0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Малък шрифт във форума!
« -: Февруари 21, 2012, 23:47:32 pm »
Някъде бях чела за подобен на моя случай, но не го намирам. Та затова ще питам:
Дребния ми шава-шава из клавиатурата и ми направи шрифта само на форума и само чрез Мозилата отворен много дребен. Сега пиша чрез Експлорера, че с Мозилата ще ми трябва лупа  :lol:
Моля за помощ!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Малък шрифт във форума!
« Отговор #1 -: Февруари 21, 2012, 23:58:03 pm »
задръж натиснат клавиша Ctrl и едновременно с това върти колелцето на мишката - напред увеличава шрифта, назад го намалява.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Малък шрифт във форума!
« Отговор #2 -: Февруари 22, 2012, 00:05:10 am »
Благодаря!
Вече ще знам, че май тепърва предстои  :wink:  :lol:
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Малък шрифт във форума!
« Отговор #3 -: Февруари 22, 2012, 10:53:17 am »
И аз благодаря, Джам!  :bighug:
*
Re: Малък шрифт във форума!
« Отговор #4 -: Февруари 24, 2012, 16:57:09 pm »
Control + (Бутона контрол и бутона плюс - увеличават)
Control 0 (Бутона контрол и числото 0 - връща стандартния размер)
Control - (Бутона контрол и бутона минус - намаляват)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Малък шрифт във форума!
« Отговор #5 -: Февруари 24, 2012, 17:10:42 pm »
Control 0 (Бутона контрол и числото 0 - връща стандартния размер)

туй при мен не сработи.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!