0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Crystal

Търся стопанин за кучето си
« -: Февруари 14, 2012, 16:18:58 pm »
 Кучето ни е женски дакел на почти 12 години. Имам алергия и не е желателно да живея с домашни животни, а няма на кого да го поверим... :( Търсим нов стопанин, за предпочитане е да няма деца, защото кучето е в почти непрекъсната нервна криза откакто се роди дъщеря ни (която в момента е на 2 години). Няма нужда от дълги разходки, по-скоро вече е мързеливо, предвид възрастта си.
*
Re: Търся стопанин за кучето си
« Отговор #1 -: Февруари 16, 2012, 12:18:10 pm »
трудно ще се намери стопанин за 12 годишно куче. Подобни постове винаги много ме натъжават... сега ли развихте тази алергия?
Кучето ви ще умре от мъка без вас ...
В очакване ....
*

    Crystal

Re: Търся стопанин за кучето си
« Отговор #2 -: Февруари 16, 2012, 15:44:41 pm »
Да тъжно е, на мен също ми е тъжно. След като родих ми се появи една кашлица, от известно време стана по-зле и ми казаха, че е алергия. Мама, Бог да я прости, имаше астма и се ужасявам само като си помисля. Не заради себе си, а заради детето, защото детството ми беше постоянен стрес, мама често получаваше силни пристъпи,  често я взимаха за седмици в болница, да не говорим за силните лекарства, които постоянно пиеше и за страничните им ефекти. Да, кучето стана член на семейството ни, толкова години сме го гледали като малко дете, но все пак искам детето ми да има здрава (доколкото е възможно)майка. Наистина съм в безизходица.  :(
Re: Търся стопанин за кучето си
« Отговор #3 -: Март 08, 2012, 15:07:43 pm »
любимо...

имам кашлица от 6-ти клас
колко лекари обиколих и хапчета съм изпила
само аз си знам

много ми е любимо всеки следващ лекар да ми казва
ето алергия от кучетата
с тази разлика, че докато бях ученичка кучетата бяха само на двора

в момента сме удома с 2 кучета и 1 котка

миналата година последно ме изпратиха от болницата с думите
като разбереш какво ти е обади се  8O
много интересен случай

на лекарите все са им виновни кучетата и котките като опре до кашлица

язък за кучето