависимост от морфологичните им особености.    Ваш д-р Живко Здравков
klinika_malinov@abv.  Може би трябва да им се обадиш.Това е въпрос и съответния отговор на сайта на самата клиника.Късмет
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Метода Имси...
« Отговор #2 -: Февруари 29, 2012, 22:39:23 pm »
Ами това е много хубаво!!!! Имам час на 05.03 и нямам търпение да попитам. Ние сме с лоша морфология и това може би да е по-добре за нас.....!
*
Re: Метода Имси...
« Отговор #3 -: Февруари 29, 2012, 23:02:25 pm »
Супер, а от къде е копиран поста, да видя цялата тема?
*
Re: Метода Имси...
« Отговор #4 -: Март 01, 2012, 11:10:14 am »
Метода ИМСИ ще старира  и в клиниката на д-р Владимиров през пролетта. Информацията ми е от д-р Тачева. Пожелавам успех на всички!
Re: Метода Имси...
« Отговор #5 -: Март 01, 2012, 12:48:48 pm »
Супер, а от къде е копиран поста, да видя цялата тема?
  От сайта на клиниката  http://malinov-clinic.com/%D0%B2%D0%B0%D1%88%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%B2%D1%8A%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%B8   имат тема въпроси и отговори-най-отдолу е именно този въпрос,но ти си го видяла вече.А както виждаш и от поста на Танита и при д-р Владимиров ще стартират с метода горе-долу по едно и също време.Късмет
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Метода Имси...
« Отговор #6 -: Март 05, 2012, 13:57:02 pm »
Да,ама часове се записват за средата на 2013.
Re: Метода Имси...
« Отговор #7 -: Март 05, 2012, 20:19:09 pm »
Питах за това в клиниката. Отговориха ми, че не винаги било по-добрия вариант и се правело по преценка. Ако преценят, ще се ползва.
*
Re: Метода Имси...
« Отговор #8 -: Юли 03, 2012, 11:22:20 am »
Така и не разбрах - последно прави ли се ИМСИ в БГ, къде и има ли двойки, които вече им е приложено?
*
Re: Метода Имси...
« Отговор #9 -: Юли 04, 2012, 12:10:29 pm »
Как така не разбра дали се прави в БГ, при положение, че сме споменали 2 БГ клиники, в които се прави? Ейййй....
*
Re: Метода Имси...
« Отговор #10 -: Юли 04, 2012, 14:06:44 pm »
Споменати са Владимиров и Малинов. В първия случай се говори просто някъде из форумите, но не е обозначено в сайта на клиниката. При "Малинов" - тази клиника още не е стартирала официално дейност.
Не съм срещала двойка, която да е правила ИМСИ в БГ, затова питам.
*
Re: Метода Имси...
« Отговор #11 -: Юли 04, 2012, 14:17:38 pm »
В сайта на "Надежда" пише че предлагат, но дали реално правят не знам.
*

    Tincheto

  • **
  • 126
  • МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ!!!
Re: Метода Имси...
« Отговор #12 -: Юли 06, 2012, 21:38:04 pm »
Момичета здравейте!Ето малко инфо за това от ,което се интересувате,както и аз:
http://www.puls.bg/health/pregnancy/news_9874.html
[URL = http://lilypie.com] [/url]


Re: Метода Имси...
« Отговор #13 -: Декември 25, 2012, 21:35:26 pm »
За клиниката на Владимиров знам със сигурност,защото им писах съобщение и те ми изпратиха отговор.Използват ИМСИ ,който струва 430 лв.
Копирам отговора:
"Здравейте,
благодаря за интереса към IMSI STRICT. Цената все още не е качена на сайта ни, тъй като работим върху нова визия на сайта. Цената е 430 лв.
Поздрави и успех!
"
Re: Метода Имси...
« Отговор #14 -: Декември 28, 2012, 10:52:28 am »
За клиниката на Владимиров знам със сигурност,защото им писах съобщение и те ми изпратиха отговор.Използват ИМСИ ,който струва 430 лв.
Копирам отговора:
"Здравейте,
благодаря за интереса към IMSI STRICT. Цената все още не е качена на сайта ни, тъй като работим върху нова визия на сайта. Цената е 430 лв.
Поздрави и успех!
"

Дпоълвам се!
Вече го има и като цена изписан в сайта на клиниката