0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Anonymous

ин витро и нзок
« -: Юни 15, 2006, 09:31:28 am »
Въпросът ми е към тези на които им предстои ин витро тази година и са одобрени от нзок а именно дали касата отпуска само безплатни лекарства и самата процедура се плаща от пациента или касата покрива абсолютно всички разходи по ин витрото... :?:
*
ин витро и нзок
« Отговор #1 -: Юни 15, 2006, 09:33:54 am »
Касата покрива само лекарствата за стимулацията. Всичко друго си го плащаме ние. :twisted:
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
ин витро и нзок
« Отговор #2 -: Юни 15, 2006, 09:45:02 am »
Но лекарствана понякога не достигат и е възможно да се  наложи да си докупуваш сама необходимото ти допълнително количество.
*

    Anonymous

ин витро и нзок
« Отговор #3 -: Юни 15, 2006, 12:15:35 pm »
мерси за бързите отговори :)  ..и още нещо да попитам - ако така направено ин витро с безплатни лекарства от касата колко горе - долу средно би струвало? знам 4е е индивидуално при всеки, но все пак ако не се налага закупуване на допълнителни лекарства и ако няма някакви усложнения то тогава колко би струвало на пациента?...и мерси :wink:
*
ин витро и нзок
« Отговор #4 -: Юни 15, 2006, 12:17:34 pm »
Зависи от клиниката. Пиши ми на лични и ще ти кажа, при мен колко излезе.
П. С. Първо трябва да се регистрираш, за да можеш да пишеш лични съобщения.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
ин витро и нзок
« Отговор #5 -: Юни 19, 2006, 11:58:53 am »
Цитат на: Anonymous
мерси за бързите отговори :)  ..и още нещо да попитам - ако така направено ин витро с безплатни лекарства от касата колко горе - долу средно би струвало? знам 4е е индивидуално при всеки, но все пак ако не се налага закупуване на допълнителни лекарства и ако няма някакви усложнения то тогава колко би струвало на пациента?...и мерси :wink:
  Аз платих първо за изследвания около 300 лв. Лекарствата от здравната каса. 2000 лв. за процедурата. И още 350 лв. за допълнителни лек-ва и изследвания. Значи 2650 лв.
« Последна редакция: Юли 07, 2006, 11:02:59 am от eganeva »
Re: ин витро и нзок
« Отговор #6 -: Юли 08, 2006, 09:27:15 am »
Привет! Мога ли втори път да подам документи по програмата за безплатни лекарства за инвитро , или касата поема само един курс на лечение .
*
Re: ин витро и нзок
« Отговор #7 -: Юли 08, 2006, 10:38:14 am »
Към този момент касата покрива лекарства само за един опит.